• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Hatanın Bedeli

• Konuyu başlatan DeletedUser766
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser766

Guest
Merhaba sevgili elvenar ekibi, geçmiş günlerdeki sistem kaynaklı yaptığınız hatadan dolayı özürünüzü kabul ediyoruz yalnız biz elvenar oyuncuları bir hata yaparsak mutlaka bir bedel ödüyoruz malumunuz, lütfen yaptığınız hatanın bedeli olarak "büyülü konut" gibi veya bizlerin gönlünü alacak herhangi bir güzel ödül öder misiniz?! :)))

Pann

Eski Ekip Üyesi
Merhaba sevgili elvenar ekibi, geçmiş günlerdeki sistem kaynaklı yaptığınız hatadan dolayı özürünüzü kabul ediyoruz yalnız biz elvenar oyuncuları bir hata yaparsak mutlaka bir bedel ödüyoruz malumunuz, lütfen yaptığınız hatanın bedeli olarak "büyülü konut" gibi veya bizlerin gönlünü alacak herhangi bir güzel ödül öder misiniz?! :)))

Merhaba rntx,

"biz elvenar oyuncuları bir hata yaparsak mutlaka bir bedel ödüyoruz malumunuz" Bu cümle ile tam olarak ne demek istediğinizi anlayamadım :)

ya da :rolleyes: Mutlaka bir uyarıda bulunmuşumdur diye düşünüyorum :rolleyes:

Size Büyülü Konut veremem ama Büyülü Konut almak için gerekli elmasları buraya bırakabilirim :p

:diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond:

DeletedUser766

Guest
hani kural dışı bir şey yaparsak, hesap kapatmaya kadar gidiyor, anladınız siz onu ;)
sanki taş atıp kolunuzu mu yoracaksınız atıverin ordan elmas işte....amma da cimriymişsiniz he :)

DeletedUser766

Guest
hani kural dışı bir şey yaparsak, hesap kapatmaya kadar gidiyor, anladınız siz onu ;)
sanki taş atıp kolunuzu mu yoracaksınız atıverin ordan elmas işte....amma da cimriymişsiniz he :)
ayrıca önceden bir uyarıda da bulunmamışsınız

Pann eminim anladı umarım bizler de anladık :)
taş atıp kolunuzu mu yoracaksınız atıverin ordan elmas işte....amma da cimriymişsiniz he :)
Bir erkek bir bayana iş buyurmaz kendi yapar :)
Ekran Resmi 2019-01-12 03.24.03.png

Ekran Resmi 2019-01-12 03.03.50.png

Ekran Resmi 2019-01-12 03.04.46.png

ve şu benim ekran resimler neden çok büyük çıkıyor bir anlasam :)

Son düzenleme:

Pann

Eski Ekip Üyesi
ayrıca önceden bir uyarıda da bulunmamışsınız

Şimdi tüm şakalar bir yana :) Eğer sizin hesabınız için konuşuyorsak bu konuyu ticket açarsanız daha detaylı konuşabiliriz. Böylece size kanıt da sunabilirim. Başka bir hesap için konuşuyorsak, o oyuncu da aynı şekilde ticket açabilir. Burada tüm işlemleri kurallar doğrultusunda gerçekleştiriyoruz ve zamanını oyun oynayarak biraz olsun iyi geçirmek isteyen hiçbir oyuncuyu cezalandırmak ilk tercihimiz değil.

Diğer konu da şu ki, kural ihlali yapan hiçbir oyuncu bunu bir anlık dalgınlık veya hata ile yapmaz sanırım :)

Ben forumda yaşadığımız aksaklık konusundaki anlayışınız için tekrar teşekkür ederim. Umarım bundan sonra Elfler ve İnsanlar olarak oyunun tadını çıkararak devam edersiniz.

;)

DeletedUser766

Guest
Pann eminim anladı umarım bizler de anladık :)

Bir erkek bir bayana iş buyurmaz kendi yapar :)

1. pannın bayan olduğunu nerden bilecez
2. ben işin eğlencesindeyim bu panndan başkasını ilgilendirmez
3. elmas alıp almayacağımı sana mı soracam? "elmas alıyormuş da... görgüsüzlüğün lüzumu yok!" seni her kes tanıyo Zaira, 3-5 sikke için yoldaşını satan birisin
4. defalarca bulaşma bana uyarılarıma rağmen hala benimle uğraşıyorsun, lütfen benden uzak dur!

DeletedUser1350

Guest
Arkadaş kendini boşuna yormuş fakat olsun şansını denemiş böylece bir daha gördük ki hiç bir sanal oyunda modlar veya oyun yönetimi suçlu değildir ve her zaman oyuncular bedel öder. Bu dediğim başka konularda da geçerlidir. Elmas alarak modları ve oyun yönetimine destek olmak ve onları sevindirmek isterseniz buyrun şekilli anlatımı üstte

Ancak ben oyun denen bu sanal şeylere para yatırılmasına KARŞIYIM.

Çünkü onlar hata yaptı mı kusura bakmayın der siz yaparsanız cezalandırılırsınız. Hakimiyet onlardadır.

Arkadaşlar gerçekten yorumlarınız şaşırıyor, forumda teknik sorunlar yaşandı diye sizin oyunda bir sıkıntı mı olmuş, Pann bunu dile getirmeseydi farketmezdiniz bile. Yapmayın yaa. Oyunda bir hata olunca veya herhangi bir kayıp yaşasaydık eminim bunu bizlere telafi ederlerdi çünkü eskiden 1 kere olmuş belki 2 kere tam hatırlamıyorum, çünkü önemli bir sıkıntı değildi yine de oyun yapımcıları bunu telafi etmişler, eski oyuncular bunu hatırlar.
Elmas almak veya almamak herkesin isteğe bağlı ve alarak yönetime iyilikte bulunmuyoruz bizim elmasa verilen para yönetime gitmiyor ödemeler direk almanyaya gidiyor. Ve kimse burada demesin elmas almadan ilerlemek mümkün değil, ilk sıralarda hiç elmas almayan arkadaşlarımız var niçklere girmeyim.

Biz hata yaparsak bilerek yaparız, kurallar var okuyun, hiç bir oyunda destek hesap kullanın yazılmaz ve bu yasak, yasağı çiğniyoruz diye yönetim mi suçlu, başka oyunlarda bunun cezası çok daha ağır oynayanlar bilir bizlere yine kendine çeki düzen vermek için şans veriliyor hemde 1 kere değil. :)

Madem isimlere girdik İtibar bey sizi terbiyeye davet ediyorum . Yoldaşlığımızdan hoş olmayan davranışlarda bulundunuz diye atıldıysanız o benim suçum değil. Sizlerden zaten düzgün yorum beklemiyordum herkes kendine yakışacak şekilde karşıdaki insana hitap eder.
Ve burası herkese açık bir platform istediğim mesaja yorum yapabilirim, yorum yapmasını istemiyorsanız özele veya desteğe yazın elmasları oradan talep edin.

Keyfli oyunlar dilerim. :)

DeletedUser1404

Guest
Bu arada benim paylaştığım YENİ DÜNYA sayfasıda yok olmuş:) sayın yetkililer gönlümü almak için üç beş elmas ateşlersiniz artık :)

oracleofelves

Özel Üye
Oyuna ilk başladığım zamanlarda hiçbir kaybım olmamasına rağmen bana da büyülü konut vermişlerdi mesela.
ayrıca sen almayacaksın elması ben almayacağım bu bağlantığımız serverların kiraları nasıl ödenecek,
programcılar grafikerler geliştiriciler vs bunlar nasıl ailesine çoluğuna çocuğuna ekmek götürecek ?

Sanal dediğiniz şey, hayatımız olmuş durumda 20 sene önce olsa haklısınız derdim. Ama şu anda haksızsınız.

Almasınlar zaten özellikle ilk 3 sayfadaki arkadaşlar hiç almasınlar , bana iş çıkartmasınlar, zaten Anathema yı dikiz aynasından takip ediyorum az kaldı indirecek beni bir de başkaları mı takip edeyim. :D

DeletedUser766

Guest
Arkadaşlar gerçekten yorumlarınız şaşırıyor, forumda teknik sorunlar yaşandı diye sizin oyunda bir sıkıntı mı olmuş, Pann bunu dile getirmeseydi farketmezdiniz bile. Yapmayın yaa. Oyunda bir hata olunca veya herhangi bir kayıp yaşasaydık eminim bunu bizlere telafi ederlerdi çünkü eskiden 1 kere olmuş belki 2 kere tam hatırlamıyorum, çünkü önemli bir sıkıntı değildi yine de oyun yapımcıları bunu telafi etmişler, eski oyuncular bunu hatırlar.
Elmas almak veya almamak herkesin isteğe bağlı ve alarak yönetime iyilikte bulunmuyoruz bizim elmasa verilen para yönetime gitmiyor ödemeler direk almanyaya gidiyor. Ve kimse burada demesin elmas almadan ilerlemek mümkün değil, ilk sıralarda hiç elmas almayan arkadaşlarımız var niçklere girmeyim.

Biz hata yaparsak bilerek yaparız, kurallar var okuyun, hiç bir oyunda destek hesap kullanın yazılmaz ve bu yasak, yasağı çiğniyoruz diye yönetim mi suçlu, başka oyunlarda bunun cezası çok daha ağır oynayanlar bilir bizlere yine kendine çeki düzen vermek için şans veriliyor hemde 1 kere değil. :)

Madem isimlere girdik İtibar bey sizi terbiyeye davet ediyorum . Yoldaşlığımızdan hoş olmayan davranışlarda bulundunuz diye atıldıysanız o benim suçum değil. Sizlerden zaten düzgün yorum beklemiyordum herkes kendine yakışacak şekilde karşıdaki insana hitap eder.
Ve burası herkese açık bir platform istediğim mesaja yorum yapabilirim, yorum yapmasını istemiyorsanız özele veya desteğe yazın elmasları oradan talep edin.

1. sana defalarca bana bulaşma dedim doğru mu, neden hala mesajlarıma kaynak yapıyorsun? herkese açık platform diye benim mesajıma kaynak yapmak zorunda mısın ya, madem sorunlu ayrıldık neden hala bana bulaşıyorsun, senin problemlerin var, sağlıklı düşünemiyorsun!?
2. seninle o kadar aynı birlikte durmak bile istemiyordum, sırf ordaki değer verdiğim arkadaşlar yüzünden senin egolarına ve kaprislerine katlanıyordum!
3. madem konu ayrılmaya geldi o zaman söyleyim her kes de bilsin.
40-50 tane yan hesapları yoldaşlık içerisinde herkese paylaştırıp macera yaptırıyordun, ben de onlardan biriydim, bana macera görevi verdiğin yan hesaplarının 3-4 tanesinden sikke deposu son kapasiteye ulaştı diye ve ben de sikkelerin bir kısmıyla bp alıp kadim rün yapıma aktardım diye atmadın mı beni? (hatta önceden sikkeyle bp almam sorun oldu mu diye sorduğumda, sorun değil demiştin) onca geceleri uykusuz kalıp sırf yoldaşlığa faydam olsun diye günlerce macera yaptım (macera yapan arkadaşlar ne kadar zor olduğunu da bilir) 3-5 sikke için yoldaşını birlikten atmak ne kadar doğru?
4 yoldaşlıkta pannla ilgili arkasından bi dünya laf söyleyen sen değil miydin, senin eski platin ejderi kapattı diye, yalan mı? şimdi nooldu da yaranmaya çalışıyorsun, sen pannın vekili misin? inanamayacaksın ama pann da konuşa biliyor gayet de iyi cevap veriyor, iki yüzlülük iyi bişey değil! "gerçi seni elvenardaki tüm aktif oyuncular tanıyor"
5. kuraldan, adaletten bahsediyorsun, bi düna yan hesaplarınla kadim rün yapılarını yükseltmedin mi? oyunda 24 tane kadim rün yapısı var onları nasıl yükselttiğini her kes biliyor, kuraldan adaletten bahseden insan en azından sen olamazsın! sonra da başka hesaplarla kadim rün yapılarını yükseltiyorlar diye sisteme şikayet eden sen değil misin? inkar da edemesin mesajların hala postamda duruyor burdan yayınlatma bana!
6.birileri yaptıkların için sana hesap sorduklarında kendini acındırarak yök öleceğim, yok hastayım 1 sene ömrüm kalmış lütfen idare edin beni diyen sen değil misin? senin yüzünden kaç kişi oyunu bıraktı biliyorsun, isimlerini yazdırtma bana, haddini bil oynuna bak, kimseye de çamur atmaya kalkma! sanki şahtın beni yoldaşlıktan atınca şahbaz oldun! SANKİ BU ESSAH DA BİZ YALAN!

1. sana defalarca bana bulaşma dedim doğru mu, neden hala mesajlarıma kaynak yapıyorsun? herkese açık platform diye benim mesajıma kaynak yapmak zorunda mısın ya, madem sorunlu ayrıldık neden hala bana bulaşıyorsun, senin problemlerin var, sağlıklı düşünemiyorsun!?
2. seninle o kadar aynı birlikte durmak bile istemiyordum, sırf ordaki değer verdiğim arkadaşlar yüzünden senin egolarına ve kaprislerine katlanıyordum!
40-50 tane yan hesapları yoldaşlık içerisinde herkese paylaştırıp macera yaptırıyordun, ben de onlardan biriydim, bana macera görevi verdiğin yan hesaplarının 3-4 tanesinden sikke deposu son kapasiteye ulaştı diye ve ben de sikkelerin bir kısmıyla bp alıp kadim rün yapıma aktardım diye atmadın mı beni? (hatta önceden sikkeyle bp almam sorun oldu mu diye sorduğumda, sorun değil demiştin) onca geceleri uykusuz kalıp sırf yoldaşlığa faydam olsun diye günlerce macera yaptım (macera yapan arkadaşlar ne kadar zor olduğunu da bilir) 3-5 sikke için yoldaşını birlikten atmak ne kadar doğru?
4 yoldaşlıkta pannla ilgili arkasından bi dünya laf söyleyen sen değil miydin, senin eski platin ejderi kapattı diye, yalan mı? şimdi nooldu da yaranmaya çalışıyorsun, sen pannın vekili misin? inanamayacaksın ama pann da konuşa biliyor gayet de iyi cevap veriyor, iki yüzlülük iyi bişey değil! "gerçi seni elvenardaki tüm aktif oyuncular tanıyor"
5. kuraldan, adaletten bahsediyorsun, bi düna yan hesaplarınla kadim rün yapılarını yükseltmedin mi? oyunda 24 tane kadim rün yapısı var onları nasıl yükselttiğini her kes biliyor, kuraldan adaletten bahseden insan en azından sen olamazsın! sonra da başka hesaplarla kadim rün yapılarını yükseltiyorlar diye sisteme şikayet eden sen değil misin? inkar da edemesin mesajların hala postamda duruyor burdan yayınlatma bana!
6.birileri yaptıkların için sana hesap sorduklarında kendini acındırarak yök öleceğim, yok hastayım 1 sene ömrüm kalmış lütfen idare edin beni diyen sen değil misin? senin yüzünden kaç kişi oyunu bıraktı biliyorsun, isimlerini yazdırtma bana, haddini bil oynuna bak, kimseye de çamur atmaya kalkma! sanki şahtın beni yoldaşlıktan atınca şahbaz oldun! SANKİ BU ESSAH DA BİZ YALAN!

Pann

Eski Ekip Üyesi
Bu arada benim paylaştığım YENİ DÜNYA sayfasıda yok olmuş:) sayın yetkililer gönlümü almak için üç beş elmas ateşlersiniz artık :)

Merhaba IrfanK,

Bu talebinizi aslında geçtiğimiz hafta ilettim, hatta daha önce de bildirmiştim ama maalesef henüz 2. bir dünya için yeterli koşulları sağlamadığımız için şimdilik olumlu dönüşler alamıyoruz. Dilerseniz postu tekrar açabilirsiniz ama son durumumuz bu şekilde :rolleyes:

Elmasları buraya bırakıyorum :rolleyes:
:diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond::diamond:

1.Benim hangi kaprislerime katlanıyordunuz acaba, tam tersi olmasın, yoldaşlığımız belli kurallarımız var diye bunlara kapris ismi koymak yanlış, kapris olmayan yoldaşlıklara gitseydiniz o zaman, ne yardım alırdınız ne turnuvada 10 sandık açardınız.
2.Bence de bilsinler bu serverda ne kadar çok dedikoducumuz var.
3. Sizin yaptıklarınıza gelince. Yoldaşlığa 3-4 macera hesabı alıyorduk ( 40-50 sığmazdı , ama meraklısınız abartmak ) , gece gündüz rozetleri döndürüyorduk, sizin yaptığınız şu : Zaira bana da şifreleri ver ben sabaha kadar uyumuyorum nasıl olsa az rozet bende yapayım, sabah bakıyorum hesaplara rozet yok ama tüm sikkeler harcanmış bp ler alınmış ve sayın İtibarın kadimleri basılmış, hemde defalarca uyarmasına rağmen, arkadaşlar sikke ile ve mallar ile bp alıp kadimlere yatırım yapmayın o hesaplar bazıları emanet tekrar imalat kurulacak. Bunu örtbaz etmedim için bu kadar kin bana karşı tutuyorsunuz, sizin ne yaptığınızı herkes öğrenmiş diye bunu kaldıramadınız ve haliyle beni kendine düşman ilan ettiniz. 3-5 sikke değil olay, asıl davranış şekli, sizler bana bp atmıyorsunuz bende sizlerden bu şekilde alırım söylemesi hiç ama hiç hoş değildi. Şimdi de takım diyorsunuz, takımı düşünen takımdaki arkadaşların hesapları yağmalamaz.
Truva dan neden atıldınız acaba, hemde macera bin bitmesine 1 dk. kala, üslup ve davranışlar hoş olmadığı için doğru mu, orada da ben sizi ötrbaz edemedim ve 3-5 sikke için attım, demek ki sorun bende değil kendinde arayın.
4. Pann benim ve arkadaşların hesapları kapatmadı ona dünya lafı söyleyim, tam tersi kendisinden yardım alıyordum ve hiç bir zaman beni geri çevirmedi hep sabırla dinledi ve sadece hesaplar ile ilgili değil bazı sıkıntıları ile bile paylaşımda bulundum ve bana çok yardımcı olmuş, bunun için ona sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Kendisi sadece iyi yönetici değil çok iyi bir insan olduğunu da söyleyebilirim, tarafsız ve işini doğru düzgün yapan birisi.
5. Yoğun istek üzerinden şikayetlede bulundum bir sıkıntı mı var ??? Edemez miyim yasak mı bu?
6. Hiç bir zaman beni idare edin demedim, hep ayaklarının üzerinde dik durdum, herkese yardım ettim ve hala ediyorum, hatta çoğu arkadaşın haberi bile yokmuş benim sağlık durumdan, idare edecek durumda değilim, sizler çok iyi bir yalancısınız İtibar bey. Birilere hakaret karşılığına az sabretin 1 sene sonra olmayacam dedim diye ve o arkadaş bu mesajin ekran görüntüsünü alıp önüne gelene Zaira oyun için ölümü göze almış çirkin dedikodulara girmişse o onun ayıbı .Kendisini de bunu yaptı diye eleştiride bulundunuz ama şu anda sizin yaptığınız farkı ne??
Ekran Resmi 2019-01-14 08.28.07.png

Bir insanın sağlık durumla dalga geçen insanlarsınız burada bir şey söylemek bana düşmez Allaha havale ediyorum sizleri.

Son düzenleme:

Pann

Eski Ekip Üyesi
Ve tüm yorumlara dayanarak küçük bir ekleme yapmak istiyorum. Innogames'in tüm oyunları elmas satın almadan da sonuna kadar tüm özellikleri içerecek şekilde oynanabilir oyunlardır. Elmas satın almadığınızda başınıza gelebilecek en kötü şey ise biraz yavaş ilerlemek olabilir ki bu tamamen oyun başında geçireceğiniz süre ile de telafi edilebilir. Bu tamamen hayatımızın diğer alanlarında da olduğu gibi bir tercihtir ve bu tercih de tamamen size aittir.
Elmas satın alırken yaşadığınız bir teknik sorun varsa severek yardımcı oluruz ama bunun dışında size bu konuda bir etkimiz olamaz. 1 yıldan faza süredir sizlerleyim, benden veya ekipte yer alan diğer yöneticilerden sizleri elmas satın almaya iten bir davranış gördüğünüzü sanmıyorum. Aksine mümkün olduğunca çok oyuncuya dağıtılacak şekilde etkinlikler düzenlemeye çalışıyoruz ve bunun için gerçekten başta Forum Moderatörümüz Oxygen ile birlikte tüm ekip gerçekten ciddi bir emek harcıyor.

Bu başlığın yine amacından çıkması beni biraz üzdü evet :oops: Umarım bundan sonraki süreçte kadın veya erkek farketmeksizin birbirimize karşı nezaket içerisinde iletişimimize devam ederiz.

Forum ve Oyun Kurallarımız zaten sabit ve bu konuda taviz verilmediğini ve verilmeyeceğini artık bildiğinizi düşünüyorum :rolleyes:

Nerdeyse tüm oyunlarda bu yaptırımlar nedeniyle yönetici ekipleri pek sevilmez :( ama bizler sizleri seviyoruz :cool:

DeletedUser1404

Guest
Merhaba IrfanK,

Bu talebinizi aslında geçtiğimiz hafta ilettim, hatta daha önce de bildirmiştim ama maalesef henüz 2. bir dünya için yeterli koşulları sağlamadığımız için şimdilik olumlu dönüşler alamıyoruz. Dilerseniz postu tekrar açabilirsiniz ama son durumumuz bu şekilde :rolleyes:

Elmasları buraya bırakıyorum :rolleyes:
Elmaslar için teşekkür hiç bu kadar çok elmasım olmamıştı :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.