• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Turnuvalar Işınlanma

ROSAMIA

Çalışkan Üye
Merhaba.
Oyunda ışınlama sorunu yaşayan oyunculardan biriyim. Yer sıkıntısı sebebi ile ışınlama yapamadığım için bir çok yapıyı silmek zorunda kaldım.
Kuleden çıkmıyor, ustalıkla hiç denk gelmiyor.
Önerim ; Turnuva ödüllerine ışınlanma eklenmesi.
Şimdiden teşekkür ederim.

@Virtus

Son düzenleme:

DNDR-ASR

Süper Üye
düzenli kule yapılırsa devre binalarına yer açmak için fazlası ile geliyor ama macerada yer açmak için kullanıyorsanız yeterli olmayabilir
macera buna değer mi orası tartışılır (bence çok uzun süremez o tartışma :) )

Destekliyorum, neden olmasın, bazı arkadaşlara çok çıkıyor diğerlere az çıkıyor en azından turnuva sandıklardan tamamlayacaklar. Kule yapamayanlar var onlar da bu özellikten faydalansın.

Virtus

Özel Üye
Merhaba Arkadaşlar,

@ROSAMIA öneriyi daha önce gördüm ve gerekli notları aldım. Yapımcılara önerinizi ileteceğiz. İletildiği zaman sizlere tekrar bilgi vereceğim. Şu an iletilmeye hazır üç tane önerimiz var.

Önerilerinizi belli bir plan program dahilinde iletiyoruz ve şu ana kadar uyguladığımız politikalar güzel işledi. Geçen hafta ilettiğimiz iki önerimiz de en çok konuşulan önerilerden oldu ve ikisi birden kabul gördü. Zamanı ve şekli ile ilgili gelişmeleri hep birlikte göreceğiz. Bu öneriler; Dünya haritasında açılmış olan bölgelerin sayısı ve Sonsuzluk kulesi ekranından envantere ulaşmaktır.

Fikirleriniz Innogames için olduğu gibi, bizler için de önemlidir. Bu konuda bir şüpheniz olmasın.

ROSAMIA

Çalışkan Üye
Hala bekliyorum umutla
Kuleden asla ışınlanma çıkmıyor ve silmeye kıyamadığım yapılar olduğu için fena sıkışmış durumdayım (silmek yerine büyü parçasına çevirmeyi tercih ediyorum)

Ayrıca diğer bir önerim ; turnuva dışında ustalığı da eklenebilir diye düşündüğüm için konuyu hortlattım.

Wezen

Çalışkan Üye
Bende de 80 tane ışınlanma var bir o kadar da kullanmışımdır.
Daha öncede belirttiğim gibi oyunun şans dağıtma dinamitlerinin gözden geçirilmesi gerekli , bazı hesaba 100 lerce gelen büyü,eşya,elmas vs. sen ne dersen diğer hesaba 10 u bulmuyor. Bir hesaba %200 elmas etkinliği ayda 2-3 gelirken diğer hesaba açıldığı günden beri hiç gelmiyor.
Bazı hesaplar kuleden 30-40 büyülü yapı yaparken , bazı hesaplar aylarca yapı göremiyor. Bunun şansla alakası yok oyunun bir yerde sorunu var takılıyor diğer döngüye geçemiyor diye düşünüyorum.