• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Elvenara veda....

• Konuyu başlatan DeletedUser1073
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser1073

Guest
Oyunu bırakıyorum. Oynadığım süre zarfında herhangi birinize karşı bir kusurum olduysa özür dilerim. Sizlerle oynamış olmak güzeldi. Hepinize anlayışınız ve destekleriniz için teşekkür ederim. İyi eğlenceler hep mutlu olun. Yolunuz açık olsun hoşçakalın....

DeletedUser919

Guest
Oyunu bırakıyorum. Oynadığım süre zarfında herhangi birinize karşı bir kusurum olduysa özür dilerim. Sizlerle oynamış olmak güzeldi. Hepinize anlayışınız ve destekleriniz için teşekkür ederim. İyi eğlenceler hep mutlu olun. Yolunuz açık olsun hoşçakalın....
Merhaba FlyMind,

Elvenar'dan ayrıldığınız için üzgünüz.
Bundan sonraki hayatınızda başarılar dileriz.

Saygılarımızla
Elvenar Ekibiniz

Pann

Eski Ekip Üyesi

Merhaba "FlyMind",

Oyunu bırakmaya karar verdiğiniz için gerçekten üzüldüm. :(

Umarım sizi aramızda görme fırsatını tekrar yakalarız.

Elvenar ekibi olarak bundan sonraki hayatınızda başarılar diliyoruz.

Sevgiler,

DeletedUser1073

Guest
Mail adresime gönderilmiş olan kısımdaki linke mail adresimi yazdım. silinmesini istediğim mail adresimi lakin 505 internet eror yazdı :) şaka gibi. Lütfen silme işlemini halledin ya da sorunsuz bir sayfa önerin ve işlemi bizzat yapayım. İyi ramazanlar iyi çalışmalar.

DeletedUser1215

Guest
Paranormal aktivitelerin ön görünümü,,

Muhteşem, Elvenar ,,,bence oyun değil, gizemli boyutların insanlığa mesajı,,,,,,,

DeletedUser1073

Guest
Paranormal aktivitelerin ön görünümü,,

Muhteşem, Elvenar ,,,bence oyun değil, gizemli boyutların insanlığa mesajı,,,,,,,
Ne demek oluyor bu şimdi anlamadım? Oyunun form sayfası dahi sorunlu. Şuan yazıyorum kare kare siyah alanlar çıkıyor kayboluyor. Sistem hatası fazla. Umarım sorunların olmayacağı alan yapacak bilgiyle düzenlerler. İnsanlığa mesaj doğanın kendisinde zaten var tabi bakış açısı önemli. Bir oyun için insanlığa mesaj demek pek gerekli değil. Çalışıyor olsaydım program yazmış olsaydım yada bu oyunun bir bölümüyle ilgilenmesi gereken insan yetkili olsaydım ve başarılı olsaydım dediğiniz çok daha mantıklı ve gerekli bir söz olurdu.
:) faydalı şeylerde gizemli boyutların insanlığa mesajı olsun bir zahmet. Boş eylemler için mesajlar isteyenleri olsun bana faydası yok. :))))