• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Bitti Beğeni Butonu

• Konuyu başlatan DeletedUser919
  • Başlangıç tarihi

Topluluk Köşesi bölümüne beğeni butonu eklenmeli mi?

• Evet, eklenmeli

Oylar: 13 92,9%
  • Hayır, eklenmemeli

Oylar: 1 7,1%

• Toplam oy kullanan
    14
  • Anket kapalı .
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser919

Guest
ThreadHead.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

Bildiğiniz üzere forumda Topluluk Köşemizde açılan konulara beğeni gönderebilmeniz mümkün değildir.
Bu konuda değişiklik yapmak için fikrinizi almak istiyoruz ve bu konuya eklediğimiz oylamaya katılmanız ve vereceğiniz sonuçlara göre değişiklik yapmayı planlıyoruz.
Düşünceleriniz bizler için değerli.

Ayrıca beğeni butonunun neden eklenmesi gerektiği ya da neden eklenmemesi gerektiği konusunda görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

TheMeibo

Tecrübeli Üye
Ben her şeyden önce zaten neden olmadığını anlayamamıştım.

Beğeni butonu kuşkusuz, insanların foruma katılımlarına katkı sağlayacaktır. Hepimiz bir işe yaramak ve bunun karşılığında bir Teşekkür, bir Beğeni isteriz. Ayrıca bir konudaki gönderiye kısa bir Yanıt yazıp kirliliğe neden açmaktansa onun yerine bir Beğeniyi ben tercih ederim. Eminim ki benim gibi düşünen çok kişi vardır.

Diğer forumlardaki gibi aldığımız beğeniler, yazdığımız mesaj sayıları vb. bilgiler herkese görünür bir şekilde avatarımızın altında yer alırsa iyice tadından yenmez hâle gelir forumda vakit geçirmek. Bu forumdaki Puan sistemi mesela çok güzel, puanımız da avatarımızın altındaki bölgede yer alabilir. Bir kimsenin profil sayfasında bu bilgiler bulunuyor, evet; ama bu bilgilerin herkesin görebileceği şekilde avatarımızın altında bulunması bambaşka bir şey.

Eskiden yeni açılan bir forumda moderatörlük yapmıştım, kısa zamanda çok büyümüştü forum. Forumu düzenli, temiz tutabilmek için asla yeterli vaktimiz olmuyordu. İşte o sıralarda çok dikkatimi çekmişti: her insan bir şeyleri "Achieve" etmeyi ve bu Achievementlarını sergilemeyi çok seviyor. Achievement derken mesaj sayısı, beğeni sayısı, bu forumdaki Puan sistemi vs. Başarmak ve başarımlarını diğer insanlara da göstermek her insanın sevdiği bir şeydir. Benim de tabii ki.

Ha ayrıca Elvenar oyuncu kitlesi bu oyunda çok zaman geçiriyor. Oyun içinde doğru düzgün bir iletişim sistemi olmamasına rağmen yoldaşlıklarda çok uzun muhabbetler dönüyor. Bu oyuncuları foruma çekmek için tam olarak ne gerekir bilmiyorum; ama BEĞENİ BUTONU ve yukarıda yazmış olduğum gibi(beğeni, mesaj sayısı vs.) bilgilerin avatarın altında herkese görünür olması eminim ki foruma insan çekecektir. Ancak bence insanların foruma katılım göstermemesinin en büyük sebebi insanların Forum Nedir tam olarak bilmemeleri. Ben bu oyunda da olduğu gibi her oyunda neredeyse her oyuncuda görüyorum... Forumla ilgili bir şey istenildiğinde herkes topu başkasına atıyor, uğraşmak istemiyor. Tüm gün oyunda sohbet etmelerine rağmen söz konusu forum olunca herkes çok zor, karışık bir şeymiş gibi kaçışıyor. Forumu canlandırmak gibi bir amacınız varsa artık insanları oyunun içinden nasıl bilgilendirirsiniz, nasıl foruma göz atmaya heveslendirirsiniz orasını bilmiyorum. :) Bir beğeni butonunun yeterli olmayacağı kesin.

Son düzenleme:

DeletedUser919

Guest
Diğer forumlardaki gibi aldığımız beğeniler, yazdığımız mesaj sayıları vb. bilgiler herkese görünür bir şekilde avatarımızın altında yer alırsa iyice tadından yenmez hâle gelir forumda vakit geçirmek. Bu forumdaki Puan sistemi mesela çok güzel, puanımız da avatarımızın altındaki bölgede yer alabilir. Bir kimsenin profil sayfasında bu bilgiler bulunuyor, evet; ama bu bilgilerin herkesin görebileceği şekilde avatarımızın altında bulunması bambaşka bir şey.

Merhaba TheMeibo,

Görüş ve öneriniz için teşekkür ederiz.
Dilerseniz bu önerinizi Aralık 2017 - Süper Öneri Sunumları konusuna yazabilirsiniz. :)

Saygılarımızla
Elvenar Ekibiniz

TheMeibo

Tecrübeli Üye
Direkt olarak oyunu ilgilendirmediği için Süper Önerilere yazmıyordum bunu. Yeri değil sanmıştım. Şimdi sizin önerinizle Süper Önerilere tekrar bir baktım da... Dreyar'ın önerisini destekliyorum. :rolleyes: Başka bir aya artık.

DeletedUser919

Guest
Sevgili İnsanlar ve Elfler,

Beğeni Butonu ile ilgili anket sona ermiştir.
Artık Topluluk Köşesi bölümüne açılan tüm konulara ve yorumlara beğeni gönderebilirsiniz.
Teşekkür ederiz. :)

Saygılarımızla
Elvenar Ekibiniz

Son düzenleme bir moderatör tarafından:
Durum
Konu yanıtlara kapalı.