• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

caps etkinliği

AnathemA

Çalışkan Üye
selamlar,

bu tarz bir etkinlikte çekiliş sistemi yanlış.

"kim burda elini kaldırsın" deseniz çekiliş yapsanız aynı mantık. oylama sistemi olmalıydı. bu bir beğeni meselesi.

gene de her şey için teşekkürler...

DeletedUser689

Guest
hem fikirim , caps yapip küfür etse cekilise katilip kazansa ne olcak biri :) etkinlige katilmadim ama adaylarin hazirladigi caps örneklerine bakinca iclerinde berbat olanlarin oldugunu görüyorum, neyse ki sans eseri cekilisle ödül almamislar :)

DeletedUser3

Guest
Mevcut anket sistemi ne yazık ki istediğimiz gibi çalışmıyor. Oylama bu yüzden olası değil. Çünkü bir kişi birden fazla hesapla oy verebiliyor ve bu istediğimiz bir şey değil. Çekiliş şimdilik tek yol.

hem fikirim , caps yapip küfür etse cekilise katilip kazansa ne olcak biri

Kazanamaz. Çünkü elenmiş olur ve oyunda ceza almış olur. Etkinlik kurallarımızı okumadınız sanırım?

etkinlige katilmadim ama adaylarin hazirladigi caps örneklerine bakinca iclerinde berbat olanlarin oldugunu görüyorum

Keşke katılsaydınız çünkü denemek hiç denememekten daha iyidir. Hem kazananlar daha büyük ödüller alabilirdi eğer katılımcı sayısı 30'u geçseydi.

DeletedUser689

Guest
Sayin Berhudarol eger gercek bir yarisma olsaydi katilirdim emin olun ama islerin sansa kaldigi bir etkinlikle vakit harcamam :)

DeletedUser3

Guest
Sayin Berhudarol eger gercek bir yarisma olsaydi katilirdim emin olun ama islerin sansa kaldigi bir etkinlikle vakit harcamam :)

Etkinlikte yumurta da kırmıyorsunuz o halde? Yumurtadan ne çıkacağı da şans çünkü. Şaka bir yana tabii ki görüşünüze saygı duyuyoruz. Sonraki etkinliklerde buluşmak dileği ile.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Şahsen en doğru seçimin mevcut sistem olduğunu düşünüyorum. Bu şekilde çark usulü çekiliş mantıklı geliyor bana.

İyi Forumlar
MisteR