• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Araştırma Bilgi Puanı Hakkında

• Konuyu başlatan DeletedUser64
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64

Guest
Merhabalar ;

Sayın yönetici bilgi puanını sikke ile elde ediyoruz mümkün olduğunca fakat şu anda çok fazla sikke istiyor bunun sıfırlanması için gereken bir süre varmı acaba konu hakkında beni aydınlatır mısınız ..

Bilgilerinize sunar , İyi çalışmalar dilerim.

Best Regards

FeRo

DeletedUser

Guest
Merhabalar ;
Sayın yönetici bilgi puanını sikke ile elde ediyoruz mümkün olduğunca fakat şu anda çok fazla sikke istiyor bunun sıfırlanması için gereken bir süre varmı acaba konu hakkında beni aydınlatır mısınız ..
FeRo

Dünya haritası üzerinden keşif yapıp karşılaşma yaparakda bilgi puanı elde edebilirsiniz.
İyi oyunlar.

DeletedUser64

Guest
Onu biliyorum tabi kide :) Ben sadece daha hızlı ilerlemek adına sordum keşke ayda 1 defa sıfırlansa o veriler veya belli bir sayıdan sonra dursa mübarek hiç durmuyor :) Bide bu arada kristal ve mermer imalathanelerimin çoğunu sildim son durumuma bakıp eksik / fazla bilgisini verebilirmisiniz sayın berhudarol beyefendi ..

İyi Oyunlar
Esenlikle kalın..

FeRo

DeletedUser

Guest
Bilgi puanı konusunda gerçekten sıkıntı var.Yeni başlayanların sikke sıkıntısı zaten ortada (Ben en aktif örneğiyim bunun)
Bilgi puanlarının artış süreleri gerçekten çok çok fazla.İstenilen süre ve sikke miktarında biraz daha cüretkar davranmanızı bekliyoruz :)
@Berhudarol

DeletedUser3

Guest
Merhbalar ROSEMIA,

Sanırım teknolojik gelişimin bir an evvel olmasını istemiyor yapımcılar. Zaman ve emek harcayarak bilgi puanı kazanılmasından yanalar.
Bu yüzden bilgi puanı satın alamak bu kadar pahalı bence. Gerek elmasla olsun, gerekse sikke ile. Bir şirket yetkilisi değilde bir oyuncu olarak bazen bende sıkıntı yaşıyorum ama bence bu yaşadığımız sıkıntı da bu oyunu zevkli kılan kısım diye düşünüyorum. :)

DeletedUser

Guest
Merhaba @Berhudarol

Şahsım adına konuşmak gerekirse ben hiç sabırlı bir insan değilim :) Tamam saniyeler içinde olmasını elbette bende beklemiyorum ama verilen bu sürede çok fazla.Sık sık araştırma görevi olduğu veya araştırma yapmamız gerektiği için bu süre sıkıntı aslında.En azından bu süre 15 dakikaya indirilebilir :)

DeletedUser16

Guest
Bu araştırma ağacının bitmesi tahminin 7-8 ay sürer en fazla sonra yeni araştırmalar gelsin diye bekleyeceğiz :) Bu araştırmaların erken bitmesi bence de iyi bir şey değil oyundan sıkılmak istemiyorsak :) yavaş yavaş ilerleyip şehirdeki yapılarıda araştırmalarla birlikte ilerletmek en güzeli :)

DeletedUser

Guest
7-8 ay sürmesi ne kadar mantıklı bilemedim.Ki zaten araştırma,inşaa,üretim vs tüm işlemler geliştikce uzuyor.Daha fazla uzatıp oyuncuları sıkmak akıl karı değil :)

DeletedUser16

Guest
Aynı şirketin benzer oyunu foe var oynadın mı bilmiyorum orada oynadım ben uzun süre 1 ay yeni çağ gelsin diye bekleyip 1 haftada gelen çağı bitirenler oluyordu :) bu ne kadar mantıklı :)

DeletedUser

Guest
Hayır oynamadım.Bana göre mantıklı değil.Dediğim gibi işlemlerin saniyeler dakikalar sürmesini elbette bende beklemiyorum.Fakat bu kadar uzun sürelerin konusu şahsım adına beni çok sıkıyor.Ya da ben çok sabırsızım bilemedim şimdi :)

DeletedUser64

Guest
Aynen bencede çok uzun hakan süreler şimdi ejderhanın kalesi açık olsaydı fenamı olurdu :D sonuç olarak yine sıkıntılarımız olucak mesela şehir küçük kalıcak nüfus sıkıntısı olucak ama birde bunların yanına bilgi puanı eklenince içinden çıkılmaz bir hal alıyor , Birde mübarek herşey geliştikçe büyüyor yer olarak savaşarak ilerliyelim diyoz ilerledikçe komşuları çok güçlü rakipler geliyor malum pazarlık maliyetleri ortada :) Keşke elf olsaydım niye insan olduysam :))

DeletedUser

Guest
Sizler gelişmiş hatta sıralamaya girmiş oyuncularsanız.Ya ben ne yapayım :)
Umarım süreler hakkında 'haklı bir karar' verilir.

DeletedUser16

Guest
Bina süreleri çok uzun bence de ona katılıyorum :) aslında süreler uzun değilde işçi sıkıntı paramız yok 2 işçiyle idare ediyoruz :) Fero ejderha kalesi açık olsa evlerini yükselteceksin imalathaneleri yükselteceksin yine yetmeyecek ne yer ne nüfus ne kültür :)

DeletedUser

Guest
Ben dayanamayıp 3.işcimi açtım,bu durumda yetiyor bana,ilerleyen zamanlarda çok sıkıntı çekersem 4.yü açarım dayanamam.
Gerçekten sikke sıkıntısı çok fazla.Öyle komşu yardımıyla falan olacak iş değil.Konutlardan gelen sikkelerin artması ve sikke kazanmanın bir yöntemi olmalı.Yada istenilen sikkeler azaltılmalı

DeletedUser16

Guest
Yeni başlamış birine göre konutların yüksek seviyede bence. Sikke sıkıntısı başta yaşarsın belki ama şu anda ben sikke toplayabilmek için depoda yer açılsın diye toptancıdan mal alıyorum :) FeRo hepsini bilgi puanına harcıyor ondan sikkesi yok :)

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Biri "sabırsızlık" mı dedi? :) Ben de sabırsızım ki en büyük örneklerimden biri ortaokulda proje ödevlerimi 6 ay önceden yapardım, ikizim yapmazdı zamanı gelince: "Ben sana demiştim bence yap diye." dediğim oluyordu.
Şimdi de halen bu tarz şeylerim vardır :D

Asıl konu sikke miktarları çok hızlı artıyor eden 50'şer artmıyor sevgili @Berhudarol

İyi Forumlar
MisteR