• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Şehir Erzak Sıkıntısı

DeletedUser

Guest
Arkadaşlar uzun zamandır erzak sıkıntısı çekiyorum çeşitli görevlerle aşabileceğimi söylediler ama görevlerim 4 görev arasında dönüyor en fazlası 4000 erzak veriyor buda yetmiyor atölyelerim 10 adet 8 tanesi 8 seviye 2 si 7. seviye onlarıda erzak buldukça geliştiriyorum 3. seviye üretimim açık (mücevher) artık üretim yapamaz hale geldim nasıl aşarım bu sorunu ?

DeletedUser3

Guest
Oyunda ilerledikçe ve devreleri tamamladıkça yeni görevler ile karşılaşırsınız bazıları zorunlu olmak üzere diğerleri tekrarlı görevlerdir. O 4000 erzak ileride 13000 hatta fazlası olacaktır. 10 adet atölye iyi bir sayı lakin seviyeleri düşük. Seviyelerini yükseltmeniz lazım. İlk işiniz bu olmalı.
Kültürü de dikkate almalısınız. Kültürünüzü artırdıkça üretilen erzak miktarı artar. En az %150 seviyesinde tutmaya çalışın. Bazı zamanlar olacaktır kültürünüz düşer siz yapılarınızı geliştirdikçe ama bu geçici olmalıdır bunu tekrar yükseltmeye bakın. Komşu yardımı isterken kültür yapılarınıza yardım isteyin. Mücevher büyülü bir maldır ve çok erzak ister. Bunları gerçekten ihtiyacınız oldukça üretmelisiniz. Son olarak büyülerin gelmesini bekleyebilirsiniz.