• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Forum Bilgi

KonstantiN

Çalışkan Üye
hemen cevap bekliyorsan postun içinde yönetim kelimesini yazman lazım. hele birde eleştiri yaparsan ışık hızıyla cevap alırsın.
tıpkı bu posttan sonra benim alacağım gibi :cool:

Reiatsu

Forum Mod
Elvenar Ekibi
Bildiğiniz gibi burada bizler gönüllü olarak sizlere hizmet veriyoruz, iş temposundan ötürü de anlık cevap veremeyebiliyoruz.
Kısa sürede art arda paylaşım yaptığınız için paylaşımınız kaldırıldı.

windstorm

Tecrübeli Üye
Gönüllü çalışıldığını biliyorum fakat online olupta cevap verilmemesi dikkatimi çekmişti.. Çünkü çok küçük bir açıklama için yoğun iş temposunu zorlayabileceğini düşünmüyorum. Pekii forumu aktif hale getirmek için paylaşımlarda bulunmaya çalışıyorum gördüğüm ve takip ettiğim kadarı ile forumda aktiflik çok düşük.Aynı gönderi içerisinde peş peşe farklı paylaşımlarımda mevcut lütfen onlarlada ilgilenirseniz sevinirim.

KonstantiN

Çalışkan Üye
sevgili reiatsu,

amacım bu konuya müdahil olmak yada sizi eleştirmek değil yalnız öyle birşey söylüyorsunuzki cevap vermemek elde değil.
sizin bu söyleminize göre biri gelse herkese ağzına geleni sayıp dökse bu tarz saldırıların saatlerce forumda kalması ve sonrada yoğun iş temposu ve gönüllülük esasına dayandırılan bir açıklama yapmayı umarım düşünmüyorsundur.
kaldı ki arkadaşımız bu postu attığında siz online dınız ve bayağı bir sürede online kaldınız.

neyse daha fazla uzatmayalım ben emeklerinize saygı duyuyorum ve iyi görevler diliyorum.

Reiatsu

Forum Mod
Elvenar Ekibi
Gönüllü çalışıldığını biliyorum fakat online olupta cevap verilmemesi dikkatimi çekmişti.. Çünkü çok küçük bir açıklama için yoğun iş temposunu zorlayabileceğini düşünmüyorum. Pekii forumu aktif hale getirmek için paylaşımlarda bulunmaya çalışıyorum gördüğüm ve takip ettiğim kadarı ile forumda aktiflik çok düşük.Aynı gönderi içerisinde peş peşe farklı paylaşımlarımda mevcut lütfen onlarlada ilgilenirseniz sevinirim.
Mesajınızı silen ben olduğumdan dolayı benim bu konuya benim cevap vermem daha yerinde olacağı için o yüzden diğer yöneticilerimiz cevap yazmadı. Bu tarz durumlarda esneklik gösterdiğimiz durumlar olabiliyor ancak çok kısa sürede art arda mesaj attığınız için mesajınız kaldırıldı. Çalıştığım iş ve konum gereği zaman zaman krizler çıkabiliyor ve yemek yemeye dahi fırsat bulamadığım zamanlar oluyor. Bugün de o günlerden birisi idi geç cevabım için kusura bakmayın lütfen.
sevgili reiatsu,

amacım bu konuya müdahil olmak yada sizi eleştirmek değil yalnız öyle birşey söylüyorsunuzki cevap vermemek elde değil.
sizin bu söyleminize göre biri gelse herkese ağzına geleni sayıp dökse bu tarz saldırıların saatlerce forumda kalması ve sonrada yoğun iş temposu ve gönüllülük esasına dayandırılan bir açıklama yapmayı umarım düşünmüyorsundur.
kaldı ki arkadaşımız bu postu attığında siz online dınız ve bayağı bir sürede online kaldınız.

neyse daha fazla uzatmayalım ben emeklerinize saygı duyuyorum ve iyi görevler diliyorum.
Bir önceki mesajda verdiğim cevabı tekrar vermek istemiyorum ancak mesajı ben kaldırdığım için bu soruna açıklık getirmesi gereken kişinin de ben olduğunu düşündüm.
Merak etmeyin olurda öyle bir durumla karşı karşıya kalırsak yöneticilerimiz anında reaksiyon gösterip müdahale edecektir.
Tarayıcı penceresinde forumun açık kalmış olabileceğini hesaba katarsanız uzun süre çevrimiçi kalmış olmam anormal değildir diye düşünüyorum. Özellikle konuyu görüp cevap vermeme gibi bir durum asla söz konu değil.

windstorm

Tecrübeli Üye
kullanıcılardan tüm kurallara uyulması beklenirken ve derhal disiplin uygulanırken neden iş yönetime döndüğünde olay açıklama ile çözülüyor.biz nasılki tüm kurallara uymak zorunda isek yönetimde görevini yapmak zorundadır orası esnerse ozaman bırakın ahlaki çerçevedeki iki post yerinde kalsın

Reiatsu

Forum Mod
Elvenar Ekibi
kullanıcılardan tüm kurallara uyulması beklenirken ve derhal disiplin uygulanırken neden iş yönetime döndüğünde olay açıklama ile çözülüyor.biz nasılki tüm kurallara uymak zorunda isek yönetimde görevini yapmak zorundadır orası esnerse ozaman bırakın ahlaki çerçevedeki iki post yerinde kalsın
Yönetim görevini yapıyor o konuda şüpheniz olmasın lütfen.

online olupta cevap verilmemesi dikkatimi çekmişti..
Ben günlerce beklediğim olmuş görmezden gelinince artık bir şey sormuyorum ve yorum da yapmak istemiyorum, kendi çal kendi oyna olayından hoşlanmıyorum. Bir sıkıntı olunca ya ticket açıyorum ya bazı forum ile ilgili sorular oluyor özelden yazıp soruyorum müsait olunca sağ olsunlar zaman ayırıp cevap yazıyorlar ama ortada bana cevap vermek istemiyorlar onu anladım, belki de yanılıyorum olabilir, belki hata bende soruyu yanlış soruyorum veya kendimi ifade edemiyorum, her şey olabilir bu yüzden bir beklentide olmamak için kendimce uzak durması kararı aldım. Ama şu gerçek, burada yönetime karşı en çok anlayış gösteren insanlardan biriyim, verdikleri emeğe sonsuz saygım var.

windstorm

Tecrübeli Üye
Tabi ki verdikleri emeğe saygı duyuyoruz fakat bizde bir paylaşımda bulunuyorsak cevabınıda almak istiyoruz. Kesinlikle öyle bir beklenti içine girmeden uzakta kalmak en güzel çözüm