• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Diğer... Komşu yardımı hazineleri

• Konuyu başlatan DeletedUser463
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser463

Guest
Merhabalar ben biraz araştırma yaptım ama konuyla ilgili birşey göremedim.Daha önceden bu konu açıldıysa da özür dilerim.Benim sorum komşu yardımı yaptığımızda bulduğumuz hazineleri nerede ve nasıl görebileceğimiz,ve hazine sandıklarının içerikleri nelerdir. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

DeletedUser3

Guest
Günde üç kere hazine bulma şansınız vardır. Komşu yardımı yaptığınızda bazen ekranın tam ortasında bulunduğunuz şehirde bir hazine olduğuna dair bir bilgilendirme alırsınız. Sonra bu hazineyi o şehirde arayıp bulmalı ve üzerine tıklamalısınız. Üzerine tıklayınca ödül ekranı açılır ve ödülünüzü alırsınız. Ödüller kalıntılar, bilgi puanları ve büyülerden oluşmaktadır.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Bir ki sorum olacak.
Soru 1: Sadece komşulara yardım yapınca mı oluyor bu özellik, çünkü ben yoldaşlıktakilere yardım edince "Hazine bulundu!" yazıyor?
Soru 2: "Hazine bulundu!" ibaresinden sonra ne yapmam gerekiyor ödülü alabilmek için ekran sabit kalıyor o ibareden sonra. Ödülü nasıl tahsil edeceğim?

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Merhabalar,

Bir ki sorum olacak.
Soru 1: Sadece komşulara yardım yapınca mı oluyor bu özellik, çünkü ben yoldaşlıktakilere yardım edince "Hazine bulundu!" yazıyor?
Soru 2: "Hazine bulundu!" ibaresinden sonra ne yapmam gerekiyor ödülü alabilmek için ekran sabit kalıyor o ibareden sonra. Ödülü nasıl tahsil edeceğim?

İyi Forumlar
MisteR

1- Herhangi bir yardım sonucu rastgele çıkar. Oyuncunun yoldaşlığınızda olup olmaması önemli değildir.
2- Hazineyi o şehirde arayıp bulmalı sonra üzerine tıklamalısınız.