• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arşiv: 01.10.2016 ve öncesi imalathanelerin üretim süresi

• Konuyu başlatan DeletedUser29
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser29

Guest
öncelikle herkese iyi oyunlar diliyorum

benim şöyle bir önerim var;
imalathanelere girdiğimizde en kısa ürün üretiminin 3 saat olduğunu görmekteyiz bunun daha kısa 1-2 saatlik gibi saatlerde de üretilmesinin mümkün kılınması oyuna katılımı ve oyunda on olma süresini arttıracağını düşünmekteyim

iyi oyunlar

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Ben de bunu düşünmemiş değilim.
Süreler gayet güzel lakin 1 saat eklenmesi iyi olabilir gibi.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser27

Guest
" Olmak yada olmamak işte bütün mesele bu "
Kendi adıma olursa benim oyunda aktifliğimi arttıracak bir öneri diyemeyeceğim katılıma da pek fayda sağlamaya bilir. En az 3 saat uygun bir saat. 1 saate düşerse mal edilen ürün dahada artmalı buda ticaret için gelecek güncellemede ki yoldaşlar ile birlikte yapılası ticareti kısabilir.Al ver al ver ekonomiye can ver :D

DeletedUser3

Guest
Merhabalar cosart,

Üretim süreleri dünya hızına bağlıdır. Bu önerinizi hayata geçirebilmemiz için dünya hızını artırmamız yeterli lakin bu ne yazık ki mümkün değildir.
Turnuva amaçlı özel dünyalar açılmadıkça, dünya hızları sabit kalmalıdır.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Bazı oyunlarda turnuvalar var ki içinde bizzat yer almışlığım var. Bu sürelerin bu kadar ciddi bir mesela olduğunu bilmiyordum bilgi için teşekkürler.

İyi Forumlar
MisteR

Durum
Konu yanıtlara kapalı.