• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Bitti Elvenar 8 Yaşında!

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Virtus

Özel Üye
ThreadHead.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler

Elvenar'ın 8. yaşını kutluyoruz!

Elvenar'ın 8. Doğum Günü için hazırladığımız özel etkinliğimize hoş geldiniz!

Nasıl Oynanır

Bu etkinlikte sizlerden, oluşturduğumuz 80 parçalık puzzle resmi tamamlamanızı ve ekran fotoğrafı alarak bu başlık altında paylaşmanızı istiyoruz. Puzzle resmine ulaşmak için yukarıdaki resme tıklayabilirsiniz. Farklı parça sayılarında oluşturulmuş ekran fotoğrafları kabul edilmeyecektir. Etkinlik sonucunda 7 oyuncu arkadaşımız ödüllendirilecektir.

Cevaplarınız etkinlik sonuna kadar gizli olacaktır, sadece siz ve Elvenar ekibi görebilecektir. Etkinlik sonunda tüm cevaplar açılacaktır.

Örnek ekran görüntüsü aşağıdaki gibidir. Paylaşımlarınızı tam ekran görünecek şekilde yapınız. Aksi cevaplar kabul edilmeyecektir.

EkranOrn.PNG

Kurallar

Başlangıç Tarihi: 12/06/2023 - Bitiş Tarihi: 18/06/2023

• Her oyuncu etkinliğe yalnızca 1 hesabı ile katılabilir. Birden fazla hesap ile katılan oyuncularımız ödüllendirilmez.
  • Her oyuncunun etkinlik için yalnızca 1 cevap hakkı vardır.
  • Gravity Inn'i kazanırsanız, bu yapı envanterinize yerleştirilirken o anda bulunduğunuz devrenin versiyonuna sahip olacaktır.
  • Zaten bir Gravity Inn yapısına sahipseniz, aynı hesapla başka bir Gravity Inn kazanamazsınız. Bir Gravity Inn yapısına sahip olan bir oyuncu tekrar onu kazanırsa, oyuncunun ödülü 1000 elmas olur.
  • Olası bir durumda, hiç kimse geçerli bir cevapla yarışma koşullarını karşılamıyorsa, bonus ödül olan Gravity Inn yapısı verilmez.
  • Oyun yöneticileri etkinliklere katılım gösteremez.
  • Kazanılan ödüller sadece destek sistemi üzerinden ticket açarak talep edilebilir ve ödüller kazanan hesaba verilir.
  • Ödüller başka bir hesaba devir edilemez ya da bölüştürülemez.
  • Etkinliğin sonuçları yayınlandığından itibaren 14 gün içerisinde talep edilmeyen ödüller iptal edilir.

Ödüller

• 1. oyuncumuza Gravity Inn + 600
    diamond.png
    + 30 Bilgi Puanı (
    Zaten bir Gravity Inn yapısına sahipseniz, aynı hesapla başka bir Gravity Inn yapısı kazanamazsınız. Bir Gravity Inn yapısına sahip olan bir oyuncu tekrar onu kazanırsa, ödül 2. sıraya taşınır ve Gravity Inn kazanan oyuncunun ödülü 600 :diamond: olur.)
  • 2. oyuncumuza 600
    diamond.png
    + 30 Bilgi Puanı
  • 3. oyuncumuza 600
    diamond.png
    + 30 Bilgi Puanı
  • 4. oyuncumuza 300
    diamond.png
  • 5. oyuncumuza 300
    diamond.png
  • 6. oyuncumuza 300
    diamond.png
  • 7. oyuncumuza 300
    diamond.png
Gravity Inn hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misin? Gravity Inn'in Şubat 2019'da ilk çıkışından sonra yayınlanan bu videoyu izle!

gravity_inn_stats_until_16_with_building.png

Etkinliğe katılacak tüm oyuncularımıza başarılar dileriz.

Elvenar Türkiye Ekibi
ThreadFoot.png

Aerwyna

Yeni Üye

burada resim büyük dediği için yüklenmedi resim sitesine ekledim. umarım sorun olmaz

Son düzenleme:

volking

Aktif Üye
klf.png
ben tamamladım ama benim tamamladığıma dair bir ispat yok....tek ispatım 45 dakikada tamamlamışım :) :) umarım kabul edersiniz..kolay gelsin :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.