• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Kar Fırtınası sandık açılımı

• Konuyu başlatan DeletedUser120
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser559

Guest
Tekboynuz Şeker Kamışı ve Kahramanlık sancağı günlük ödülleri ne zaman gelicek bilen var mı ?

DeletedUser120

Guest
1-20 kar küresi - kandilli kış göleti (güne özel hediye )
2-20 kar küresi - 200 kar tanesi
3-20 kar küresi-5 dağ dehlizi rünü
4-20 kar küresi- 25 bp
5-20 kar küresi-12 mücevher kalıntısı
6-20 kar küresi-kandilli kış göleti (güne özel hediye )
7-20 kar küresi- 12 büyülü toz kalıntısı
(sandıklar arka arkaya açılmıştır )
kale kar tanesi 2.büyük ödüle 180 kar küresi kaldı ;)

DeletedUser120

Guest
20 kar küresi-25 bp
20 kar küresi-200 kar taneleri
20 kar küresi-25 bp
20 kar küresi-12 iksir kalıntısı
20 kar küresi-12 büyülü toz kalıntısı
20 kar küresi-12 mücevher kalıntısı

bu sefer güne özel hediye çıkmadı :)
kare başına 308 kültür veriyor çok güzel bi rakam
karlı büyüleyici ağaçın görüntüsüde hoşuma gitmişti kısmet değilmiş :)))

DeletedUser559

Guest
Ben bugün 3700 kar tanesi ile deneme yaptım 10 tane günlün bina çıkarttım 2 tanede büyük ödül binası geldi son büyük ödülede 500 küre kaldı

DeletedUser120

Guest
1-20 kar küresi 12 büyülü toz
2-20 kar küresi buzul bahçe güne özel
3-20 kar küresi 12 mücevher
4-20 kar küresi buzul bahçe güne özel

ve kale kar tanesini almış bulunmaktayım :)
3.ödül ise bizler için hayal 800 kar küresi istiyor

DeletedUser455

Guest
bir sorun olacak! Bu binaları yer olmadığından kuramıyorum. etkinlik bitince bunlar silinir mi silinmez mi? 3 tane de bana çıktı büyük ödül.

isbara

Çalışkan Üye
97-98-ve 99. kış görevindeyim son büyük ödüle 400 kürem var iki sefer 50 bir sefer 90lık bastın geri kalan hep 140,görevler bitti sayılır ama şimdilik son büyük ödüle yetmiyor gözüküyor kar küreleri...normalde görevleri tamamlayınca ödüle ulaşmamız gerekmezmi?

DeletedUser3

Guest
En son büyük ödüle yeterince şanslıysanız veya premium yatırıp kar tanesi aldıysanız ulaşabilirsiniz. Şanslı olmaktan kastımız açtığınız 140 lık sandıklardan 200 veya 140 lık kar tanesi ödüllerinden kazanmanız. Bu yolla daha fazla sandık açabileceğiniz için ödüle ulaşabilirsiniz. Fakat bazı günlük ödüllerin bu bahsettiğiniz en son büyük ödülden aşağı kalır yanları yok hele birden fazla çıkarabildiyseniz. Mesela "Buzul Bahçe".

isbara

Çalışkan Üye
anladım, peki ben 100. görevi tamamladığımda etkinliğim sona mı erecek yoksa kalan günler boyunca diğer günlük görevi yapabilecek miyim, saygılar...

DeletedUser120

Guest
1 tane kış yıldızı çıktı :))
200 ve 140 kar tanesi
12 iksir mücevher felan çıktı
25 bp
yavaş yavaş tamamlandı sayılır etkinlik
güzel bir etkinlik oldu :)
bakalım artık son sandıkları açıcaz 7 gün sonra bitiyor

DeletedUser75

Guest
Bu etkinlikteki görüşüm tamamen 10 üzerinden 4 olması çünkü yeni bir hesapla örnek yeni başlayan arkadaşlar için çok zor bir etkinlik ve gelen binaların çok fazla yer kaplaması görevlerin güne kısıtlı olması gibi eksiler buldum sizin notunuz kaç?

DeletedUser336

Guest
Aktif bir oyuncu olmama rağmen tüm görevler yetişmedi, 90'larda kalacağım gibi. Son hediyeyi de alamayacağım sanki! Gidişat bu! :rolleyes:

DeletedUser75

Guest
Sizce bu seviyede hazırlamak nasıl mümkün olacak oyunu bence iyi takip etmiyorsunuz loncanıza girmek istedim kimse bakmıyor dediniz hangi loncaya girsem yardım 0 o kadar malzemeyi nereden bulacağım birde bu iş şans işi yani kimisine 90 90 gelir kimisine hiç gelmez eleştirim bu etkinliğe bu yönnde

DeletedUser120

Guest
Yardımsız kesinlikle yeni üyeler btiremez düşüncesındeyım :)
yada sonradan başlayanların
bizler içinse etkinlik çok güzel oldu lakin şöyle birşey demek isterim;
gelen yapıları koyucak yerimiz kalmamışmı ne:eek: (benim var koyamayanlar için diyorum )
görev listeside zaira hanım sayesınde kolay bitti açıkçası ona göre hazırlık yaptım önceden(son 5 görevmi ne kaldı )
kurulmayı bekleyen 9 yapım var onlarıda yenı acagım genıslemelere koyucam.

Ve şunuda demek isterim önceki etkinliklerden wonky gibi;
kapladığı yeri kültüre bölün eğer kare başına düşük geliyorsa bu yeni yapılara göre silin acımayın:p:p
anı olarak kalsın dersenız siz bilirsiniz ama ben acımadan sildim balkabaklarıda düşük gelirse onlarıda silicem ;)

DeletedUser120

Guest
Aaa onlarda vardı demı sıldım mı sılmedımmı hatırlamıyorum bile demekkı o kadar gözüm kapalı silmiş olabilirim silmediysemde girdiğimde silicem :))))