• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Elvenar Global League

• Konuyu başlatan Deleted User - 848895512
  • Başlangıç tarihi

Deleted User - 848895512

Guest
Elvenar Global League'e hoş geldiniz!

Bu, tüm sunuculardan en iyi Turnuva performanslarını gösteren resmi olmayan bir Burs sıralamasıdır. Kurallar basit. Toplam 16.900 Lig Puanı vardır. Bunlar, Döngünün her Turnuvasında en yüksek puan alan 50 Arkadaş Grubu arasında dağıtılacaktır. Bir Arkadaş Grubunun kazandığı Lig Puanı miktarı, En İyi 50 kademesindeki konumuna bağlıdır. Döngünün 9 Turnuvası sırasında en çok Lig Puanını toplayan Arkadaş Grubu kazanır.

Turnuvaların 1. Döngüsünün sonuçlarını görmek için buraya tıklayın.

Sayfa düzgün yüklenmiyorsa veya çok yavaşsa, daha hafif bir sürümü burada bulabilirsiniz.

Ad Astra

Çalışkan Üye
Ad astra turnuvalarda gerçekten çok farklı.. hadi kuleyi filan klanlar bir şekilde yapıyor benzer rakamları ama iş turnuva olunca ad astra açık ara önde şu an.. tebrik ediyorum.. keşke girsek ama bizim bu listelere girmemiz biraz zor gibi..

Tüyolar verebilirim sizler bizden daha avantajlısınız, bizde çok masraf isteyen 7-8 hesabımız var, dunya 1. sine bakın 2 mln puanı geçtiği 1 hesap var yoldaşlıkta sadece , yeni turnuva sistemi sizler için avantaj sağlıyor, yani yaparsınız siz de Raithen. :)
Teşekkür ederim :)

Raithen

Özel Üye
Olabilir neden olmasın.. konuşabiliriz bu tip seyleri.. forumda bu yüzden varım ben açıkcası yoksa klanda konuşuyoruz zaten.. klanlar arası fikir alış verişi güzel bir ortam olur..

Ad Astra

Çalışkan Üye
Bazı bilgiler ortada istemem ki Raithen, bir hesabımı alıp size misafir olup tek tek hesaplara bakıp hangi hesap için ne yapılabilir konusunda bilgi vermem gerekecek. Misafir olmadan da dışardan bakabilirim ama uzun sürer sohbetimiz. Sen baş buyucu ile konuş eğer bu konu onun ilgisini çekerse hafta sonu 1-2 saatliğine gelirim.

DNDR-ASR

Süper Üye
Toplam puanda 8. olmuş Ad Astra tebrikler ;)

Linke tıkladığımız da ilk gözüken mermer turnuvası (yani 9 hafta önce) üzerinden konuşursak ad asta 212k puan almış aynı hafta biz 2.yiz 78k almışız
listede 50. sıra 126k almış
bizim en iyi haftamızda 85k almışız vega da bizimle aynı gibi deka, gökvadi, high mages hep aynı bantta

Yani özetlersek; korkarım tabloya bir Türk bayrağı daha eklemek pek olası durmuyor ne yazık ki

Bunun bireyselini yapsalar zorlayacak arkadaşlar var o zaman belki 3-4 bayrak olurdu

Bu arada kristal haftası ne oldu tatil mi yaptınız :D

Ad Astra

Çalışkan Üye
Toplam puanda 8. olmuş Ad Astra tebrikler ;)
Teşekkür ederim Kubrick.

Bu arada kristal haftası ne oldu tatil mi yaptınız :D
Sanırım o hafta ben hiç oyuna girmedim ve hali ile turnuva yapılmadı, sonra kıyamadım arkadaşlara 10 sandığı alsınlar diye bir hesaptan ben yaptım bir de Cellat61 yapmış açtık sandıkları.
Geçen hafta da arkadaşlar tatil istemişler , sözde herkes 8-10 bölge açardık 10 sandık için , ben uydum ama baktım arkadaşlar coşmuşlar, kandırıldım anlaşılan. :)

DeletedUser1471

Guest
Tebrik ederim zaira türk bayrağını sıralamada görmek sevindirdi doğrusu ^_^

Ad Astra

Çalışkan Üye
Teşekkürler Özgür, o bayrağı bir kaç tık daha yukarı taşımak için çalışırız. :)
Casusu ne yaptın attın mı, seni merhametli biri olarak tanıyordum hasta olan casus olsa bile atılır mı hiç, bari geçmiş olsun yaz. :p

DeletedUser1471

Guest
Casusu ben atmadım benim arkadaş atmış o da benim gibi biraz şüpheci ;)