• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Flash sorunu

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Guest
Son güncellemeden sonra sık sık bu hatayı alıyorum.Diğer arkadaşlara sordum aynı hata onlarda da mevcut.
ngbkD0.png

DeletedUser3

Guest
Merhaba Rosemia bu hatayı alanların sistemleri lazım. Tarayıcı versiyonları ve flash versiyonları da gerekmektedir. Bu konuda ticket açmak daha doğru olacaktır buradan yardımcı olamayız. Donanım hızlandırma özelliğini aktif etmeyi de unutmayın çünkü bu standart bir hale getirilecektir yakında.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Aynı sorun bende de oluyordu. Google Chrome kullananlarda görülür. Internet Explorer kullanıyorum o sorunum yok artık.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Merhabalar,

Aynı sorun bende de oluyordu. Google Chrome kullananlarda görülür. Internet Explorer kullanıyorum o sorunum yok artık.

İyi Forumlar
MisteR

Oyundan kaynaklı bir sorun değil aslında. Flash ve tarayıcıların kendilerinde bu aralar bir sorun var. Geçenlerde böyle bir haber çıkmıştı dünya çapında bizde yer vermiştik: https://tr.forum.elvenar.com/index.php?threads/firefox-ve-flash.88/
Tarayıcılar Flashı zararlı bir içerik olarak algılayıp kapatmaya zorluyor.

Tarayıcı değiştirmek veya flashı silip tekrar kurmak bazen işe yarayabiliyor.

Ben bir oyuncu olarak sorun yaşamıyorum oyunda. Firefox 40.0.3 ve flash 18,0,0,232 kullanıyorum. Belki bir fikir sağlar.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Sevgili @Berhudarol, ben mesela sizin son cümlenizden bir şey anlamadım öyle şeyler çok karışık gelir bana. Benim Google Chrome kastığında komple bilgisayardan kaldırıp yeniden kurarım. Bu tip konuların daha anlaşılır, kısa ve net cevabını isterim ben :)

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Ben bir oyuncu olarak sorun yaşamıyorum oyunda. Firefox 40.0.3 ve flash 18,0,0,232 kullanıyorum. Belki bir fikir sağlar.

Tarayıcı ve flash versiyonumdan bahsettim bu cümlede. Mozilla tarayıcısının ve Flash'ın son sürümleridir şimdilik bunlar.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.