• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Etkinlik Anketi - Sıralamayı Siz Belirleyin!

• Konuyu başlatan DeletedUser3
  • Başlangıç tarihi

Kimin Kılavuzu Daha İyi?

• MisteR

Oylar: 11 37,9%
  • BURYES

Oylar: 15 51,7%
  • FeRo

Oylar: 3 10,3%

• Toplam oy kullanan
    29
  • Anket kapalı .
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser3

Guest
Sevgili İnsanlar ve Elfler,

Bir haftadır süren oyun kılavuzu hazırlama etkinliğimizi sonuçlandırmak ve ödülleri dağıtmak için sıralamayı sizlerin belirlemesi gerekiyor.

Oyuncu isimleri ile açılan başlıklardaki kılavuzları okuduktan sonra hangi oyuncunun hazırladığı kılavuzu daha çok beğendiyseniz o oyuncuya oy verin. Bu konuda adil olmanız beklenir çünkü işin içinde bir emek var ve emeği gözeterek oy atmanız önemli.

İşte ödüller:
1. 1000 Elmas
2. 500 Elmas
3. 300 Elmas

Kılavuzları oyuncu ismine tıklayın ve o oyuncuya ait kılavuzu okuyun. En son olarak buraya gelerek oyunuzu en iyi kılavuzu hazırlamış olan oyuncuya verin.

Kılavuzlara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Bana oy veren vermeyen herkese teşekkür ediyorum, hak eden kazansın.

İyi Forumlar
MisteR

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser69

Guest
Üç arkadaşın da emeklerine sağlık. Etkilememek için isim vermiyorum ama anlatımı gayet açık, anlaşılır ve hemen her alanla ilgili verilen bilgiler tatmin edici olduğundan dolayı bir arkadaşımız biraz daha öne çıkmış durumda. Şimdiden tebrikler kazanacak olana. Gerçi toplamda üç katılımcı olduğu için üçü de kazanmış sayılır. :)

DeletedUser3

Guest
Anket sona ermiştir. Sonuçlar neticesinde ödüller şu şekilde olmuştur;

1- BURYES = 1000 Elmas
2- MisteR = 500 Elmas
3- FeRO = 300 Elmas

Tebrik ederiz. Elmaslarınız en kısa zamanda hesaplarınıza yüklenecektir.

DeletedUser64

Guest
Barajı aşmışım :)) Oy veren , Vermeyen herkese eyvallah :) ben okuyun diye yazdım rekabet olsun ..

Elmaslar için teşekkürler elvenar ekibine yeni etkinlik ne zaman bu arada :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.