• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Şehir Kadimler

Gzcc

Üye
Merhaba,
Öneri: Şehrimizde varolan kadimlerin bilgi puanı yatırımına açık veya kapalı hale getirecek bir özellik olması.
Yeni gelen kadim bp sınırlaması ile birlikte isteğe göre kadimleri bp bağışına açıp kapatma gibi bir özellik gelmesi gerekirdi, uygulama böyle eksik olmuş. Gelişmesini istemediğimiz kadime veya farklı kadimlere birileri dağınık bp atıp limiti doldurabilir, özellikle yeni arkadaşlar daha çok sıkıntı çeker

Wezen

Çalışkan Üye
Genel sorun bu gibi duruyor. Geçen gün limitim neden bitti diye araştırmaya girdim bir baktım ki sırlar kitabı kadimine 1000 bp verilmiş farklı oyuncularla aslında geliştirmek istediğim çok farklıydı o kadimi bu sefer bitirmeye uğraşmaya başladım.

grkn3425

Aktif Üye
Bu kadim mevzusu çok sıkıcı ve saçma bir hal aldı. 4 gündür kadime ne yardım nede destek alabiliyorum öylece duruyor oyun tasarımcıların covid sebebiyle eve kitlenmiş olabilirler kadimlerden ne istediler... eskisi gibi olmaz ise bu şekilde hiç bir tat ve zevk alamıyorum oyundan şahsım adına oyunu oynamama kararı almak üzereyim. ve benim gibi düşünen bir çok arkadaşımız bu durumdan memnun değil bence kadimleri bp ile değil de bilinçli mal ile geliştirmek çok daha kolay ve güzel olurdu en azından haksız bir paylaşım olmazdı...

Invasion

Meşhur Üye
Daha öncede dedim, yine söylüyorum elde biriken rün olayına bulunan çözüm düşünülmeden alınmış acele bir karar.Deneme tahtası değiliz biz olmadı şöyle yapalım yada böyle yapalım.İstemiyorum kardeşim kimse atmasın kadimime diyorum ne fayda ! bekle artık 2-3 gün ne zaman açılırsa.