• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Tüccar Kalas Üretimim neden az?

DeletedUser

Guest
Merhaba,
Benim üretim kalıntım 1. grupta kalas. Üretim yüzdem %279. Kalas imalathane seviyem 10. Fakat 1 günlük kazancım 296 kalas. Bunda bir terslik yok mu? Benim üretim kalıntısı 3. gruptaki mücevher imalathanem 2. seviye olmasına rağmen %279luk yüzdesine rağmen günlük daha fazla kazandırıyor. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Ya da bu konuda yardımcı olabilecek adresleri yönlendirebilir misiniz?

Teşekkür ederim.

Eklentiler

• Ekran Resmi 2015-10-28 16.06.05.png
    Ekran Resmi 2015-10-28 16.06.05.png
    368,4 KB · Görüntüleme: 56

DeletedUser3

Guest
Merhaba elenapoe,

Hayır bir terslik görünmüyor. Yapıların üretimleri birbirlerinden farklı olduğu gibi iki ırk arasındaki üretimlerde birbirlerinden farklıdır. Mesela İnsanlar daha fazla kalas üretir ama geliştirme maliyetleri yüksektir. Elfler de geliştirme maliyetleri çok düşüktür ama daha az kalas üretir.

Daha fazla bilgi için: https://tr.wiki.elvenar.com/index.php?title=Kalas_İmalathanesi

DeletedUser

Guest
Teşekkürler Berhudarol. Üretimi arttırmanın kalıntı toplama dışında bir yolu var mı? Pazarlık için artık bölgeye çıkamıyorum. Çünkü eskisi gibi görevlerden mal gelmiyor. Elimdekilerle ancak bina yapabiliyorum. Savaşmayı da pek beceremeyince -ki zaten bölük boyutum düşmanımdan 3 katı az- kalıntı toplamak güçleşiyor. Belki bir yolu daha vardır diye sormak istiyorum...?

DeletedUser3

Guest
Yapılarınızı geliştirmelisiniz. Teknolojik gelişme sağladıkça yapılarınızı daha üst seviyelere artırabilir olursunuz. Yine bölük boyutu geliştirmelerine ve birlik terfilerine teknolojik gelişim ile ulaşabilirsiniz. Cüceler ve gelecek olan kadim mucizeler ile de daha pek çok yeni güç elde edeceksiniz.