• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Tekrarlanamadı Giriş hatası

• Konuyu başlatan DeletedUser544
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser544

Guest
oyuna bir pc den giriş yapıldığında beni hatırla seçeneğini seçmesek bile o pc den şifre yada kullanıcı adı girmeksizin direk olarak giriş yapılabiliyor.bilgilerimiz ve hesabımız bu şekilde tehlike altında oluyor.

DeletedUser3

Guest
Test edilmiştir ama bahsettiğiniz gibi bir durumla karşılaşılamamaış. Oyunu kapatırken her zaman için oturum kapat diyerek çıkmalısınız. Bu şekilde çıkmazsanız hesabınız kapatılmayacağı için başkaları hesabınıza giriş yapabilir. Bu sadece bu oyun için değil diğer her şey için geçerlidir. Çıkış yap seçeneği ile her zaman yaptığınız işi sonlandırmanızı öneririz.
Tam olarak adım adım bu durum ile nasıl karşılaştığınızı yazarsanız tekrar test edebiliriz.

Bizim yaptığımız test:
1- Kullanıcı adı ve şifreyi gir. Beni hatırla seçeneğine tik atma. Giriş yap.
2- Dünya seçip giriş yap.
3- Sağda oturumu kapat diyin.
4- Tekrar dünya seçme ekranı karşınıza çıkar.
5- "X" değil misin? oturumu kapat
6- Tekrar oturumu kapat diyoruz.

Not: Bu testi denemeden önce tarayıcı geçmişinizi temizlemelisiniz.

DeletedUser544

Guest
Test edilmiştir ama bahsettiğiniz gibi bir durumla karşılaşılamamaış. Oyunu kapatırken her zaman için oturum kapat diyerek çıkmalısınız. Bu şekilde çıkmazsanız hesabınız kapatılmayacağı için başkaları hesabınıza giriş yapabilir. Bu sadece bu oyun için değil diğer her şey için geçerlidir. Çıkış yap seçeneği ile her zaman yaptığınız işi sonlandırmanızı öneririz.
Tam olarak adım adım bu durum ile nasıl karşılaştığınızı yazarsanız tekrar test edebiliriz.

Bizim yaptığımız test:
1- Kullanıcı adı ve şifreyi gir. Beni hatırla seçeneğine tik atma. Giriş yap.
2- Dünya seçip giriş yap.
3- Sağda oturumu kapat diyin.
4- Tekrar dünya seçme ekranı karşınıza çıkar.
5- "X" değil misin? oturumu kapat
6- Tekrar oturumu kapat diyoruz.

Not: Bu testi denemeden önce tarayıcı geçmişinizi temizlemelisiniz.
oyunu kapatırken oturumu kapat yaparak çıkıyorum zaten.ertesi gün tekrar oyuna giriş yapmak için açıyorum direkt olarak kullanıcı adım ve şifremi girmişim gibi ekrana geliyor ve arendyl i tıklayıp giriyorum.tarayıcı geçmişi temizlemeden dahi bunun olmaması gerek diye düşünüyorum.

DeletedUser3

Guest
Yapılan testlerde ne yazık ki bizim tarafımızdan kaynaklı bir sorun gözlemlenmemiştir. Her seferinde kullanıcı adı ve şifre sorduğu görülmüştür.

*Oyun sayfasını her açtığınızda beni hatırla kutusuna otomatik olarak tik atılır. Bunu kaldırmayı unutmayınız.
*İki defa oturumu kapat diyerek oyundan çıktığınızdan emin olunuz.
*Tarayıcınızın, kullanıcı bilgilerinizi sizin izninizle veya sizin izniniz olmadan kaydetmediğine emin olunuz. Böyle bir durum varsa tüm tarayıcı geçmişinizi temizleyiniz ve daha sonra ayarlara göz atınız.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.