• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Arşiv: 01.10.2016 ve öncesi Komşular

• Konuyu başlatan DeletedUser11
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser11

Guest
Merhabalar,

Haritaya girdiğimizde komşu sayımızı bir yerde görebilsek ve hangisinin yardım almaya müsait olduğunu öğrenebilsek iyi olurdu. Mesela bazı oyuncuların şehrinde bazen yardım edecek yer olmuyor.

İyi Forumlar
MisteR

DeletedUser3

Guest
Merhaba Mister,

Bu konuya benzer bir soru canlı yayında yöneltilmişti ve verilen cevap bu konu içinde büyük ihtimal aynı olacaktır:

FoE deki gibi yoldaşlara hızlı ulaşım için bir liste olacak mı? Komşu yardımında bulunabilmek için her defasında yoldaşlığa girip, üye ismine tıklayıp, ziyaret et mi demeliyim? Bu biraz yorucu gibi.

Şimdilik bu en doğru yol. Bunun en ideal yol olmadığını biliyoruz ve yeni fikirler üzerinde çalışıyoruz. Günlük işleyişleri hızlandırmak önemli ama birbirinize yardım etmek gibi önemli sosyal etkileşimlerin hala sosyal bir unsur olarak devamını sağlamakta önemli. İlk başta, tek tuşla bütün yoldaşlara yardım etme gibi bir özelliği bile düşünmüştük aslında.

Mesela bazı oyuncuların şehrinde bazen yardım edecek yer olmuyor.

Böyle bir durumda da oyuncuya zaten başkaları tarafından yardım yapılmıştır ve yardıma ihtiyacı olan başka yapı yoktur demek oluyor. Bunun için o oyuncunun yeni yapılar inşa etmesini beklemelisiniz.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.