• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Dünya Haritası Harita açma ücretleri

DeletedUser559

Guest
Herkese merhaba
Aslında hem meraktan hemde ön bilgi olsun diye sormak istedim.Haritada bölümleri açarken ne kadar para vermemiz gerektiğini gösteren bir şema veya formül var mı ? Birde en fazla ne kadar bölüm açabileceğiz ? Gerçi şemadan çıkar bu :D

DeletedUser3

Guest
Keşiflerden bahsediyorsak, hayır bu şekilde bir şema mevcut değildir. Şehrinizden uzaklaştıkça keşif ücretleri ve süreleri artar. Gelişmiş kaşifler araştırmaları ile gözcülük maliyetleri düşer. Bölge üzerine geldiğinizde zaten keşif için gerekli altın miktarı size gösterilecektir. Açabileceğiniz bölge sayısında bir sınırlama yoktur ama bir bölgeyi keşfedebilmeniz için ondan önceki bölgeleri tamamlamış olmanız gerekir. Şehrinizden uzaklaştıkça bölge tamamlamak zorlaşır. Zorluğun kendisi bir sınırlamadır diyebiliriz belki.

DeletedUser570

Guest
Merhaba, ben bölge keşfi konusunda bir sorunumu dile getirmek istedim. Bölge keşfinden sonra bölgeleri ele geçirmek için savaşma seçeneğini her ne kadar sürekli asker yetiştirsem de çoğu zaman düşman birliklerinin benimkilerinden hem sayıca hem özellik yönünden fazlasıyla üstün olması nedeniyle gerçekleştiremiyorum. Pazarlıkta da çok fazla ürün talep ediliyor. Sonuç olarak da bölgeleri tamamlamak hayli güç ve yavaş ilerliyor. Bu konuda bir kolaylık sunarsanız sevinirim.