• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Genel Sohbet

• Konuyu başlatan DeletedUser11
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Elvenar hayranlarının toplandığı konudur.
Elvenar Türkiye hakkında tüm konuları bu başlık altında konuşabiliriz.
Sohbet, yoldaşlık, mallar vb...
İyi forumlar. :)

Saygılarımla
MisteR

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser337

Guest
Selam MisteR,

Oyun forumlarının çok nadir canlı olduğuna şahit oldum. Her oyun için geçerli değil yani ama bu sohbet etmeye engel olmamalı tabi. E, nasılsın?

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Ve aleyküm selam.
Sohbet etmeyi çok seven bir insanım lakin benim gibi insan bulmak zor bu konuda şikayetçiyim. :p

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser337

Guest
Tekrar Selam,

Sosyal medya aslında sosyalite içermesine rağmen yabancılar arasında konuşkan olanlar pek fazla yok. İnsanlar sosyalleşmek yerine a-sosyalleşmek için interneti kullanıyor gibi. İşin tuhaf yanı konuşkan insanlardan da rahatsız olanlar oldukça fazla olabiliyor bu ortamlarda. Sosyal ortamda sessizlik beklemek anlam olarak enteresan olabilir. Velhasıl ben de konuşkan biriyimdir ama konuşacak insan bulmak uzayda ufo bulmaktan zor hale gelmeye başladı. Bir avuç insan kaldık. Soyumuz tükenme tehlikesi altında. ^^

Hoşça kal.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Tekrar aleyküm selam.
Doğrudur zati konuşkan insanlar elbet birbirini bulur diye düşünüyorum.
Benimle sohbet etmek isteyen "herkes" istediği zaman mesaj atabilir sıkıntı yok buradan da mesajımı vermiş olayım. :)

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser457

Guest
Katılıyorum. Sohbet olmadan oyununda forumun da tadı çıkmıyor.Daha fazla sohbet edelim daha fazla eğlenelim.:);)o_O

DeletedUser591

Guest
Tekrar Selam,

Sosyal medya aslında sosyalite içermesine rağmen yabancılar arasında konuşkan olanlar pek fazla yok. İnsanlar sosyalleşmek yerine a-sosyalleşmek için interneti kullanıyor gibi. İşin tuhaf yanı konuşkan insanlardan da rahatsız olanlar oldukça fazla olabiliyor bu ortamlarda. Sosyal ortamda sessizlik beklemek anlam olarak enteresan olabilir. Velhasıl ben de konuşkan biriyimdir ama konuşacak insan bulmak uzayda ufo bulmaktan zor hale gelmeye başladı. Bir avuç insan kaldık. Soyumuz tükenme tehlikesi altında. ^^

Hoşça kal.
Konuskan insanı geçtim konuşan insanı bulmak için yoldaşlık yoldaşlık gezdim.
Velhasıl vazgeçtim.
Yeni yılda umarım o aradığın insanlardan siz bulabilirsiniz.
Sevgiler saygılar bol sohbetler. :)

DeletedUser75

Guest
Rolph ben bu oyunda bulamadım maalesef :) aslında forumdakiler beraber bir guild kurabiliriz

DeletedUser670

Guest
ya bi yoldaşlık bulamadım puanı benden düşüklerin yoldaşlına başwuru yapıyorum onlar bile almıyor nasıl bir oyun tadı o zaten bunun yetkililerden birisi bana bu konuda yardımcı olavilirni

DeletedUser75

Guest
Bütün loncalar aynı durumda maalesef bence forumdakilerle aktif bir ekip kuralım derim

DeletedUser670

Guest
yapalım o halde ne duruyoruz kim oluuturuyo yoldaşlığı

DeletedUser670

Guest
brnde 23 bindeym benimde yok gardaş kültüre çok fazla alanın gidiyo bu durumun dezavantajından birisi şehrine bakcam neler yapmışsın benden öndesin puan olarak

DeletedUser670

Guest
ama bakamıyorum formdan 15253....vs herneyse sen üst yorumdaki 36bin puanı olup yoldaşlığı olmayan