• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Ekim 2020 - Oyuncu Önerileri

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser919

Guest
ThreadHead.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

Elvenar'ın gelişerek bir adım daha ileri gitmesi için veya aklınızda oyuna katkı sağlayabilecek önerileriniz var mı? Evet dediğinizi duyar gibiyiz. Bunları duymak için sabırsızlanıyoruz! Önerilerinizi bizimle paylaşabilmeniz için sizler için bir taslak hazırladık ve bu taslağı kullanarak önerilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

ÖNERİ FORMU

Öneri Başlığı:
..............
Öneri Açıklaması: .....

ThreadFoot.png

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı

isbara

Çalışkan Üye
görev döngüsündeki görevler bi zahmet güncellense artık;
oyunun baslangıcında 1 ve 2 günlük üretimler yapıyordu imalatlar,geliştirmelerle şimdi 3 ve 9 saat, bir günlük görevler mantıksız kaldı.
ayrıca görev ödülleride oyundaki seviyeyemize göre erzak miktarları artırılsa, malum 3 kışlada asker basmak erzak sıkıntısı çıkaracak.
ayrıca 3-4 adet yapı gelişimi görevi var,bu teke indirilebilir,sadece yapı geliştirme görevi yeterli,hem ev hem atolye hem imalat geliştirme görevleri yerine sadece yapı geliştir görevi kalsın, 1 günlük imalat görevleri listeden çıksın,görev erzak hediyeleri artırılsın,bu kadar, güzel olmaz mı

Altın Anka Kuşu ve Fırtına Anka Kuşu Eşitsizliği

Altın anka 10. seviyede bonuslu imalatlarımızı %300 artırıyor, yemleme etki süresi aynı
Fırtına anka 10. seviyede imalat büyüsü yapılan imalatları % 300 artırıyor,yemleme etki süresi aynı

Yani Anka kuşlarından Fırtınayı seçip geliştirince büyü etkisi hem temel imalatlarda hemde BİLİNÇLİ MALLARDA üretim artıyor.
Altın renklide ise sadece temel malları artırıyor bilinçli mallara hiçbir etkisi yok.

bu haksızlığın düzeltilmesini istiyorum

Deleted User - 250137

Guest
aslında toptancıda daha fazla erzak olmasını isterim mesela iksire acil ihtiyacım var ve toptancıya bakıyorum fakat bulamıyorum bu yüzden teklif koyuyorum ve kabul edilmesi uzun sürüyor hatta ara sıra kabul edilmiyor :(

DeletedUser

Guest
bendede kasma ve toptancı sorunu var bende bazen oyun açılmıyor toptancıda 4 erzak gösteriyor

esinslava

Yeni Üye
telefonda savaş yaparken kitlenip kalıyor
ThreadHead.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

Elvenar'ın gelişerek bir adım daha ileri gitmesi için veya aklınızda oyuna katkı sağlayabilecek önerileriniz var mı? Evet dediğinizi duyar gibiyiz. Bunları duymak için sabırsızlanıyoruz! Önerilerinizi bizimle paylaşabilmeniz için sizler için bir taslak hazırladık ve bu taslağı kullanarak önerilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

ÖNERİ FORMU

Öneri Başlığı:
..............
Öneri Açıklaması: .....

ThreadFoot.png

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı

DeletedUser919

Guest
aynı problem bendede var 1 haftadır
Merhaba esinslava,

Problemin giderilmesi için hızlı bir çalışma yürütülmektedir. Çok kısa bir süre içinde çözüleceğini umuyoruz. Eğer bunun dışında bir hatayla karşılaşıyorsanız bunu bize destek sistemi üzerinden ticket açarak bildirebilirsiniz.

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı

Jcan

Yeni Üye
web versiyonda komşu yardımı yaparken illa ki komşunun köyünün içine girmek gerekiyor. Bunu cep versiyonu gibi komşunun köyünün üzerine tıklayıp oradan açılacak küçük bir pencereden gerek komşu yardımı gerek kadim desteği gerekse köyün içine ziyaret sağlayabilirsiniz. Bilgisayardan da oynuyor olsak da artık trafiği azaltmak ve işlemi serileştirmek adına yapabileceğimiz başka bir şey yok mu?

DeletedUser919

Guest
web versiyonda komşu yardımı yaparken illa ki komşunun köyünün içine girmek gerekiyor. Bunu cep versiyonu gibi komşunun köyünün üzerine tıklayıp oradan açılacak küçük bir pencereden gerek komşu yardımı gerek kadim desteği gerekse köyün içine ziyaret sağlayabilirsiniz. Bilgisayardan da oynuyor olsak da artık trafiği azaltmak ve işlemi serileştirmek adına yapabileceğimiz başka bir şey yok mu?
Merhaba Jcan,

Öneriniz için teşekkür ederiz. Notlarımıza ekledik ve ileteceğiz.

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı

Merhaba, ben oyununuzu altı aydır oynuyorum. Sonsuzluk kulesini açalı 1 ay oldu. Yeni açtığım için mi bilmiyorum sadece 1. bossa kadar gelebiliyorum. Ya ben yeni başladığım için üretimim zayıf ya da sonsuzluk kulesinin zorluk seviyesi yüksek. Sizden isteğim sonsuzluk kulesinin zorluk derecesini biraz düşürebilmeniz. Ek olarak bir hata söyleyeeğim. Bazen dikkat ediyorum da şehirde yürüyen insanlar bazen yürümüyor. Yürür pozisyonda kalıp sadece ilerliyorlar. Kayıyor gibiler.Bundan başka şuan aklıma gelen bir öneri yok. Oyununuzu severek oymuyorum ve sıkılmadan oynadığım tek oyun diyebilirim. Oyunu çok iyi düzenlemişsiniz. Size teşekkürlerimi sunuyorum. Ek olarak, ben seneye LGS'ye gireceğimden dolayı oyuna fazla giremyeceğim. Hesabım kapanır diye korkuyorum. Sonuçta bir sürür emeğim var bu hesapta. Bir çözüm yolu yok mu hesabın kapanmaması için? Teşekkürler, saygılar.

Pann

Eski Ekip Üyesi
@Elf Kerem Cihat, öncelikle aramıza hoş geldiniz ve düşüncelerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Henüz yeni başladıysanız Sonsuzluk Kulesi'nde çok fazla ilerleyememeniz beklenen bir durumdur. Zamanla daha yüksek aşamalara ilerleyebileceğinize inanıyorum.

Şehirde hareket etmeyen insanlar için ayarlar menüsünden şehir grafiklerini kontrol etmenizi öneririm. Şehir grafikleri yüksek olarak ayarlandığı halde bu sorunu yaşıyorsanız lütfen destek sistemi üzerinden ticket açarak bize ulaşın, bu şekilde bir inceleme sağlayabiliriz.

Etkinlikler daha sık olabilir bence. Tabii zorlamazsa sizi.
Burada bahsettiğiniz oyun içi etkinliklerse, yakında çok eğlenceli yeni bir etkinlik sunacağımızı şimdiden söyleyebilirim.

Keyifli oyunlar diliyorum.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.