• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Bitti Mart 2023 - En Güzel Şehir

En Güzel Şehir

• grkn3425

• Tristeria

• Aerwyna

• oyuncu tulay

• seren01

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Reiatsu

Forum Mod
Elvenar Ekibi
ThreadHead.png

Sevgili İnsanlar ve Elfler

Bu ay dünyamızın en güzel şehrini seçiyoruz.
Paylaşımlar bittikten sonra oyuncu ve yönetici arkadaşlarımız hep birlikte şehirleri oylayacağız.
En büyük veya en gelişmiş şehri değil estetik olarak en güzel şehrimizi seçiyoruz. Oy verirken dikkate almanızı rica ederiz.
Şehir tasarımı en çok oy olan ilk 3 oyuncu arkadaşımız ödüllerin sahibi olacak.
Eşit sayıda oy alan oyuncular olursa toplam ödül bölüştürülecektir.

Nasıl Katılım Sağlanır

Yarışmaya katılmak için bu gönderinin altına, aşağıdaki gibi şehirlerinizin ekran görüntüsünü alıp paylaşmanız yeterli olacaktır.

rnk.PNG

İsminizi gösteren sol taraftaki oyuncu paneli ekran fotoğraflarınızda yer almalıdır.
Yarışmaya ve oylamaya tek bir hesap ile ve sadece kendi şehriniz ile katılabilirsiniz.

Kurallar

Yarışma Başlangıç Tarihi: 14/03/2023 15:00 - Bitiş Tarihi: 24/03/2023 15:00
Oylama Başlangıç Tarihi: 24/03/2023 15:00 - Bitiş Tarihi: 31/03/2023 15:00
  • Oyuncular etkinliğe sadece bir hesabı ile katılabilir. Birden fazla hesap ile katılan oyuncularımız ödül kazanamaz.
  • Her oyuncunun yalnızca 1 ekran görüntüsü ile yarışmaya katılma hakkı vardır.
  • Oyun yöneticileri etkinliklere katılım gösteremez.
  • Etkinlik sonucunda en az 3 katılımcı ödüllendirilir.
  • Her oyuncu oylamaya bir forum hesabı ile katılabilir ve bir oy kullanabilir.
  • Kazanılan ödüller sadece destek sistemi üzerinden ticket açarak talep edilebilir ve ödüller kazanan hesaba verilir.
  • Ödüller başka bir hesaba devir edilemez ya da bölüştürülemez.
  • Etkinliğin sonuçları yayınlandığından itibaren 14 gün içerisinde talep edilmeyen ödüller iptal edilir.

Ödüller

1. oyuncumuza 1500
diamond.png
diamond.png
diamond.png

2. oyuncumuza 1000
diamond.png
diamond.png

3. oyuncumuza 500
diamond.png

Etkinliğe katılacak tüm oyuncularımıza başarılar dileriz.

Elvenar Türkiye Ekibi

ThreadFoot.png

Herkesin şehri kendine göre en güzel, başkasına tarhana çorbası gibi görünse de bazıları düzen sever, bazılar dağınık ve düzene özen göstermezler. Bu yarışma aslında orta çağlarda bulunan arkadaşlara daha çok hitap eder, son ırklarda bulunan herkeste yer sıkıntı var hali ile tasarruf etmek zorunda kalıyoruz ve doğru yerleşimi yapanların hemen hemen aynı düzene sahip oluyor, ben mesele güçlere bile yer bulamıyorum.
Uzun kenar asla yola değmeyecek binanın kısa tarafı yola dokunacak bu da benden ufak tüyo. :)
Kazansam da kazanmasam da benim şehir en güzel :) Herkese başarılar.
2023-03-17 (1) (1)-min.png

Reiatsu

Forum Mod
Elvenar Ekibi
Sevgili İnsanlar ve Elfler
Yarışmaya katılımımız bitmiştir. Şu andan itibaren oylama başlayacaktır. Her oyuncu yalnızca bir hesabı ile bir kez oy verebilir. Birden fazla oy veren oyuncuların oyları geçersiz sayılacaktır.

Yöneticiler olarak bizler de en beğendiğimiz şehre oy vereceğiz.
Şimdiden katılımcılara başarılar diliyoruz.

Bu kadar düşük katılımla oylamayı bize bırakmasaydınız keşke, ben araştırma en geride olan oyuncu kazanmasından yanayım çünkü gerçekten tartışmaya açık bir etkinlik, en azından ihtiyacı olan kazansın. Yeterince oyuncu katılsaydı (ve nedense çok oyuncu katılacağından emindim) bu yorumu yapmazdım.

Wezen

Çalışkan Üye
Katılma gereği duymadım.
1.nedeni yılbaşı etkinliği ödüllerini daha alamadık geçen yıl 2 ayda teslim edilen ödüller 3 ay oldu daha yok ve kargoya ne zaman verileceği de belirsiz. Elmas a çevrilsin diyoruz ona da yanaşılmıyor. Ödülü aldıktan sonra peşinden koşacağımı biliyordum ama bu fazla oldu. İlk baştan elmasa çevirin dedim yok olmuyor.
2.nedeni konsept bence kötü eurovision yarışmasına dönecek herkes kendi ülkesine puan verir.
3.nedeni bana göre güzel olması için tüm şehri silip işe yaramayan ama güzel görünen şeyleri kurup tekrar onları kaldırıp (tabi ışınlanma kalırsa) veya sileyim mi :) ne için bana göre güzel olması için bana güzel gelen şey sana gelmeyebilir.
Öylesine bir foto atıp yine katılırdım ama 1.neden beni şuan iyice bu etkinliklerden soğuttu.

1. geliyor biraz geç ama geliyor
2. tamamen katılıyorum
3. tüm şehri değil de en güzel köşe olabilirdi, bahar köşesi, kışın da kış köşesi yani mevsimlere göre mevsime uygun etkinlik binaları yerleşse en güzeli seçerdik.
Aslında bunları etkinlik yorumlara yazmak lazımdı kovacaklar şimdi bizleri :))

Virtus

Özel Üye
Merhaba Arkadaşlar

1. Merkezden kaynaklı bir durum, bizler de ilk kez bu şekilde bir gecikmeye şahit oluyoruz.
2. Oylamaya yalnızca yarışmaya katılan oyuncular katılmayacak. Katılım gösterenlerin kendilerine oy vermesi sizin düşündüğünüzün aksine bir şey ifade etmiyor. Yarışmaya katılmayan oyuncu arkadaşlarımızın oyları ve yöneticilerin oyları sonucu belirleyecektir.
3. Etkinlik konusunda önerilere açığız, başka bir zaman da en güzel köşe seçeriz. :)

vulkan

Yeni Üye
1- tüm oyuncuların bir hesapla oy kullanma hakkı var bu etkinlikte.
2- etkinlik sonuçları açıklanmadan oylama bitmeden yorum yapılması ne kadar doğru oda yönetimin takdiri.
3- estetik açıdan oylama nasıl yapılır bu konu maddelerle sıralansaydı eğer oy verenlerin elinde bir kriter olurdu.
4- oy verecek arkadaşlara yardımcı olmak adına estetiğe dayalı birkaç madde sıralayalım en azından belki faydası olur.
- şehirde gereksiz yollar ve yol kaybı var mı?
- şehirdeki askeri yapılar yan yana mı yoksa anya konya mı?
- birbiriyle bağlantılı kadimler örnek olarak askeri, nufüs, kültür kadimleri gruplar halinde bir arada mı?
- konut, atölye ve imalathaneler yani ana hatlar tüm ırk geçişlerine uygun dizilmiş mi?
- ırk yapıları varsa eğer dizilebilecek en iyi konumda mı?
- güç yapıları ve etkinlik yapıları görevlerine göre gruplar halinde bir aradalar mı?
- tüm bu maddeleri uygularken aynı zamanda görsel bir şölen sunulmuş mu yoksa hong-kong çarşısı gibi mi? :)
bunlar aklıma gelenler bunun dışında da herkesin kendi değerlendirme kriterleri elbette vardır tabi gönlünce oy kullanabilir.
iyi oyunlar herkese:)

vulkan

Yeni Üye
Hemde ne Hong Kong çarşısı heryer birbirinin içerisinde ama olsun karşıklık içerisinde eğlence bol
bunu değerlendirecek olan kişilerin fantezi şehir anlayışının ne olduğunu bilmeden zaten bu yarışmayı nasıl kazanmayı düşünüyorsun belli kriterler olmadan :))
bu konuda KonstantiN ancak bu kadar yardımcı olur. :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.