• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Bitti Eylül 2021 - Kelime Zinciri

kocaana

Yeni Üye
Bu sefer cok fazla katilamadim ama bu etkinlik gercekten cok keyifli.. herkesin eline saglik.. eski silah arkadaslarim ve metanol e tebrikler.. kocaana ödülü bonusla kapmissin elimden gozumden kacmadi.. : Pp
keşke bir ödülü de sen kazansaymışsın..bu beni daha mutlu ederdi..o yoğunlukta bile çabanı alkışlıyorum..teşekkürler..

AnathemA

Çalışkan Üye
Kaos yaratayım dedim yine ortak yolu buldun :))
Ben yeni oyuncuların kazanınca seviniyorum kim olursa olsun, oyunda tutunsunlar, eskiler nasıl olsa bir şekilde elmas kazanabiliyorlar, kule olsun, eskiden kuyulardan baya kazandık, hala depolarda kuyular olan oyuncular var, benim hesaplarda dolu ırklar arasındaki zaman yetmiyor onları değerlendirmek. :)

Raithen

Özel Üye
Hahaha.. yeni oyunculara her zaman destege varim.. ne bitmez kuyuymus onlar da anlamadim hakikaten bir suru sehirde goruyorum hala..

Virtus

Özel Üye
Merhaba Arkadaşlar,

Oyuna devam etmek isteyen arkadaşlar tabii ki devam edebilir, fırsat buldukça ben de katılırım. :)

Fakat bunu etkinlik başlığı altında değil, "Genel Sohbet" başlığı altında sürdürmek daha doğru olacaktır. Oraya bir konu açayım, hep beraber oynarız.