• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Elvenar haberleri

Ocak ayında olacak olan etkinlikten resimler ve bazı binalar.
Özellikler daha net değil, betaya gelince öğreneceğiz artık.
2.png
3.png

M7NAMmx.png

5lgp7VZ.png

c5BJ4Li.png

JMolRVD.png

AgLDIW1.png

bAG8D07.png

hTHckZ1.png

MtXrfrV.png

VxCROpU.png

lrlLBUJ.png
Set yapısının özellikleri söylentilere göre Seyyah setine benziyor, sadece T1 yerine T2 olacak, kalıntı yerine run veya kırık , mana ve katalizör olacak, tabi her şey değişebilir, tek değişmeyecek olan görüntüler ve gayet güzeller .

DNDR-ASR

Süper Üye
1 birimde en fazla mana veren sanırım mana bakarası

Büyülü Mana Barakası

Mana-Hut.png
Bina tipi: üretim
İnşaat süresi: 00:00:10
Boyut: 2x2
Set yapısı: -
Süreli yapı:
-
Temin: çeşitli etkinlikler

Devre / BonusIIIIIIIVVVIVIIVIIIIXXXIXIIXIIIXIVXVXVIXVIIXVIII
mana.png

4sa / 24sa
--------22002900380050006600870010000

18. devrede 16200 kare başına 4050

obur hazine de cidden çirkinmiş : )

hungry-treasure.png

bunun 18. devre kare başına 2000miş

Son düzenleme:

Wezen

Çalışkan Üye
Mana barakası , Dilek kuyu su özler olduk :)
Bu etkinlikte BP yi bile özledik. Yem desen sadece bir kaç etkinlikte geldi başka yok.

Mana barakasının tek kötü yanı kültür puanın düşük olması otomatik komşu yardımlarında en geride kalıyor. Deniz feneri kadimini kullananlar için iyi olmuyor. Kültür puanı yüksek mana sı bir tık aşağıda olan yapılar bence daha mantıklı olur.

DNDR-ASR

Süper Üye
Mana barakası , Dilek kuyu su özler olduk :)
Bu etkinlikte BPyi bile özledik. Yem desen sadece bir kaç etkinlikte geldi başka yok.

Mana barakasının tek kötü yanı kültür puanın düşük olması otomatik komşu yardımlarında en geride kalıyor. Deniz feneri kadimini kullananlar için iyi olmuyor. Kültür puanı yüksek manası bir tık aşağıda olan yapılar bence daha mantıklı olur.

Güzel Mahallenin Deniz Feneri kadimine sahip hesaplar için tek başına en fazla manayı veren binalar daha mantıklı olabilir bende o yok hatta son devrelere kadar kurmadığım tek kadim oydu onun için 1 kareye düşen mana miktarına dikkat ediyorum ve mana barakası gibisi daha gelmedi en azından ben görmedim onu da uzun zamandır vermiyorlar

Dilek kuyusu zaten lamba cini çıktıktan sonra komple kalktı

Eski etkinliklerde 30 BPlik paketlerin olduğu günler olurdu artık olsa bile 10 BPlik paketler oluyor bu etkinlikte o da yoktu ama o konuyu eleştiremeyeceğim bizim yüzümüzden öyle oldu sanırım çok hesaplı oyuncular ikincil hesaplarını özellikle o güne yükleniyordu öyle olunca kıstılar muhtemelen kurunun yanında yaş da yandı her zamanki gibi

Raithen

Özel Üye
Kadim bilgi puani etkinlikte biraz toparladim.. yem hic cikmadi.. dikkat etmedim ama ya sandiklarda yoktu ya da bana gelmedi..

Raithen

Özel Üye
Ben sıkıldım etkinlik olayindan.. biraz ara vermesi lazim.. baska bir sey de versin yapiyi ya da 2 ay sonra versin..

Yakında oyuna yeni bir özellik planlanıyor, ismi çevirisinde Kazan anlamı geliyor, bize gelince daha doğru isim öğreneceğiz :)
Araştırdığımız araştırma sayısına göre her hafta cadı puanı alacağız, o puanlarla akademide yeni sekmede Kazan dediğimiz bölümünde iksirler üreteceğiz, o iksirler değişik özelliklere sahip olacaklar, ayrıca söylentilere göre o özelliklere ulaşmak için onları araştırması gerekecek.
Beta da daha yok bu yüzden daha net bilgiler oyuna eklenince duyurulardan hep beraber öğreneceğiz. :)
1650298637052.png