• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arşiv: 01.10.2016 ve öncesi (CEVAPLI) Kısayollar ve imalathane üretimi - 159

• Konuyu başlatan DeletedUser337
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser337

Guest
Öncelikle Merhaba,

Elvenar'ı belli bir süredir oynuyorum, portalı daha kolay kullanabilmek için araştırma yaptığımda belli başlı bazı kısayol tuşlarının olduğunu gördüm fakat bunları akılda tutmak benim için ve benim gibiler için oldukça zor. Bunun için oyunda büyük salon, yapılar, araştır gibi sekmelerin üzerine gelindiğinde kısayolları da görünse daha kolay olur diye düşünüyorum.

Ayrıca imalathane araştırmalarında 3 saat -9 saat- 1 gün ve 2 gün mevcut, sürekli kullanıcılar için bunun yeterince az olduğu görüşündeyim. 1 saat , 5 saat, 7 saat ve 3 gün seçeneklerinin de eklenmesi gerektiğini düşünüyorum. En azından "1 ve 5" saat oldukça iyi olur diye düşünüyorum.

İlginiz için şimdiden teşekkür ederim ve iyi forumlar dilerim.

DeletedUser3

Guest
Merhaba GauPerdita,

Elvenar'ı belli bir süredir oynuyorum, portalı daha kolay kullanabilmek için araştırma yaptığımda belli başlı bazı kısayol tuşlarının olduğunu gördüm fakat bunları akılda tutmak benim için ve benim gibiler için oldukça zor. Bunun için oyunda büyük salon, yapılar, araştır gibi sekmelerin üzerine gelindiğinde kısayolları da görünse daha kolay olur diye düşünüyorum.

Yapılamayacak bir öneri değil, yapım ekibinin öncelikler listesinde hangi sırayı alır bilemiyorum ama ileteceğim.
Ayrıca buradan bakabilirsiniz, sayfanın en altındaki tablo: https://tr.wiki.elvenar.com/index.php?title=Arayüz#K.C4.B1sayol_Tu.C5.9Flar.C4.B1

Ayrıca imalathane araştırmalarında 3 saat -9 saat- 1 gün ve 2 gün mevcut, sürekli kullanıcılar için bunun yeterince az olduğu görüşündeyim. 1 saat , 5 saat, 7 saat ve 3 gün seçeneklerinin de eklenmesi gerektiğini düşünüyorum. En azından "1 ve 5" saat oldukça iyi olur diye düşünüyorum.

Benzer öneriler gerek burada gerek diğer ülke sunucularından iletilmiştir. İleriki zamanlarda bu konuda bir yenilik olursa sürüm notları altında sizlerle paylaşacağız.

DeletedUser337

Guest
Merhaba Berhudarol,

İlginiz için teşekkür ederim. Belirttiğim gibi tabloyu daha önce de görmüştüm ama her seferinde oraya açıp bakmak zor oluyor takdir edersiniz ki. Göz ününde bulununca kullanılması daha kolay bir hal alıyor. Kendim için diyorum; kafam çok aşırı şeyle meşgul. Her birini sürekli kafamda tutamıyorum, ayrıca aşırı da unutkan birisiyim, bu bağlamda eğer ilerleyen zamanlarda gerçekleşirse çok sevinirim.

Edit: Mesajımı düzenleyerek bir şey daha sormak istiyorum. Erzak konusunda epey konu okudum sanırım tüm oyuncular olarak erzak sıkıntısı çekmekteyiz ama erzak sıkıntısı çekmeyenler de elbette vardır. Çoğu öneri oyundaki dengeyi bozacağı için reddedilmiş. Gezindiğim başlıklar arasında şu öneriyi göremedim. Markette yaptığımız tekliflere erzak da ekleyebilirsek sanırım dengeler bozulmaz diye düşünüyorum. Örnek olarak; 100 iksir karşılığında 50 erzak talep edilebilirse güzel olurdu. Bunun oranını tabii ki oyun geliştiricileri uygun bir şekilde sunabilirler.

Hoşça kalın. İyi forumlar dilerim.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser3

Guest
Cevap: Kısayol tuşları ile ilgili öneri olumlu bulunmuştur. Öncelik sıralamasına göre işleme alınacaktır.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.