• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Ludibria Ventis

Lady Morgana

Yeni Üye
Arkadaşlar öncelikle ismini yanlış yazdıysam kusura bakmayın, ben bu binayı kullanmaya kıyamamıştım ve en sonunda dur dur nereye kadar dedim ve kurmaya karar verdim. Aman tanrım ne göreyim! Bina tam bir şaheser! Tabii süreli bina olması beni çok üzdü. Bir daha bu binaya sahip olamayacağım korkusu sardı beni ve ağlama krizine girdim. O kadar üzüldüm ki kalbim paramparça olmuş gibiydi. Binanın güzelliği beni büyüledi ve sürekli şehre girip binayı seyretmeye başladım. Arada askerlerin eğitimini de izliyorum ki binanın güzelliğini daha iyi göreyim. Ama ne yazık ki buruk bir mutluluk yaşıyorum çünkü bina süreli. Adaklar adadım bu bina ustalığa gelsin diye. İnş dileğim kabul olur da gelir... Destek ekibinden rica etsek bunu merkeze iletseler bize (ya da bana) böyle bir iyilik yaparlar mı? Bu arada şaka bir yana binaya gerçekten bayıldım. Sizi bilmem ama benim seviyede şahane oldu <3