• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Kasım 2020 - Oyuncu Önerileri

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser919

Guest
ThreadHead.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

Elvenar'ın gelişerek bir adım daha ileri gitmesi için veya aklınızda oyuna katkı sağlayabilecek önerileriniz var mı? Evet dediğinizi duyar gibiyiz. Bunları duymak için sabırsızlanıyoruz! Önerilerinizi bizimle paylaşabilmeniz için sizler için bir taslak hazırladık ve bu taslağı kullanarak önerilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

ÖNERİ FORMU

Öneri Başlığı:
..............
Öneri Açıklaması: .....

ThreadFoot.png

Saygılarımızla,
Elvenar Türkiye Takımı

Raithen

Özel Üye
Nasıl o kadar biriktiriyorsunuz, her hafta 3 kat yaparım, klan ya 1330 yada 1080 puanı geçer.. klanda büyü parçası bitip yapıları parçalayan arkadaşlar var mesela.. Ustalıkta hic durmadan üretim yapıyoruz siz kullanmıyor musunuz.. Orası hic boş kalmaması lazım bence.. Sürekli katalizör de üretiyorum.. Kuleden gelene ek olarak.. Bende en fazla 30k oluyor..

AnathemA

Çalışkan Üye
Galiba kulede bize hep büyü parçası ve katalizör çıkıyor , akademi de hiç boş durmaz , sikke erzak süre hepsi üretiliyor üstelik kısaltma kullandığımız çok oluyor .
2020-11-15 (3).png
Random sistemi olunca oyuncular arasında denge olmuyor, birilere yem çok az çıkar diğerlere her gün, bazen günde 3-4 yem çıkıyor, hali ile bu tür öneriler bence dikkate almazlar, ama duyumlara göre kulede ödüllerde bir değişikliğe gidilecek .

Invasion

Meşhur Üye
büyü akademisi ustalık ödülleri hep tek düze aynı abartmıyorum 15 gün geceli gündüzlü takip ettim asker yardımı büyücü çoğaltıcı 1 sefer verdi merak ediyorum neye göre ödül sırası değişiyor ? elimde parça çok katalizör çok ama ne alacam çer çöpmü ?

AnathemA

Çalışkan Üye
büyü akademisi ustalık ödülleri hep tek düze aynı abartmıyorum 15 gün geceli gündüzlü takip ettim asker yardımı büyücü çoğaltıcı 1 sefer verdi merak ediyorum neye göre ödül sırası değişiyor ? elimde parça çok katalizör çok ama ne alacam çer çöpmü ?
Benim dediğime geliyor işte, rastgele sistemi, kimisine her şey kimisine haftalarca hiç bir şey, kule de öyle, bazı arkadaşlara her hafta faydalı bir şeyler çıkıyor bazılarına hiç yani boşuna uğraş oluyor maalesef.

Raithen

Özel Üye
Anathema daki rakamlar gerçekten uçukmuş :) sandıklardan çıkma dağılımı baya farklı demek ki.. Bana pek çıkmıyor, gerçi oyuna da giremiyorum 10 gündür.. Ödüller değişse guzel bir heyecan olurdu.. Bu arada hala klanda mıyım invasion bey :p

Invasion

Meşhur Üye
Sensiz tadı tuzu olurmu :) AnathemA haklı rai son kulede sürekli geçit kazancı birine süre kısaltma abone olmuş gibi çıktı diğer tarafta lamba cini bolluğu yaşayan arkadaşımıza halen çıkmaya devam. Ustalık zaten komedi oldu resmen aktarıp dönderip aynı ödüller konuyor bu sıkıntılar ilgililer içinde sıkıntı olarak kabul edilirse inşaallah düzeltilir diye bir umut yazdık.

Raithen

Özel Üye
Bir düzenleme yaparlar umarım o Zaman.. Cini kazanan arkadaş direk canlandı gözümde hahaha.. Ben geçit olayımı severim bilirsin :)

Rosalinda

Aktif Üye
Öneri Başlığı: Kırık Parçalar
Öneri Açıklaması: Kırık parça sayısı 10 olunca işlemek gerekiyor. Her zaman rün aşamasında olmuyoruz ve rün işleyemiyoruz. kırık parçalarda diğer ürünler gibi biriksin. Son etkinlikte ödüllerden birisi 5 kırık parçaydı mesela fazlasını kazansakta boşa gitti. ustalıkta çıkan kırık parçaları da rün aşamasında değilsek almıyoruz. birikse daha faydalı olur.

Son düzenleme:

DeletedUser1471

Guest
Anathema daki rakamlar gerçekten uçukmuş :) sandıklardan çıkma dağılımı baya farklı demek ki.. Bana pek çıkmıyor, gerçi oyuna da giremiyorum 10 gündür.. Ödüller değişse guzel bir heyecan olurdu.. Bu arada hala klanda mıyım invasion bey :p
Akademiyi kullandığım halde 200k üzeri büyü parçası var katalizör yetişmiyor üretip kısaltıyorum kulede katalizör çıkması elmas çıkmasından daha iyi resmen :)

DeletedUser

Guest
ben oyuna girmiyorum sonra bana mail geliyor sana .... kadar elmas diye ondar girmiyorum

DeletedUser1113

Guest
Çağ binaları gittikçe büyüyor ama şehir büyümüyor nasıl sıgdırıcam bilemiyorum.yer genişleme alma limitimde bitti elmas dışında tabi .Yeni binalar biraz daha küçük olsa iyi olurdu
Sağlıkla kalın

Virtus

Özel Üye
ThreadHead.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

Önerilerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz.
Yeni ayda sizlerden gelecek yepyeni önerileri duymak için sabırsızlanıyoruz!
ThreadFoot.png

Elvenar Türkiye Ekibi

Durum
Konu yanıtlara kapalı.