• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Elvenar artık Mobilde – Artık uygulama üzerinden oynayabilirsiniz!

InnoGames

Forum botunuz
ThreadHead.png

Düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz

DeletedUser11

Guest
Merhaba,

Sonunda beklenen an geldi! Bu imkânı bize sunan ekibi gönülden kutluyorum, teşekkür ederiz. :)

Saygılarımla
MisteR

DeletedUser654

Guest
Abii ciddimisinizz ya harikasınız işte bu be :D daha dün beklemekten bıkmıştım çok iyi oldu bu ya harika beee :D

DeletedUser654

Guest
Mobilde oyun gayet güzel olmuş hemen hemen herşeye müdahale ediyoruz grafiklerinden kullanıcı etkileşimine kadar çok güzel ama ek görevler görünmüyo sanırım yada ben bulamadım mesela cadılar bayramı görevi var su an onları göremiyoruz

DeletedUser11

Guest
Mobilde oyun gayet güzel olmuş hemen hemen herşeye müdahale ediyoruz grafiklerinden kullanıcı etkileşimine kadar çok güzel ama ek görevler görünmüyo sanırım yada ben bulamadım mesela cadılar bayramı görevi var su an onları göremiyoruz
Evet onları göremiyoruz.
Ayrıca mesajlaşma, kadim mucizelere BP atma gibi birkaç özellik daha eklenmemiş durumda onları da sabırsızlıkla bekliyoruz.

Saygılarımla
MisteR

DeletedUser774

Guest
Hele ki benim bulunduğum loncadakilerin nerdeyse hepsi işinde gücünde insanlar yanlarında resmen laptop taşıyolardı. Bu harika bi haber sonunda geldi. Gerçi ne etkinlik görevleirni ne de turnuva haritasını gösteriyor :D. Ama hiç yoktan iyidir :d.

DeletedUser654

Guest
onlar sorun deil ya üretim yapabiliyoz geliştirme yapıoz yeter dısardayken onlar sorun oluyodu sadece benim için herşeyi karsılıyor bu sürüm

DeletedUser774

Guest
onlar sorun deil ya üretim yapabiliyoz geliştirme yapıoz yeter dısardayken onlar sorun oluyodu sadece benim için herşeyi karsılıyor bu sürüm
Öyle istek fazlaydı sanki biraz zorla koydurduk gibi geldi bize ekibe teşekkürler. Grafik ayarlarını da eksik fonksiyonlarını da eklerler umarım :).

DeletedUser707

Guest
İlk duyduğumda çok sevindim. Ancak henüz çok eksikler var. Mesela büyüler , lutüflar çağırımlar yok.