• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Bitti Etkinlik - Ritmi Yakala

• Konuyu başlatan DeletedUser3
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser3

Guest
Contest_Head.jpg

ETKİNLİK - Ritmi Yakala
Etkinlik Bitiş: 30/08/2017 saat 23:59 (TR)

Sevgili Elfler ve İnsanlar,

İçinizdeki ritmi dışarı yansıtmanızın tam sırası! Nasıl katılacağınızı ve kuralları okuduktan sonra sayfanın en altında bulunan linke tıklayarak ritim oluşturmaya başlayabilirsiniz!

Nasıl Katılacaksınız:
1- Sayfanın en altında verdiğimiz linke tıklayın.
2- Karşınıza şu resimdeki gibi bir sayfa gelebilir: Flash İzni
Böyle bir sayfa gelirse sizden Flash çalıştırılması için izin istiyor demektir. Sayfanın ortasına tıklayın ve Flash içeriğine izin ver tuşuna basın.
3- Karşınıza şu sayfa açılacaktır: Ritim Sayfası
Burada istediğiniz yerdeki noktalara tıklayarak kendinize bir ritim oluşturabilirsiniz. Toplamda 30 adet nokta kullanabilirsiniz! 30 dan fazla nokta kullanılması halinde etkinlikten elenirsiniz.
4- En güzel ritmi oluşturmaya çalışın. Ritmi beğendiğinizde ve yarışmaya katılmaya karar verdiğinizde altta bulunan "Copy Lınk" tuşuna tıklayın ve bu konu altında o linki bize gönderin (Sağ tıklayın ve yapıştır diyin veya Ctrl+V tuş kombinasyonunu kullanın).

KURALLAR:
1- En fazla 30 adet ses noktası kullanabilirsiniz. 30 dan fazla ses noktası kullanmanız halinde elenirsiniz.
2- Ritim paneli altındaki "Add Drums" özelliğinin kullanılması yasaktır. Etkinlikten elenmenize sebep olur: Add Drums
3- Tek bir hesap ile katılmalısınız. Birden fazla hesabınız ile katıldığınız tespit edilirse ilk gönderdiğiniz hesabınız değerlendirilmeye alınır diğer hesaplarınız elenir. Buna aynı ağ ve aynı bilgisayar üzerinden bağlanan farklı oyunculara ait hesaplar da dahildir.
4- Sadece etkinliğe katıldığınız ve kazandığınız hesabınıza elmas yatırılır. Elmas aktarımı mümkün değildir.
5- Etkinlik süresince beklenmedik bir hata ile karşılaşılması durumunda bu hatadan etkilenen oyunculara elmas telafisi yapılamamaktadır. Gerekli görülürse yeni bir etkinlik düzenlenebilir.
6- Etkinliğe katılarak bu kuralları kabul etmiş sayılırsınız ayrıca forum ve oyun kuralları da geçerlidir.

Koşul ve ödüller:
Toplamda 4 kazanan belirlenecektir. Her bir kişiye 750 elmas ödül verilecektir.
2 kişi anket yolu ile sizler tarafından seçilecektir (en çok oy alan 2 kişi), diğer 2 kişi ise Elvenar Ekibi tarafından seçilecektir.

Anket etkinlik bittikten sonra açılacak ve 3 gün boyunca sürdürülecektir. Anket bitiminde 2 kişi seçilecek ve kalanlar arasından 2 kişi de tarafımızdan seçilecektir. Böylece toplamda 4 kazanan belirlenmiş olacaktır.

Saygılarımızla,
Elvenar Ekibi.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.