• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arşiv: 01.10.2016 ve öncesi Elmas bonusu.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Guest
Herkese merhaba!
Oyunu oynamayi 2 ay oldu, bu zaman içerisinde bir kaç kez elmas takviyesi yaptım , bundan bir şikayetim de yok. Eşim de oyunu beğendi ve oynamaya karar aldı, elmasları almadı, ve almadı için bir zaman sonra ona bir miktar elmas hediye, ardından elmas satın alımında 30% ve 40% elmas bonus teklif ettiler, bunu da anlıyorum, elmas almayan oyuncu alsın diye teklifler sunuyorlar. Bu adil değil demek istemiyorum, sadece elmas alan arkadaşlara da arada boyle fırsatlar sunsaydılar, veya ne kadar çok alırsa bir sonraki alımında 10% - 20% - 30% v. s. bonus teklif etseydiler, çok iyi olurdu. Sonuçta almayan bonuslu olsa da almaz, ama alan için bu küçük bonus ödül gibi bir şey olacak.
Saygılar! Hepimize iyi oyunlar!

DeletedUser3

Guest
Bahsettiğiniz şekilde kampanyalarımızda zaten mevcuttur Zaira fakat bu kampanyalar rastgele oyunculara her defasında etki etmektedir ve her kampanyanın belli bir başlama koşulu vardır. Bunlar farklı şirket departmanları tarafından hazırlanıp sunulduğu için bizler bunlara müdahale edemiyoruz.

DeletedUser

Guest
Bilgilendirdiniz için teşekkür ederim, umarım bu kampanya yakın zamanında benim şehrimi de ziyaret eder, yoksa bu kültür binalara yetişmek git gide zor oluyor.)

DeletedUser7

Guest
Herkese merhaba!
Oyunu oynamayi 2 ay oldu, bu zaman içerisinde bir kaç kez elmas takviyesi yaptım , bundan bir şikayetim de yok. Eşim de oyunu beğendi ve oynamaya karar aldı, elmasları almadı, ve almadı için bir zaman sonra ona bir miktar elmas hediye, ardından elmas satın alımında 30% ve 40% elmas bonus teklif ettiler, bunu da anlıyorum, elmas almayan oyuncu alsın diye teklifler sunuyorlar. Bu adil değil demek istemiyorum, sadece elmas alan arkadaşlara da arada boyle fırsatlar sunsaydılar, veya ne kadar çok alırsa bir sonraki alımında 10% - 20% - 30% v. s. bonus teklif etseydiler, çok iyi olurdu. Sonuçta almayan bonuslu olsa da almaz, ama alan için bu küçük bonus ödül gibi bir şey olacak.
Saygılar! Hepimize iyi oyunlar!

Burda elmas alan oyunculara bonus un gelmediğini yazmışsınız. Fakat bende oyunda birkaç defa elmas aldım. Ama bugün banada bu bonus olayı geldi. Demek isteyeceğim oki bu bonus olayı elmas alan oyuncuyada gelmektedir almayan oyuncuyada :) Yani her an her oyuncumuza bu bonus olayı gelebilir.

DeletedUser

Guest
Super bir haber Cowboy, tam da bu akşam almak istedim, biraz daha bekleyim o zaman, belki bana da gelir. Gelmezse de, ne yapalım, elmaz çok olmaz, tekrar alırım artık.)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.