• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Forum forum etkinlikleri

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

KonstantinN

Çalışkan Üye
merhabalar yeni bir öneriyle karşınızdayız :)
forumda yapılan etkinliklerde en azından senede birde olsa büyük ödüller verilemez mi oyuncuları foruma teşvik etmek adına daha iyi olur kanaatindeyim.
1500 elmas rutin etkinlikler için iyi ödül ama elvenar uzun süre oyuna girmeyen oyuncuya 3000 teklif ediyor yani hiç bişey yapmazsanız 3000 kazanıyorsunuz. foruma kaydolup etkinliğe katılıp kuradan çıkmayı başarırsanız 1500 kazanıyorsunuz bu tabloda bir yanlışlık yok mu sizce de ?
30.000-40.000-50.000 elmas veren forum etkinlikleri bekliyoruz sevgili yapımcılardan. böylece oyuncular foruma girmeye aşina olurlar en azından diye düşünüyorum.
saygılarımla herkese iyi oyunlar diliyorum.

kayotisir

Aktif Üye
Benim de uzun süredir merak ettiğim bir konu bu. Oyunu ve forum sayfasını aktif kullanan oyunculara hiç bir ödül verilmemesi gerçekten tuhaf ama dediğin gibi uzun süre giriş yapmazsan hoş geldin hediyesi anında hesabına yükleniyor. Elvenar olarak gerçekten emek veren oyunculara da ay da birde olsa aktif oyun oynadığımız için ödül verilmesi gerekli ama her zaman olduğu gibi buna da bir kulp bulunur sanırım.

iyi oyunlar arkadaşlar.

30.000-40.000-50.000 elmas veren forum etkinlikleri bekliyoruz
Soru da ona göre öyle zor olacak ki cevabı sadece ben bileyim :)))
Benim de uzun süredir merak ettiğim bir konu bu. Oyunu ve forum sayfasını aktif kullanan oyunculara hiç bir ödül verilmemesi gerçekten tuhaf ama dediğin gibi uzun süre giriş yapmazsan hoş geldin hediyesi anında hesabına yükleniyor. Elvenar olarak gerçekten emek veren oyunculara da ay da birde olsa aktif oyun oynadığımız için ödül verilmesi gerekli ama her zaman olduğu gibi buna da bir kulp bulunur sanırım.

iyi oyunlar arkadaşlar.
Siz bir şeyler daha isteyin sizler istedikçe bana veriyorlar :)))
Biraz önce sinopa vermişler :))
Ekran görüntüsü 29-09-2022 19.17.35-min.png

Yoksa sana vereceklerdi kazara sinopa mi vermişler :)))))))

kayotisir

Aktif Üye
Soru da ona göre öyle zor olacak ki cevabı sadece ben bileyim :)))

Siz bir şeyler daha isteyin sizler istedikçe bana veriyorlar :)))
Biraz önce sinopa vermişler :))
3900 adlı eklentiyi görüntüle
Yoksa sana vereceklerdi kazara sinopa mi vermişler :)))))))
Güle güle kullan versinler de kime gittiği önemli değil emek sarf ediyoruz bir karşılığı olmalı :)

Raithen

Özel Üye
Oyunda emek olayinin Karsiliksiz olduguna katilmiyorum keyif alınıyor sonucta.. verdin emek aldin keyif.. alis veris yapilmis oluyor bir sekilde.. adamlar bedava oyun vermis oyunu bedava oynayan da cok var.. bu bir lutuf zaten.. fakat uzun suredir etkinlik elmas odulu ayni.. belki yukseltme talep edilebilir.. ben hep mobil oynuyorum en basindan beri ama elmas filan gelmedi hic.. belli bir sene dolunca filan mi geliyor acaba..

Albatros1907

Aktif Üye
Bı ara girmediğim hesap olmuştu 700 elmas vermişti 3000 kim veriyor :)
Uzun süre girmediğin bı hesap olursa ona bonus veriyor rai :)

Raithen

Özel Üye
Ama sinop surekli oyunda ona gelmis mesela 1500 elmas.. sebebini merak ettim.. : ) yoksa Tristeria bizi kandiriyor mu.. : )

Sinop özel ona vermezlerse kime versinler :))))))))))
Oyuna emek konusuna katılıyorum ama, emek veya çaba sarf ediyorsak bunu kimse için yapmıyoruz kendimiz için yapıyoruz, ama şu da var oyuna elmas almayan oyuncular olmazsa alanlar da olmaz. Çoğu oyunda giriş ödülü veriyorlar arka arkaya 5 gün giriş yapanlara 5. günde 100 elmas verseler ne olacak sanki, ama rastgele olmadan gerçekten abartmışlar bu rastgele olayı.

Raithen

Özel Üye
Hahaha.. belki 5-6 yil dolmustur oyle bir sey olma ihtimali var.. hani 5. Yiliniz kutlu olsun filan ama fotografta da Hic bir sey yazmiyor niye verilmis.. Oyun kime nasil elmas veriyor bilmiyorum ama bir onceki oynadigim oyunda oyun parasi icin reklam izliyorduk 3 veriyordu.. gunde 5 kez izleniyordu gunluk 15 oluyordu yani.. az gorunuyor ama ayda 450 eder.. belki oyle bir sey olabilir ama innogames oyunlarinda pek reklam gormedim hatta hic gormedim..

kayotisir

Aktif Üye
Gene her zaman olduğu gibi laf başka yere gidiyor, zaten keyif alınmazsa oynamanın ne mantığı var olay çok farklı sanırım böyle bir bakış açısıyla bunu anlatmam zor ama anlatmaya çalışayım. Ne öyle oyuna uzun aradan sonra girdin hoş geldin al sana elmas ben bunun mantığına karşıyım. Madem gelmeyene veriliyor sürekli aktif olana neden verilmiyor olay bu ama gene oyun şöyle yok böyle denmeye başlanmış. Dediğim gibi keyif almazsam zaten oynamam ki burada dile getirilen tekrar söylüyorum DENGESİZLİK. Bende altı yıldır bir fiil oyuna giriyorum etkinlik harici hiç elmas gelmedi ve geleceğini sanmıyorum. Burada bile mobilden girersen şöyle pc den girersen böyle diye bir ayrım var.
Neyse sıkıntıyı anlayabilen herkese iyi oyunlar...

KonstantiN

Çalışkan Üye
foruma teşvik amaçlı bi öneride bulunduk ama malesef öneri yine farklı taraflara gitti. mesele elmas değil dağıtımındaki dengesizlik. oyuna girmeyen girenden daha çok ALIYOR :)

KonstantiN

Çalışkan Üye
Onlara da vermesinler mi diyorsun bize de versinler mi diyorsun : ))
burda etkinliğe katılan arkadaşlara versinler düzgün ödüller. oyuna girmeyenede versinler ama onun ödülü etkinliğe katılıp birinci olan oyuncudan yüksek olmasın :))
şu örneği vermeden yapamıcam :D zam yaparken %300 elmas zammı var ama ödüller için böyle bişey söz konusu değil. şunu anlıyoruz elvenarda mali işlere bakan arkadaş kesinlikle türk:D

Pann

Eski Ekip Üyesi
Merhaba Herkese,

Bu konuda kısa bir açıklama yapmak istiyorum. Oyun içerisinde ücretsiz olarak verilebilecek eşyalar, elmaslar ve vb ürünlerle ilgili bazı düzenlemeler bulunmaktadır ve bu düzenlemelerin bazıları da yasal mevzuatlara dayanmaktadır. Bu nedenle dilediğimiz şekilde ödül miktarlarını ne yazık ki değiştiremiyoruz.

KonstantiN

Çalışkan Üye
Merhaba Herkese,

Bu konuda kısa bir açıklama yapmak istiyorum. Oyun içerisinde ücretsiz olarak verilebilecek eşyalar, elmaslar ve vb ürünlerle ilgili bazı düzenlemeler bulunmaktadır ve bu düzenlemelerin bazıları da yasal mevzuatlara dayanmaktadır. Bu nedenle dilediğimiz şekilde ödül miktarlarını ne yazık ki değiştiremiyoruz.
bu üzücü açıklamadan şunu anlıyoruz ki forumda ki kullanıcı sayısının az olması yönetimin daha çok işine geliyor kolay yönetilebilir olmasından dolayı ama önerimiz burada gelip etkinliklere katılan oyuncuların daha fazla olması adınaydı. hatırlayacak olursak eğer 30 ila 50 oyuncu arasında katılınan etkinlikler 0-10 kişiye düştü ama demekki elvenarın çokta önemsediği bir istatistik değil. yinede teşekkürler en azından olmayacağını öğrendik.
saygılarımla iyi oyunlar diliyorum herkese

Pann

Eski Ekip Üyesi
bu üzücü açıklamadan şunu anlıyoruz ki forumda ki kullanıcı sayısının az olması yönetimin daha çok işine geliyor kolay yönetilebilir olmasından dolayı ama önerimiz burada gelip etkinliklere katılan oyuncuların daha fazla olması adınaydı. hatırlayacak olursak eğer 30 ila 50 oyuncu arasında katılınan etkinlikler 0-10 kişiye düştü ama demekki elvenarın çokta önemsediği bir istatistik değil. yinede teşekkürler en azından olmayacağını öğrendik.
saygılarımla iyi oyunlar diliyorum herkese

Sevgili Konstantin,

Yasal düzenleme ile forum etkinliklerinde kolaya kaçtığımız düşüncesine nasıl ulaştığınızı ve beraberinde forum etkinliklerine katılımın yüksek olduğu zamanlar ile şu an dağıtılan elmas miktarında bir değişiklik olmamasına rağmen, bu iki konu arasında nasıl bağlantı kurduğunuzu anlamakta güçlük çekiyorum. Kişisel fikrim elmas miktarını artırarak oyuncularımızı etkinliklere çekmek seçilebilecek en kolay yolların başında yer alıyor. Etkinliklerimize katılan oyuncularımızı birer sayı veya istatistik olarak görmek alışkın olmadığımız ve çok da hoşlanmadığımız bir bakış açısı. Daha fazla oyuncunun katılımını elbette istiyoruz ancak bu etkinlikerden keyif alınmasını daha fazla önemsiyoruz.

Forum sayfamız tüm oyuncularımızın ihtiyaç duydukları bilgilere kolayca ulaşabilmeleri, oyun ile ilgili kendi tecrübe ve bilgilerini paylaşabildikleri ve diğer oyuncular ile huzur içerisinde iletişim kurabildikleri bir platformdur. Foruma ve forum etkinliklerimize katılımın artmasını gerçekten istiyorsanız bu ortamı korumamıza daha fazla destek olmak için çabalayabilirsiniz. Örneğin etkinliklerimizin yeterince oyuncuyu çekemediğini düşünüyorsanız bu konuda daha yaratıcı etkinlikler sunabilirsiniz, buna her zaman açığız. Veya yararlı olabilecek içerikler üretmemize destek olabilirsiniz. Ancak burada gönüllü olarak emek veren moderatörlerimizin kolaycı olduğunu ifade ederseniz, bunun yapıcı bir etkisi olmayacağı gibi sevgili moderatörlerimize de büyük bir haksızlık etmiş olursunuz.

KonstantiN

Çalışkan Üye
sevgili pann,

siz şu anda hem objektif bakış açımızı kısıtlıyor, hemde varolan bir gerçeği sanki ortada öyle birşey yokmuş gibi göstermek istiyorsunuz. foruma kullanıcı çekmek forum üyelerinin değil forum yönetiminin görevidir.
siz bunu bir kullanıcıya söylüyorsanız eğer zaten forum adına söylenecek birşey olduğunu düşünmüyorum.
teşekkürler saygılarımla

Durum
Konu yanıtlara kapalı.