• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Görseli bul. :)

Herkese merhaba :)
Elimde oyuna ait bir görsel var, bunu her oyuncu kesinlikle oyunda görmüş, ister yeni oyuncu ister 5 sene önce oyuna başlayan hepimiz gördük. :)
Peki, ne kadar dikkatlisiniz öğrenmek ister misiniz?
Bir oyun oynayalım eğlenelim diyorum :) Ve tabi bu işi daha keyifli hale getirmek için ödüller da olacak.

Bu görseli paylaşacağım sizler de onu bulup oyunun neresinde onu gördüğünüz yazmanız gerekecek. 5 tüyo olacak, ama hepsini birden veremem, 1. günde bulamazsanız 3. gün 2. tüyo gelecek, yine bulamadınız 6. gün 3. tüyo gelecek ve 5. tüyoya kadar devam edecek. Her tüyo ile beraber ödüllerin miktarı 10% azalacak, ilk cevap veren kazanacak.
Bulmanız gereken görsel :
2771.jpg

Ödüller devrelere göre ayarladım, çünkü 2. devrede bulunan oyuncunun ihtiyaçları 12. devrede bulunan oyuncu ile aynı değil, devre arttıkça ödüller de artıyor, devre sonunda bitirmek üzere olanlar bir sonraki devreye ait olan ödülü alabilirler.

1-3 devre: tüm mallardan (temel, işlenmiş ve değerli) birer milyon ve 1000 Kadim Bilgi
4-6 devre: tüm mallardan 2 şer milyon ve 1500 Kadim Bilgi
6-9 devre: tüm mallardan 3 er milyon ve 1800 Kadim Bilgi
9-10 devre: tüm mallardan 4 şer milyon ve 1800 Kadim Bilgi
11. devre: tüm mallardan 5 şer milyon + 1 milyon tercih ettiğiniz bilinçli mal + 2000 Kadim Bilgi
12. devre: tüm mallardan 6 şer milyon + 1,5 milyon bilinçli mal + 2000 Kadim Bilgi
13. devre: tüm mallardan 7 şer milyon + 1,5 milyon bilinçli mal + 2000 Kadim Bilgi
14. devre: tüm mallardan 8 şer milyon + 2 milyon bilinçli mal + 2200 Kadim Bilgi
15. devre : tüm mallardan 9 şer milyon + 2 milyon bilinçli mal + 2200 Kadim Bilgi
16. devre: tüm mallardan 10 şer milyon + 3 milyon bilinçli mal + 2200 Kadim Bilgi
17. devre: tüm mallardan 11 şer milyon + 3 milyon bilinçli mal + 2300 Kadim Bilgi
18. devre: tüm mallardan 12 şer milyon + 4 milyon bilinçli mal + 2300 Kadim Bilgi
19. devre: tüm mallardan 13. şer milyon + 4 milyon bilinçli mal + 2300 Kadim Bilgi

Ad Astra da bulunan arkadaşlarım maalesef katılamaz, yanlış anlaşılmalara yol vermek asla istemem.

Son düzenleme:

KonstantinN

Çalışkan Üye
Herkese merhaba :)
Elimde oyuna ait bir görsel var, bunu her oyuncu kesinlikle oyunda görmüş, ister yeni oyuncu ister 5 sene önce oyuna başlayan hepimiz gördük. :)
Peki, ne kadar dikkatlisiniz öğrenmek ister misiniz?
Bir oyun oynayalım eğlenelim diyorum :) Ve tabi bu işi daha keyifli hale getirmek için ödüller da olacak.

Bu görseli paylaşacağım sizler de onu bulup oyunun neresinde onu gördüğünüz yazmanız gerekecek. 5 tüyo olacak, ama hepsini birden veremem, 1. günde bulamazsanız 3. gün 2. tüyo gelecek, yine bulamadınız 6. gün 3. tüyo gelecek ve 5. tüyoya kadar devam edecek. Her tüyo ile beraber ödüllerin miktarı 10% azalacak, ilk cevap veren kazanacak.
Bulmanız gereken görsel :
3845 adlı eklentiyi görüntüle
Ödüller devrelere göre ayarladım, çünkü 2. devrede bulunan oyuncunun ihtiyaçları 12. devrede bulunan oyuncu ile aynı değil, devre arttıkça ödüller de artıyor, devre sonunda bitirmek üzere olanlar bir sonraki devreye ait olan ödülü alabilirler.

1-3 devre: tüm mallardan (temel, işlenmiş ve değerli) birer milyon ve 1000 Kadim Bilgi
4-6 devre: tüm mallardan 2 şer milyon ve 1500 Kadim Bilgi
6-9 devre: tüm mallardan 3 er milyon ve 1800 Kadim Bilgi
9-10 devre: tüm mallardan 4 şer milyon ve 1800 Kadim Bilgi
11. devre: tüm mallardan 5 şer milyon + 1 milyon tercih ettiğiniz bilinçli mal + 2000 Kadim Bilgi
12. devre: tüm mallardan 6 şer milyon + 1,5 milyon bilinçli mal + 2000 Kadim Bilgi
13. devre: tüm mallardan 7 şer milyon + 1,5 milyon bilinçli mal + 2000 Kadim Bilgi
14. devre: tüm mallardan 8 şer milyon + 2 milyon bilinçli mal + 2200 Kadim Bilgi
15. devre : tüm mallardan 9 şer milyon + 2 milyon bilinçli mal + 2200 Kadim Bilgi
16. devre: tüm mallardan 10 şer milyon + 3 milyon bilinçli mal + 2200 Kadim Bilgi
17. devre: tüm mallardan 11 şer milyon + 3 milyon bilinçli mal + 2300 Kadim Bilgi
18. devre: tüm mallardan 12 şer milyon + 4 milyon bilinçli mal + 2300 Kadim Bilgi
19. devre: tüm mallardan 13. şer milyon + 4 milyon bilinçli mal + 2300 Kadim Bilgi

Ad Astra da bulunan arkadaşlarım maalesef katılamaz, yanlış anlaşılmalara yol vermek asla istemem.
şu postu keşke yapımcılarda görsede ödül nasıl dağıtılır öğrenseler, ellerini korkak alıştırmasalar :D

görselide buldum ama söylemicem yeni arkadaşlar kazansınlar istiyorum bu güzel ödülleri

KonstantinN

Çalışkan Üye
başka ülkelere de uğramak mı lazım acaba :D çok zekice bir görsel koyulmuş açıkçası tebrik ederim umarım kaynak ihtiyacı olan bir arkadaşımız alır ödülleri. eskiler zaten kendi aralarında trafik yapıyorlar

aslezg

Üye
çok İddaalı bir şekilde hayal gücümün bana verdiği yetkiye dayanarak sallıyorum :)) bu resmi 90 derece sağa çevirince eski savaş tarzlarındaki asker birimlerden olan büyücünün resmi :)

@ROSAMIA tebrik ederim ödüller senin :)
Müsait zamanında hallederiz özelden yazarım sana :)
Herkese teşekkür ederim arkadaşlar. Ödüller konusuna gelince lütfen yönetim ekibinize de haksızlık yapmayalım, onların elinde olanı yapıyorlar, bizim gibi serbest değiller. :)