• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Diğer... Forum Başlıkları

• Konuyu başlatan DeletedUser11
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser11

Guest
Türkçe kurallarına uymak önemli tabii, lakin eğer okumayı zorlaştırmıyorsa ben o kadar katı değilim yani @Berhudarol diyebilirsiniz, berhudarol diyebilirsiniz benim için farketmeyecektir. Küçük şeyler için bahsediyorum.

Bu okumayı güçleştiriyor tabii.
Merhabalar,

Vallahi benim konuşmamdan rahatsız oluyormusunuz bilmiyorum ama ezberden konuşuyormuşum gibi. Konuşacağımda "merhaba" ile başlayıp "iyi forumlar" ile bitirmem yanlış mı onu da bilemedim. :)

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Merhabalar,

Vallahi benim konuşmamdan rahatsız oluyormusunuz bilmiyorum ama ezberden konuşuyormuşum gibi. Konuşacağımda "merhaba" ile başlayıp "iyi forumlar" ile bitirmem yanlış mı onu da bilemedim. :)

İyi Forumlar
MisteR

Neden yanlış olsun ki? o_O

DeletedUser

Guest
Kural her yerde kural olmalı.Mesajda bu şekilde yazdıgım zaman uyarılırsam (ki falcon bu konuda uyarı almıştı) o halde bu bir kural değildir derim :)
Şıklıksa Mesele Bende Mesajlarda Bu Şekilde Şık Buluyorum :)

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

"Kuralların olmadığı yerde düzen olamaz" diye bir sözümüz var Cesur Yürekler olarak ki 1. tanıtım videomuzda söylemiştik, ama başlık konusunun buraya geleceğini düşünmemiştim. :)

İyi Forumlar
MisteR