• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Çözüldü Hırçın Ork Savaşçısı kaybolmuş.

AnathemA

Çalışkan Üye
Merhaba,
Oyun versiyonu: v1.119.2-(e791562) - html5
Tarayıcı: Microsoft Edge Sürüm 87.0.664.60
Flaş: yok- Html5
İşletim sistemi: Windows 10 Pro, İntel(R) Core(TM) i7-10750H
Ekran çözünürlüğü: 1920x1080
Hesap adı: AnathemA
İnsan/Elf: İnsan
Hata olma sıklığı: salı gününden itibaren: 5
Mevcut durum: ork gösterilmiyor.
Olması gereken: gösterilmesi lazım.
Hata resimi:
2020-12-11 (2).png

Pann

Eski Ekip Üyesi
Bazı orkları geri getirebildik ancak bir kısmını hala ikna edemedik, tatili aileleri ile geçirmeye kararlı görünüyorlar :) Yeni yılın ilk güncellemesi ile aramıza dönmelerini dört gözle bekliyoruz.

Pann

Eski Ekip Üyesi
2865 adlı eklentiyi görüntüle

hiç gözükmüyordu o tamam da şimdi savaş seçiminde böyle gözüküyor
Kubrick merhaba,

Bununla ilgili bize biraz daha bilgi vermeniz mümkün mü? Genel olarak kontrol ettiğimde Orklar geri gelmiş görünüyor ama seviyeye bağlı veya başka bir nedenden dolayı sizin orklar bu şekilde davranıyor olabilir. Daha fazla bilgi ile daha hızlı bir çözüme ulaşmayı umuyorum.

Şimdiden teşekkürler

DNDR-ASR

Süper Üye
savaşa girerken asker seçiminde "kışla içinden bölük seçin" sekmesinden "eğitim alanı içinden bölük seçin" sekmesine getirince hırçın ork savaşçısı treant gibi gözüküyor

1610001715926.png

"paralı asker kampı
içinden bölük seçin" sekmesinden "eğitim alanı içinden bölük seçin" sekmesine getirince bu sefer hırçın ork savaşçısı vallorian şampiyonu gibi gözüküyor

1610007667731.png

yani oradaki görsel boş olduğu için diğer sekmelerde aynı yere denk gelen görseli alıyor

bu durum hatalı asker seçimine sebep olmuyor böyleyken de treant ya da vallorian şampiyonu resmine basarsam hırçın ork savaşçısı seçiliyor fakat bir görsele sahip değiller

1610001952063.png

1610002018727.png

yanlış asker seçilmiyor sadece görsel bir sıkıntı zaten hırçın ork savaşçısı benim için erzaktan daha kıymetli bir kaynakla üretildiği için pek kullanamıyorum ona ihtiyaç olduğu durumlarda treant ile idare ediyorum yani çok problem değil ama böyle bir görsel hata var bilginiz olsun

bu hata çerezleri temizleyerek düzelebilir ya da başka bir tarayıcı veya başka bir hesap ile sonuç aynı olmaya bilir henüz bunu denemedim birazdan dener o konuda da bilgi veririm

Son düzenleme:

DNDR-ASR

Süper Üye
Sorun hesaba ya da tarayıcıya özel değil başka bir hesap ile chromeda denedim sonuç aynı kubrick ile başka bir tarayıcıda denedim yine aynı sonuç

Virtus

Özel Üye
Merhaba Arkadaşlar

Sorunun Pazartesi günkü güncelleme ile çözülmesi planlanıyor. Yardımlarınız için teşekkür ederiz.