• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Eski Duyuru Kadim Mucizeler Hakkında

• Konuyu başlatan DeletedUser3
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser3

Guest
aw_header2rs.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

Bir sonraki güncellememiz ile birlikte yeni ve büyük bir yenilik sunuyoruz sizlere: Kadim Mucizeler!

Atalarınızdan kalan müthiş mimari başarılar sanıldığının aksine eski dünyada tam olarak kaybolmamışlar. Rahipleriniz ve kadın büyücülerinizin destekleri sayesinde antik taş disklerin üzerine yazılı eski inşaat planları keşfedildi. Esrarengiz bir şekilde ırklarınızın geçmişleri ile bağlantılı ve eski rün büyüsü ile mühürlenmişler.

Teknoloji ağacında 4. bölümün sonundan itibaren ilk kadim mucizeleri araştırdığınızda, ana menünüzde "Kadim Mucizeler" simgesinin aktif olduğunu görürsünüz. Burayı açtığınızda, karşınızda tüm kadim mucizeler ile ilgili bir bilgilendirme ekranı gelir. Burada tarafınızdan açılmış olan veya hala kapalı olan diğer kadim mucizeleri görebilirsiniz.

aw_menu.png

Burada inşa etmek istediğiniz kadim mucizeyi seçebilirsiniz. Bunu inşa edebilmeniz için sol taraftaki halka üzerindeki tüm büyülü rünleri bulmuş olmanız gerekir.

Rünleri nasıl açığa çıkarabilirsiniz?
Tam rün halkasını aktifleştirebilmek için, rün parçaları yerleştirmelisiniz. Biraz şans ile rün parçacığı yerleştirmeniz, sol taraftaki halkada bir rün açmanıza sebep olabilir. Bazı durumlarda rün parçacığı zaten açmış olduğunuz bir rünü açığa çıkarabilir. Böyle bir durumda rün parçacığı kırılır. Fakat endişelenmeyin, kırılan parçalar tamamen kullanılmaz değiller. Bunlardan 10 adet topladığınızda, yerleştirebileceğiniz bir rün yapabilirsiniz (İstediğiniz bir kadim mucize için).

aw_menu4.png

Rün parçalarını nereden bulabilirsiniz?
Rün parçalarını bölgeleri tamamlayarak ve arkadaşlarınızın kadim mucizelerine yönelik araştırma geliştirmelerine yardımda bulunarak elde edebilirsiniz. Ek olarak, bazı görevleri tamamlamak size rün parçacığı sağlar. Elmaslarınızı kullanarak da kendiniz için rün yapabilirsiniz.

Daha sonra gelecek olan yenilikler ile beraber, rün elde etmenin yeni fırsatlarını elde edeceksiniz. Bizi izlemeye devam edin!

Kadim mucizeleri nasıl geliştirebilirim?
Kadim mucizeyi şehrinize yerleştirdikten sonra, size kazandırdıkları bonusları daha da artırmak için geliştirebilirsiniz. Bunu yapabilmeniz için kadim mucizenizin sonraki seviyeleri için ilerleme çubuğunda bilgi puanı harcayarak araştırma yapmanız gerekmektedir. Aynı teknoloji araştırması gibidir. İlerleme çubuğu dolduğunda rün harcayarak geliştirmeyi tamamlayabilirsiniz.

Her beş seviyede açılması gereken bir rün halkası ile karşılaşırsınız. Korkmanıza gerek yok, komşularınız ve yoldaşlarınız yardımcı olacaklardır.

Yoldaşlarım ve komşularım bana nasıl yardım edebilirler?
Kadim mucizeler teknolojisini açar açmaz, kadim mucize yapınıza bilgi puanları gönderebilirler. Ayrıca en çok katkıyı sağlayanlar rün parçaları ve diğer kaynaklar ile ödüllendirilirler. Yoldaşlarınız ve komşularınız bazı hedeflere varmanız konusunda çok önemlidir.

Kadim mucizeler aslında ne için?
Çok güzel görünmelerinin ve çok ihtişamlı olmalarının yanında, sizlere sürekli bir bonus sağlarlar. Örnek olarak: Fazladan kültür, nüfus, birimleriniz için can artışı veya komşu yardımı takviyesi ve diğer yandan cüce mucizeleri otomatik birlik eğitimi ve ek eğitim boyutu sunar.

Hepsinden öte, arka plandaki kadim mucizeler şehrinize çok güzel bir manzara katacaktır.

Genel olarak bu içerik oynamanız için çok çeşitli yenilikler sunar. Bizler bunu yaparken çok keyif aldık. Umarız siz değerli oyuncularımızda keyif alırsınız. Her zaman olduğu gibi sizlerden gelecek olan görüşlerinizi bekliyoruz. Lütfen burada bizlere bu yenilik hakkında ne düşündüğünüzü bildirin.

Saygılarımızla,
Elvenar Ekibi

Durum
Konu yanıtlara kapalı.