• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Hasat Festivali Yorumları

Pann

Eski Ekip Üyesi
ThreadHead.png

Hasat Festivali
hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png

Sevgiler,
Elvenar Ekibiniz

DeletedUser795

Guest
Eleştiri hakkımı kullanmak istiyorum.
bence (...............................................................................................................................................................................................................................................................) eksik yerleri doldurun :) eleştiri insanlari geliştirir . nokta

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser919

Guest
ELEŞTİRİ HAKKIMI KULLANMAK İSTİYORUM.
bence bu yapılan festival ve ödüller düşük veriyor 1 - 2 sene önce daha iyi ödüler oluyordu 4x4 1 bina güzel bi nüfüs güzel bi kültür veriyordu şimdiki hediye binalar beş para etmez şekilde ya nüfüs iyi oluyor ya kültür yada ihtiyaç duyulan herhangibi bişey veriyor .
harbiki özel binalar olmasi lazım senede 1 kez çıkan degerli binalar lazım abuk subuk binalar lazım degil...
Merhaba manco,

Öncelikle şunu söylemeliyiz ki tabii ki eleştiri yapabilirsiniz. Fakat eleştiri yaparken de Forum Kuralları'nı göz önünde bulundurmalısınız.
Görüşleriniz için teşekkür ederiz. Eğer bu konuda bir öneriniz varsa buraya yazarak bizlerle paylaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımınız

Merhaba,
Bu aynadan bize yok mu? :)
Beta da vardı, etkinlik ortasında verecekler ise eğer onu almanın bir anlamı kalmaz ki.
Ekran Resmi 2018-09-28 11.08.34.png

ffelhan

Yeni Üye
hasat festivali görevleri yaptıkça geliyordu fakat şuan 24 saatte bir dolan dışındaki görev bitti şimdi sadece düşenlerimi toplucaz böyle bişey varmı yaaa en azından şu kadar görev var denilse ona göre gereksiz eşyalar için uğraşmazdımmm

ffelhan

Yeni Üye
ve evet şimdi forumda gördüm 86 görev varmış ve hepsini yapmışım şimdi sadece günlük görev ve düşenleri toplayarak beklicem... en azından görev şukadar var veya kaldışeklinde bir ibare olsa gereksiz kültür binaları için ay parçalarını kullanmaz nüfus ve set parçaları için beklete bilirdim yazık oldu yine.

DeletedUser919

Guest
hasat festivali görevleri yaptıkça geliyordu fakat şuan 24 saatte bir dolan dışındaki görev bitti şimdi sadece düşenlerimi toplucaz böyle bişey varmı yaaa en azından şu kadar görev var denilse ona göre gereksiz eşyalar için uğraşmazdımmm
ve evet şimdi forumda gördüm 86 görev varmış ve hepsini yapmışım şimdi sadece günlük görev ve düşenleri toplayarak beklicem... en azından görev şukadar var veya kaldışeklinde bir ibare olsa gereksiz kültür binaları için ay parçalarını kullanmaz nüfus ve set parçaları için beklete bilirdim yazık oldu yine.
Merhaba ffelhan,

Etkinliğimizde iki tür görev bulunmaktadır. Bunların biri seri görevler diğeri ise her gün bir yenisi gelen türde görevlerdir. Ay Parçası elde edebilmenin yolları ise şöyledir; etkinlik görevleri, şehre düşen Ay Parçaları ve Elmas ile Ay Parçası alımıdır.
Etkinlikler konusunda bir öneriniz varsa bunu buradan bizimle paylaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımınız

ffelhan

Yeni Üye
hiç bir gün atlamadan sürekli düşenleri topladım - günlük görevleri nerdeyse saatinde yaptım - standart 86 görevi bitimden 11 gün önce yaptım ama şuan 3. ödül için gereken 800 ün 680 i var ve ödülü alamıcam bunun için bi yorumunuz var mı? :))

Pann

Eski Ekip Üyesi
hiç bir gün atlamadan sürekli düşenleri topladım - günlük görevleri nerdeyse saatinde yaptım - standart 86 görevi bitimden 11 gün önce yaptım ama şuan 3. ödül için gereken 800 ün 680 i var ve ödülü alamıcam bunun için bi yorumunuz var mı? :))

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederiz. Buradan paylaştığınız tüm yorumlar sonraki etkinliklerin iyileştirilmesi amacıyla oyun tasarımcılarına iletilmektedir.
Etkinlik henüz devam etmekte ve hala iki kat güneş ışını kazanarak etkinlikteki ilerlemenize ivme kazandırabilirsiniz. Ayrıca sepetlerden kazanabileceğiniz ay parçaları da etkinlik sonuna nasıl ulaşacağınız konusunda şansınızı etkilemektedir.

Umarım sizi mutlu eden bir sonuç ile etkinliği tamamlarsınız :)