• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

kadim mucize görselleri

AnathemA

Çalışkan Üye
selamlar,

kadim mucizeler oyuna ilk geldiğinde şehirlerimize kadim mucizelerin görselleri eklendi. sonra bu görsellerin sadece o kadim binayı kuran oyuncuların şehirlerinde görülmesine karar verildi (tüm kadimler için değil sadece misafir ırkların sonunda elde ettiğimiz kadim mucizeler).
böylece giderken ork misafır ırkından itibaren bu uygulamadan vazgeçildiğini görüyorum.

oyuncular için yapımcıların ciddiyeti önemli. ayrıca estetik açıdan da bu uygulama devam ettirilmeli. belki görseller küçültülüp diğerlerine alan açılabilir. büyücüler ile birlikte görsel olarak büyük bir sıçrama yapıldı, bu konuda da çok daha iyisi yapılabilir...

DeletedUser3

Guest
Bu görseller harika olmalarına rağmen hem yapımı çok uzun sürmekte hemde oyuncuya pek bir katkısı olmamaktaydı. Bu yüzden arka görseller yerine sizlere her yeni Kadim Mucize ile avatar verilmesi kararlaştırıldı. Tabii ki önerinizi ileteceğim.