• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arşiv: 01.10.2016 ve öncesi Bakıcı Yardımı

• Konuyu başlatan DeletedUser69
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser69

Guest
Arama kutusuna arattırdım tekrar olmasın diye ama bulamadım. Başka başlık altında varsa da denk gelmedim.
Konunun özü:
Çeşitli vesilelerle oyuna bakamayan, ilgilenemeyen, uzak kalmak zorunda olan oyuncular olabiliyor. Erzak, sikke ve ürün toplama işi haliyle aksayabiliyor. Bazı oyunlarda bununla ilgili olarak ayarlar bölümünde "bakıcı" formülü getirilmiştir. Yani ilgili oyuncunun tayin ettiği aynı birlik, grup veya şehir vs. dahilinde birine bakıcılık vererek onun ilgilenmesi sağlanabiliyor. Bunun için de bir zaman ataması yapılmış. Mesela 12 saat sonra bakıcı görevini yerine getiriyor. Yani 12 saat geçmesi gerekiyor bakıcılık görevini yapmak için sui-istimal edilmesini engellemek için. Ama asıl oyuncu oyuna girince zaman kısıtlaması yok tabii.
Mümkün müdür ?

DeletedUser69

Guest
Ayrıca (belki soru olarak gelebilir veya içimize sinip sinmemesi anlamında kurt düşebilir) mini bir hatırlatma:
Bakıcılık için atama yapılması yeterli olabiliyor. Şifre verilmesi şart değil.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Oyunda değilken her şeyimiz sadece toplansa güzel olurdu gerçekten ama kurulmaması da kötü olurdu :)

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser74

Guest
Güzel bir öneri, kişisel oyun hesabımda bazen bu sebepten ötürü çok mal kaybetmiş oldum. Geliştiricilerimizin ilgileneceğinden eminim.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.