• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Güncellemeler Hakkındaki Görüşleriniz

• Konuyu başlatan DeletedUser3
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser16

Guest
Tüccardaki hata tek bende mi olmuyordur sanırım herkeste vardır :) Bir teklifi aldığınızda başka bir sayfaya dönüyor ama altta hala aynı sayfadaymış gibi görünüyor. Mesela 4. sayfadaki bir teklifi kabul ettiğimizde ilk sayfaya dönüyor ama altta hala 4. sayfadaymışız gibi gözüküyor ve aynı sayfayı bulmak için 2-3 kez tıklamanız gerekiyor oraya :) Gayet düzgün çalışan bir sistemi bozmak niye :)

DeletedUser3

Guest
Tüccardaki hata tek bende mi olmuyordur sanırım herkeste vardır :) Bir teklifi aldığınızda başka bir sayfaya dönüyor ama altta hala aynı sayfadaymış gibi görünüyor. Mesela 4. sayfadaki bir teklifi kabul ettiğimizde ilk sayfaya dönüyor ama altta hala 4. sayfadaymışız gibi gözüküyor ve aynı sayfayı bulmak için 2-3 kez tıklamanız gerekiyor oraya :) Gayet düzgün çalışan bir sistemi bozmak niye :)

Hayır herkeste var yani diğer ülkelerde de. Sonraki güncellemeler ile giderilecektir.

DeletedUser

Guest
İlgi çekici bi oyun yeni güncellemeler geldikçe daha da oynanabilir oluyor. Biz oyuncuları dinleyip isteklerimiz doğrultusunda çalışmalar yaptığınız için teşekkür ederim.
iyi çalışmalar.

DeletedUser7

Guest
İlgi çekici bi oyun yeni güncellemeler geldikçe daha da oynanabilir oluyor. Biz oyuncuları dinleyip isteklerimiz doğrultusunda çalışmalar yaptığınız için teşekkür ederim.
iyi çalışmalar.
Biz teşekkür ederiz. Bizler için önerileriniz çok önemli. Sizlerin yaptığı öneriler sayesinde oyunumuzda güzel gelişmeler göstermektedir.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Bu donanım hızlandırmayı ayarlardan açmayı unutmuşum yeni gördüm bakalım nasıl olmuş :)

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Merhabalar,

Bu donanım hızlandırmayı ayarlardan açmayı unutmuşum yeni gördüm bakalım nasıl olmuş :)

İyi Forumlar
MisteR

Bilgisayardan bilgisayara göre değişiyor sanırsam ama çoğunluktan edindiğimiz tepkiler olumlu yönde.

DeletedUser16

Guest
Bilgisayardan bilgisayara göre değişiyor sanırsam ama çoğunluktan edindiğimiz tepkiler olumlu yönde.
Ekran kartı işlemcileri iyiyse işe yarıyor zaten tarayıcı açık olduğu için işlemci ve ram i yoruyor. Sistem hızlandırmayı açtığınızda oyun ekran kartının işlemcisinden kullanıyor. Ama ekran kartınız eski modelse daha kötü yapıyor :)

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Sevgili @Berhudarol, benim bilgisayarım bile az çok iyileştiyse gerisini siz düşünün o kadar sorunum vardı bilgisayarımla ki bu yeni bilgisayar almayacağım anlamına gelmiyor :D

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser

Guest
Son güncelleme beni 'değişiklik' açısından tatmin etmedi açıkcası.Bizim bekledigimiz yenilikler henüz gelmedi ve gelen
  • Tekrarlanabilir görev olan 'Vergilerimiz' (Elfler ve İnsanlar için) artık 50.000 sikke yerine 150.000 sikke toplanıldığında tamamlanacaktır.
Yeniliğide hayal kırıklıgı oldu :) Biraz fazla geldi 150.000 sikke

DeletedUser3

Guest
Son güncelleme beni 'değişiklik' açısından tatmin etmedi açıkcası.Bizim bekledigimiz yenilikler henüz gelmedi ve gelen
  • Tekrarlanabilir görev olan 'Vergilerimiz' (Elfler ve İnsanlar için) artık 50.000 sikke yerine 150.000 sikke toplanıldığında tamamlanacaktır.
Yeniliğide hayal kırıklıgı oldu :) Biraz fazla geldi 150.000 sikke

Bu güncelleme ile daha çok mevcut hatalara odaklanıldı yeni bir özellik yok doğru. Ama zemini sağlamlaştırmadan üzerine kat çıkmak olmaz diye düşünüyoruz ne dersiniz? Tekrarlanabilir görevler ile ilgili çalışmalar başlandı. Ne gibi bir sonuç çıkacağı konusunda bende meraklıyım.

DeletedUser

Guest
Merhabalar Elvenar ekibi elinize sağlık 0.23 güncellemesi gerçekten baya bi değişiklik içeriyor bundan sonra az hatalı oyunlar dileğiyle hayırlı olsun.

DeletedUser28

Guest
Merhaba

Öncelikle yaptığınız tek ve aleyhimize olan değişiklik var oda hata içeriyor, yarısı ingilizce yarısı Türkçe, toplam rakam sıfır da duruyor.

Kültür sorunu artarak devam ediyor değil %170 , %100 ü koruyamaz olduk, askerler çok orantısız 5 kareden sonra savaş kazanmak imkansıza yakın, dengeleme yapmak gerekiyorsa asker ve kültür için yapılmalı.
Tekrarlanan görevlerin bir çoğu aynı, 4 kalıntı elde et, 4 karşılaşma tamamla arasında ne fark var? Sonuç olarak sikke toplamayı 50k dan 150k ya çıkarmak ne dengeleme ne de güncelleme sayılır.
Umarım bu konuları ciddiye alıp düzenlemeler yapılır, yoksa ben ilk baştaki heyecanımı yitirdim artık daha az zaman ayırıyorum, eminimki birçok arkadaşımda aynı durumdadır.

Saygılar,

DeletedUser6

Guest
Vergileriniz görevi bencede biraz fazla olmuş. Görev bir anda 3 katı yükselmiş. Bari verilen ödülde biraz yükselseydi.

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

sungur67

Yeni Üye
Merhaba

Öncelikle yaptığınız tek ve aleyhimize olan değişiklik var oda hata içeriyor, yarısı ingilizce yarısı Türkçe, toplam rakam sıfır da duruyor.

Kültür sorunu artarak devam ediyor değil %170 , %100 ü koruyamaz olduk, askerler çok orantısız 5 kareden sonra savaş kazanmak imkansıza yakın, dengeleme yapmak gerekiyorsa asker ve kültür için yapılmalı.
Tekrarlanan görevlerin bir çoğu aynı, 4 kalıntı elde et, 4 karşılaşma tamamla arasında ne fark var? Sonuç olarak sikke toplamayı 50k dan 150k ya çıkarmak ne dengeleme ne de güncelleme sayılır.
Umarım bu konuları ciddiye alıp düzenlemeler yapılır, yoksa ben ilk baştaki heyecanımı yitirdim artık daha az zaman ayırıyorum, eminimki birçok arkadaşımda aynı durumdadır.

Saygılar,

Aynen bu tespitlere katılıyorum son güncellemeler çok dengesiz ve oyunda sıkıntı yaratacak ilgiyi azaltacak güncellemeler elmas satışını arttırmak amaçlı gibi bir hisse kapıldım:)

DeletedUser

Guest
Şuan en büyük dengeleme arkadaşların da dediği gibi savaş konusunda yapılmalı. Erzak üretimi zaten sıkıntı bir de üstüne biriktirme kanallarımız azaltılınca insanın oyuna bakış açısı değişiyor. Oyunu emeğe dayalı sistemden pay2win hale çevirmeye niyetiniz varsa kaliteli oyuncuların uzaklaşmasına sebep olabilirsiniz. Lütfen kültür konusuna da bir çözüm getirin artık. %100 yapabilmek için bile belirli seviyeden sonra şehre 15-20 tane kültür binası dikmek zorunda kalabiliyorsunuz.

DeletedUser21

Guest
Yorum yapan bütün arkadaşlara katılıyorum..Nüfus ve kültür çok sıkıntı oldu artık geliştirme bile yapamaz hale geldik.Haritada savaş kazanmak imkansız oldu.Bütün bunlar elmas satın almak amaçlı olduğunu düşünüyorum ama 20 tl ile alacağınız elmas sizi bu şartlar altında en fazla 1 hafta idare eder.Her hafta elmas almaya gücü olanlar ztn orantısız bir rekabete girer ve bu oyuna zaman harcayan emek verenlere haksızlık olur.KÜLTÜR-NÜFUS-SAVAŞ bu 3 konuya iyileştirme gelmezse yakında çok büyük sıkıntılar başlar....

DeletedUser

Guest
Bende iyileştirme öncelliğinin asker ve nüfusa verilmesinden yanayım.Öyle ki şuan tek bir geliştirme yapamıyorum şehirde.Konutları geliştirmek için araştırmayı açmam gerek.bu seferde bilgi puanı sıkıntısı ortaya çıkıyor.sikke ile alamıyoruz,haritada savaşamıyoruz,süreler zaten uzun 10 saatte 10 bilgi puanı birikiyor.hadi araştırmayı açtım diyelim bu seferde kültür sıkıntısı nedeniyle geliştirme yapamıyorum.kültür binası yapayım desem bu seferde yer sıkıntısı ortaya çıkıyor :) Umarım bir dahaki geliştirme bunları iyileştirmeye yönelik olur.yoksa ilerleyen zamanlar oyuncuların sıkılmasına ve oyundan uzaklaşmasına neden olacak

DeletedUser3

Guest
Merhaba

Saygılar,

Merhabalar Geroy,

Her güncelleme ile yeni bir özellik eklenecek diye bir beklenti olmamalı. Eklenilen yeniliklerdeki hataların giderilmeside bir güncellemedir. Bunu sizler evet pek fark edemiyorsunuz ama arka planda çok şey değişiyor.

*Hataları gerekli forum alt başlığında bildirmenizi rica ediyorum böylelikle düzeltebiliriz.
*Savaşlar zor olmak zorunda ama sizleri bunaltacak kadar zor olmamalı. Bu konu ile ilgili bir başlık açarak sizlerden bilgi alacağım. Hangi uzaklıktaki bölgede savaşmak zor, kaç adet ve ne tür düşman birlikleri var, pazarlık için istenilen mallar neler gibi bilgileri yazarsanız bunları iletebilirim böylelikle üzerinde iyileştirme yapabilirler.
*Tekrarlanan görev sistemi yakında değişecek. Bu yüzden yenilik gelince yorumda bulunmak daha doğru olacaktır.
*Kültür konusuna gelecek olursam kültür bu oyunun zorlayıcı bir parçası %160, %170 bunlara yardımsız kendi başınıza ulaşamamanız normal kabul ediliyor ama %100 ü bile koruyamaz olduk diyorsunuz, bu konuda şimdilik önerebileceğim gerçekten ihtiyacınız olmayan yapıyı kurmayın. Kültür konusunda bir iyileştirme önerisini ileteceğim.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.