• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Dünya Haritası Dünya Haritası

• Konuyu başlatan DeletedUser64
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64

Guest
Değerli Admin ...

Dünya haritasındaki yapılan değişiklik için hepinizin eline sağlık. Güzel ve bir o kadar da hızlı bir ilerleme olmuş , Fakat tek takıldığım konu çevremde 2 , 3 kişinin nicki o kadar argo ki ben bile ayıpladım . ( Eşimi yanıma yaklaştıramıyorum .. ) Ya bunlar böyle nick yazarak nasıl üye olabiliyolar utanmadanda tüccarda teklif açmışlar valla çok sinirlendim lütfen bi çözüm bulalım. ( Bayanlarda Oynuyor )

Teşekkürler.

DeletedUser3

Guest
Değerli Admin ...

Dünya haritasındaki yapılan değişiklik için hepinizin eline sağlık. Güzel ve bir o kadar da hızlı bir ilerleme olmuş , Fakat tek takıldığım konu çevremde 2 , 3 kişinin nicki o kadar argo ki ben bile ayıpladım . ( Eşimi yanıma yaklaştıramıyorum .. ) Ya bunlar böyle nick yazarak nasıl üye olabiliyolar utanmadanda tüccarda teklif açmışlar valla çok sinirlendim lütfen bi çözüm bulalım. ( Bayanlarda Oynuyor )

Teşekkürler.

Destek sisteminden bu oyuncuları şikayet ettiğinizde bizler gerekli işlemleri yapıyoruz.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Destek Sistemi'nden 2 gün evvel yaklaşık 10 kişiyi bildirdim, sürekli açılmaya devam edilmesi durumda bana düşen görevimi yapacağım. Siz hesapları kapatıyor musunuz?

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Merbaha MiSteR,

Şikayet ettiğiniz hesaplar ile ilgili işlem yapılmıştır. Başkaları olursa lütfen şikayet etmeye devam edin. Sadece siz değil herkes.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Peki teşekkürler kesinlikle bunlara göz yummayacağımdan emin olabilirsiniz.

İyi Forumlar
MisteR