• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Forum İçin Önerilerinizi Bekliyoruz Yorumları

Reiatsu

Forum Mod
Elvenar Ekibi
ThreadHead.png

hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

SuseLL

Üye
merhabalar,
diğer oyuncu arkadaşlar önce yazsınlar diye birkaç gün bekledim ama belli ki yazmamayı tercih ediyorlar.
gördüğünüz gibi üzücü bir şekilde foruma olan ilgi malesef çok az ve bunun sebebi de malüm eski yönetim tekrar aynı konulara girmeye gerek yok.
eskiden oyuna yeni başlayan oyuncu forum üzerinden kolaylıkla yoldaşlık bulabilirken ve insanlarla tanışabilirken malesef forum üzerinden ne yoldaşlık nede oyuncu bulmak çok zor çünkü forumu düzenli takip eden oyuncu sayımız yeterli değil.
yapıcı eleştirilere açık olmak lazım, biz kendi oyunumuzu severek oynadığımız elvenarı başka oyunlarla kıyas etmiyoruz, diğer ülke elvenar forumlarında konu açma sıklığı bazılarında 30 dk., bazılarında 1 saat, bazılarında 10dk., bazılarında 3 saat iken bizim forumda bazen 4 gün, 5 gün gibi üzücü bir manzara var.
elvenarın yabancı forumlarında forum kuralları, konu kitlenmeleri ve sebepleri gibi konular dahi moderatörler ile konuşulup seviyeli bir şekilde tartışılabiliyor.
bizim forumda senelerdir yönetimin, ''yapıcı eleştiriler dahil dokunulmazlığı yasası'' geçerli olduğu için foruma girmek istemiyorlar arkadaşlarımız.
bu forumu en canlı hale getirmenin formülü şahsi fikrim yönetimin yani aynı zamanda elvenar oyuncuları olan yönetimin konulara katılması, forum kuralları ve saygı sevgi çerçevesinde oyuncularla kaynaşmasıdır.
bugüne kadar tam tersi oldu sonuç ortada, demekki tepeden bakmak iyi bir yönetim şekli değil denendi, görüldü.
önerim sadece etkinlik yada duyuru yönetimi değil, konu açan, tartışan, eğlenen , bunu büyük harfle yazıcam ŞAKA yapabilen :) adil bir yönetimle elvenarın tadını çıkarmak.

saygılarımla

Gilgret

Community Manager
Elvenar Ekibi
merhabalar,
diğer oyuncu arkadaşlar önce yazsınlar diye birkaç gün bekledim ama belli ki yazmamayı tercih ediyorlar.
gördüğünüz gibi üzücü bir şekilde foruma olan ilgi malesef çok az ve bunun sebebi de malüm eski yönetim tekrar aynı konulara girmeye gerek yok.
eskiden oyuna yeni başlayan oyuncu forum üzerinden kolaylıkla yoldaşlık bulabilirken ve insanlarla tanışabilirken malesef forum üzerinden ne yoldaşlık nede oyuncu bulmak çok zor çünkü forumu düzenli takip eden oyuncu sayımız yeterli değil.
yapıcı eleştirilere açık olmak lazım, biz kendi oyunumuzu severek oynadığımız elvenarı başka oyunlarla kıyas etmiyoruz, diğer ülke elvenar forumlarında konu açma sıklığı bazılarında 30 dk., bazılarında 1 saat, bazılarında 10dk., bazılarında 3 saat iken bizim forumda bazen 4 gün, 5 gün gibi üzücü bir manzara var.
elvenarın yabancı forumlarında forum kuralları, konu kitlenmeleri ve sebepleri gibi konular dahi moderatörler ile konuşulup seviyeli bir şekilde tartışılabiliyor.
bizim forumda senelerdir yönetimin, ''yapıcı eleştiriler dahil dokunulmazlığı yasası'' geçerli olduğu için foruma girmek istemiyorlar arkadaşlarımız.
bu forumu en canlı hale getirmenin formülü şahsi fikrim yönetimin yani aynı zamanda elvenar oyuncuları olan yönetimin konulara katılması, forum kuralları ve saygı sevgi çerçevesinde oyuncularla kaynaşmasıdır.
bugüne kadar tam tersi oldu sonuç ortada, demekki tepeden bakmak iyi bir yönetim şekli değil denendi, görüldü.
önerim sadece etkinlik yada duyuru yönetimi değil, konu açan, tartışan, eğlenen , bunu büyük harfle yazıcam ŞAKA yapabilen :) adil bir yönetimle elvenarın tadını çıkarmak.

saygılarımla

Yönetim bunu beğendi. :kp:

Değerli Oyuncularımız, forum iletişim kurallarını mancınıkla kale duvarı yıkar gibi sarsacak davranışlarda bulunmadığınız sürece burası hoşgörülü bir ortam olacak, kimseye gereksiz müdahale edilmeyecek. Eğer size haksızlık edildiğinizi düşünürseniz bir mesaj uzağınızdayız. Belki ana konuyla ilgisi olmayan bir cevap gördüğümüzde bunu gizleyebiliriz ki bilgi kirliliği yaratmasın. Bunlar dışında, burası sizin dijital evinizin bir parçası, bir bardak çay alın ve dilediğiniz odada dilediğiniz gibi konuşun :smileelf:

ROSAMIA

Çalışkan Üye
Bende biraz bekleyim dedim ama evet diğer arkadaşların yazma isteği sanırım yok.Aslında hak veriyorum,benim de yok :) Çünkü ne yazık ki oyuna girme hevesimiz bile yok ki foruma olsun :)
Oyunun ilk oyuncularındanım ve zorlandığımız o dönemlerde bile saatlerce oyunda olurduk.Neyse geçmiş geçmişte kaldı diyerek konu ile ilgili yorumumu yapayım;
Ne yazık ki foruma giren oyuncu sayısı iki elin parmağını geçmeyecek şekilde azaldı.Girenlerde bir bakıp çıkıyorlar, etkinlik var mı diye bakıyorlar.Öncelikle etkinlikleri artırmak gerekiyor ancak bu etkinlikleri forum içinede taşımak gerekiyor; yani oyun etkinlikleri sadece oyun içine değil de foruma da hitap etmeli.Mesela haftalık en çok konu açan ya da yorum yapan oyunculara da oyun için ödül verilebilir.Tabi bu forum içi kirliliğe sebep olur mu emin değilim ama önlem alınabilir ya da bu fikir bu yönde değiştirilebilir diye düşünüyorum.

Umarım güzel iyileştirmeler olur ve elvenar 2015 yılında ki o güzel günleri yeniden yakalayabilir.

Merhaba,
Yeni katılan yönetim ekibine gelir gelmez eleştiri yapmak istemiyorum bu yüzden benim hiç beklentim yok diyerek kendimce forumda takılacağım.
Herkese iyi oyunlar....