• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Görevler Bilge golem

• Konuyu başlatan DeletedUser75
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser75

Guest
Sevgili arkadaşlar bir konuda sorum olacak bilge golemi ben alıp yanlışlıkla dönüştürdüm . Büyücüler kısmında ustalık var biliyorsunuz o kısımdan çıkma ihtimali var mıdır?
10 tane artırma taşı boşa bekliyor eğer gelmeyecek ise onları da dönüştüreyim bari yardımcı olursanız sevinirim

Eklentiler

• Adsız.png
    Adsız.png
    251,8 KB · Görüntüleme: 108

Rosalinda

Aktif Üye
Ben ilerde çıkacağını düşünüyorum. Mayıs ağacı etkinliğinde seviye yükselince almak istediğim için kurmamıştım. Etkinlik bittikten 2-3 ay sonra ustalıkta çıktı. Envanterinizde dursun, büyü parçasına dönüştürmeyin.

DeletedUser75

Guest
Ticket açmayı gerektirecek bir durum yok sadece bir soru gelir mi gelmez mi bu kadar basit.

Ben ilerde çıkacağını düşünüyorum. Mayıs ağacı etkinliğinde seviye yükselince almak istediğim için kurmamıştım. Etkinlik bittikten 2-3 ay sonra ustalıkta çıktı. Envanterinizde dursun, büyü parçasına dönüştürmeyin.
Tamamdır tutarım onu bildiğim için zaten merak ettim

DNDR-ASR

Süper Üye
Tekrar elde edemeyeceğin bir binayı kazara satarsan (1 seferlik) binayı geri yüklüyorlar

Daha önce set parçasını yanlışlıkla satıp sonra desteğe yazıp geri alanlar oldu

Sen ticket aç bir şansını dene zor birşey değil

Gerçi bana sorarsan eserleri de sat gitsin çok lazım bir bina değil ama

DeletedUser1471

Guest
Ufak hesapların çorbasına tuz kubrick onu 10. Seviyeye ulaştırmak için çabalayanlar var 9. Seviyede kalmış bende zevkine kurdum yapı güzel:) olmasa da olur dediğin gibi.