• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Savaş veya Birimler Kerberos Askeri

DeletedUser

Guest
Merhaba.Bugun araştırmalarda Kerberos askerinin oldugu kısma geldim fakat görevlerde gelişmiş kalas imalathanesinin açmam isteniyor.Şuan asker yönünden zorluk çekiyorum çünkü baltalı barbar ve Arbaletçi yeterince dayanıklı olmadıkları için haritada yavaş ilerliyorum.Acaba kerberosu açmam işime yarar mı? Ve mümkünse bana kerberosun şu özelliklerini gösterebilir misiniz?

Aq3gEr.png

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

3-5 güne Ruhban'ı açacağım bende.
Yer sıkıntısı çok var bende.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser

Guest
selam arkadaşlar
köpek okçulara karşı süper etkili ve hızlı düşmanda okçu varsa kullanın

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Ben Paladin'i açana kadar tüm savaşlarda ful Baltalı Barbar kullandım sonra ful Paladin.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Golem II lerden bahsediyorsanız eğer, Kerberos II falan koysanız daha iyi olur. Ruhbanları tek başlarına koymayın.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Sevgili @Berhudarol hangi askere hangi askerle gidilmesi gerektiği veya bize kolaylık sağlayacak bir strateji kılavuzu mevcut mudur?

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Merhabalar,

Sevgili @Berhudarol hangi askere hangi askerle gidilmesi gerektiği veya bize kolaylık sağlayacak bir strateji kılavuzu mevcut mudur?

İyi Forumlar
MisteR

Hayır Mister böyle bir sayfamız yok sadece wiki sayfamızda birimlerin özellikleri mevcut, buradan yardım alarak ve savaşarak da bunu bulabilirsiniz. Bölük boyutları ve terfileri eşit olduğunu düşünürsek, X birim Y birime bir vuruşta 10 öldürürken, Z birim Y birime tek bir vuruşta 40 öldürüyor. Bunları not alarak bir tablo çıkarabilirsiniz ortaya.

https://tr.wiki.elvenar.com/index.php?title=Birimler