• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Güncellemeler Hakkındaki Görüşleriniz

• Konuyu başlatan DeletedUser3
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser3

Guest
ThreadHead.png

Yeni güncelleme hakkındaki düşüncelerinizi bu başlık altında paylaşabilirsiniz.

ThreadFoot.png

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Sanırım oyunun 2. güncellemesi bu, bence çok güzel özellikler ve düzeltmeler geliyor gayet güzel :)
Tarih yazıyor da ben mi göremedim bilgi verebilir misiniz?

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser27

Guest
Ne kada datlı ne kada guzel bi güncelleme geliyor yahh :p

DeletedUser65

Guest
0.22 güncellemesiyle birçok küçük hata düzeltiliyor gibi duruyor. Donanım Hızlandırma özelliğine şu an için ihtiyacım yok fakat şehirler büyüdükçe böyle bir seçeneğe ihtiyaç duyulacaktır. Bir sonraki güncellemenin daha çok içerik eklemesini bekliyoruz. :)

DeletedUser

Guest
Oyuncuları ciddiye alan bir ekip olması ne güzel.
Yeniliklerin geldigi güncellemeri sabırsızlıkla bekliyoruz :)

DeletedUser3

Guest
Oyuncuları ciddiye alan bir ekip olması ne güzel.
Yeniliklerin geldigi güncellemeri sabırsızlıkla bekliyoruz :)

Tüm ekibin canla başla çalıştığının garantisini verebilirim. Gönüllü çalışanlarımızdan, proje yöneticisine kadar, herkes bu oyunu en iyi şekle sokmak için uğraşıyor ki sizlere dahah güzel hizmet sunabilelim.

DeletedUser

Guest
Oyunların genelinde bırakın oyuncuyu mutlu eden yenilik yapmayı,adam yerine koyup cevap bile vermiyorlar.Aslında bu durum tamamn geliştikten daha fazla kitleye sahip olduktan sonra ortaya çıkıyor.Umarım bu yolda dahada gelişir oyunumuz

DeletedUser3

Guest
Oyunların genelinde bırakın oyuncuyu mutlu eden yenilik yapmayı,adam yerine koyup cevap bile vermiyorlar.Aslında bu durum tamamn geliştikten daha fazla kitleye sahip olduktan sonra ortaya çıkıyor.Umarım bu yolda dahada gelişir oyunumuz

Teşekkür ederiz. Umarım.

DeletedUser3

Guest
v0.22 oyuna aktarılmıştır. Donanım hızlandırma özelliğini aktif edebilir ve test etmeye başlayabilirsiniz :)

DeletedUser64

Guest
İyi oldu iyi çok donuyodu zaten bilgisayar 2-3 kişiye yardım yapıyodum ekranı yeniliyodum şimdi daha güzel pratik oldu , yayında ve yapımda emeği geçen herkesin eline sağlık.

FeRo :)

DeletedUser65

Guest
Bana pek bir yararı olmadı donanım hızlandırma özelliğinin, zira işlemcim grafik işlemcimden çok daha iyi.

Altınımı K kısaltmasıyla görmeye alışmıştım, B(in) diye kısaltıldığını görünce bir an hep böyle miydi acaba diye düşünüp sürüm notlarına baktım, meğersem değiştirilmiş. :)

DeletedUser16

Guest
Bana da yararı olmadı hatta zararı oldu ki eski pc lerde grafik işlemcinin iyi olduğunu sanmıyorum benim 216 mb nvidia ekran kartında ne arar işlemci :D Bu yeni pc lerde işe yarar ancak ki onlarda da donma sorunu zaten yoktur

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Bu güncellemede çalışan ve oyuna dahil edenlerin eline sağlık güzel bir güncelleme olmuş herkese iyi oyunlar dilerim.

İyi Forumlar
MisteR

Durum
Konu yanıtlara kapalı.