• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Bitti Eylül 2020 - Kelime Zinciri

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser919

Guest
dostum kafan mı güzel Tahıl Tarlasından sonrasına baksana
Öncelikle konuşma tarzınızı düzeltmeniz konusunda ikinci bir uyarıda bulunmayacağımı bilmenizi istiyorum.
Sizlere farklı bir etkinlik sunduk fakat bu konuda gerekli dikkati ve özeni göstermekte zorluk çektiğinizin farkındayız. Etkinliğe cevap haricinde başka içerikli mesajlar yazmamanız gerektiğini kurallarda okumuş olmanız gerekirdi. Ayrıca etkinlik sıkıştığında yeni bir kelime ile oyunu kaldığı yerden devam ettirme hakkı bizde saklıdır. Lütfen etkinliğin kurallarını yeniden gözden geçiriniz.

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı

sirlapin

Üye
Öncelikle konuşma tarzınızı düzeltmeniz konusunda ikinci bir uyarıda bulunmayacağımı bilmenizi istiyorum.
Sizlere farklı bir etkinlik sunduk fakat bu konuda gerekli dikkati ve özeni göstermekte zorluk çektiğinizin farkındayız. Etkinliğe cevap haricinde başka içerikli mesajlar yazmamanız gerektiğini kurallarda okumuş olmanız gerekirdi. Ayrıca etkinlik sıkıştığında yeni bir kelime ile oyunu kaldığı yerden devam ettirme hakkı bizde saklıdır. Lütfen etkinliğin kurallarını yeniden gözden geçiriniz.

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı
Ne yapacaksın ki çok çok banlarsın sana güzelce söylüyoruz burdan nasıl İmalathane çıkıyor diye bence orayı düzeltmeniz lazım burda tehdit savuracağınıza evet ellerinize sağlık güzel etkinlik olmuş ama kurallara da riayet edelim lütfen

DeletedUser919

Guest
Robotlar ile devam edebilirsiniz.

Saygılarımızla,

Elvenar Türkiye Takımı

Durum
Konu yanıtlara kapalı.