• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Eski Duyuru Elementaller'e Hoşgeldiniz!

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Pann

Eski Ekip Üyesi
Banner01.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

Yeni bir misafir ırkın Elvenar'daki şehirlerinizi ziyaret etme zamanı geldi: Elementaller!

Elementaller başka bir boyutta yaşayan çok eski ve mistik bir ırk. Onların kaba kuvvete dayalı mizaçları, sağlam ve değişmez bir şekle bürünmelerini mümkün kılan büyülü maskelerinden kaynaklanmakta. Örneğin, başka türlerle etkileşime geçmeye yarayan ve onları insansı bir şekle sokabilen maskeler kullanabilmekteler (Maskeli Balo etkinliğini hatırlıyor musunuz?). Maskeleri olmadan, kontrol edilemez ateş, su, hava ve topraktan daha fazlası olmazlardı, bu yüzden maskeleri kültürel varoluşları için hayati önem taşımakta.

Ne yazık ki, onların bu maskeleri kendi başlarına nasıl yapabilecekleri hakkında kesin bir bilgileri bulunmamakta. İşte bu sebeple Elvenar'la bir çeşit ortak yaşam süre gelmiştir. Güçlü, tanrısal Elvenar onlara bu maskeleri yaratmalarında yardım etmiş, ve bunun sonucunda da Elementaller güçlerini ihtişamlı şehirler ve efsane ordular kurmakta kullanabildiler. Başka hiç bir ırk böyle bir güçle desteklenen Elvenar'ı tehdit etme cesareti gösteremedi.

Her birkaç yüzyılda bir, Elementaller maskelerini yenilemek için Elvenar'ı ziyaret etmek durumunda kaldılar ve Elvenar ile olan işbirliklerini ve dostluklarını da tazelemek için. İşte bu sebeple onlar bir anda şehrinizde ortaya çıkıyorlar, sizin Antik Elvenar olacağınız beklentisiyle. Sizin aslında Elvenar olmadığınızı fark ettiklerinde, kendi gelecekleri hakkında endişelenmeye başlıyorlar. Sizin şehrinizde bir Yerleşke kurarak, size atalarınızın bilgisine tekrar erişebilmeniz için yardımcı olmaya karar veriyorlar sonuç olarak kendilerinin de yaşamlarını devam ettirebilmeleri için bu gerekli.

Bu süreçte, size Bilinçli Mallar üretmenin temel bilgisini öğretiyorlar, ki bu tekniği ileriki Misafir Irklar geliştireceklerdir. Elementaller size Kutsal Tohumları kullanarak nasıl Platin, Aytaşı ve Elf Ağaç Sakızı üretileceğini göstererek başlıyorlar. Bu size teknoloji ağacında ilerleme imkanı verirken, sadece kendi yapılarınızda değil, Yerleşim Yapılarında da mevcut seviyelerin kilitli olan gelişmiş versiyonları açmanızı sağlayacak. Böylece, bir oyuncu olarak, Yerleşke içinde şekilsiz Elementaller'in nasıl şekillerinin kontrolünü tekrar kazandıklarını ve yapılarında daha fazla sabit şekiller ürettiklerini adım adım izleyebileceksiniz.

Türleri yok olmadan ve saf elementlere dönüşmeden önce, Elementaller'e yardım edebilir misiniz? Ve Elvenar'ın gerçek varisi olduğunuzu ispatlayabilir misiniz?

Kadim Mucizeler:
Tabii ki, Elementaller şehrinize, bu bölümün sonunda açılacak iki inanılmaz Kadim Mucize ile geliyorlar:

AW01res.png
Günbatımı Kuleleri size açılan her Komşu Yardımı sandığıyla gelecek kutsal tohumlar verecek ve aynı zamanda kutsal tohumların günlük çürüme miktarını azaltacak.

AW02res.png

Zafer Kaynakları ise hafif dövüş birliklerinin gücünü artırırken, eğitim alanlarının asker yetiştirme hızını da yükseltecek.

Özet olarak: Bu Bölüm sizlere yepyeni ürünler ve oyun mekanizmasında yeni bir bilgi seviyesi sunacak. Sıra dışı Elementaller'e doğru stratejiyle yardım ederek bu yeni mücadeleyi aşmanızı ve bundan keyif almanızı umuyoruz. Elbette geri bildirimlerinizi duymak için sabırsızlanıyoruz. Buradan paylaşabilirsiniz.

Sevgiler,
Elvenar Takımı

Son düzenleme bir moderatör tarafından:
Durum
Konu yanıtlara kapalı.