• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Mesaj Kutusu

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser

Guest
Daha önce destek ekibine bildirdigim bu sorun hala çözülmedi.

NW00GO.png

DeletedUser3

Guest
Hmm... Bunu iletmiştim ve çözülmüştü. Tekrar iletirim ROSEMIA. Bu mesajları almadan önceki son hamlenizi hatırlıyor musunuz? Bir görei bitirdikten sonra mı oluşmaya başladı yoksa bir mesaj mı attınız birisine bunun gibi... Hatırlayamıyorsanız da önemli değil gerekli incelemeler yapılacaktır.

DeletedUser

Guest
Bu sorun hep vardı hiç düzelmedi :) Bir diğer sorun şu ; Mesaj kutusundaki dolu&boş tüm mesaları temizliyorum,kapatıyorum,tekrar açıyorum bir bakıyorum ki bir sürü dolu&boş mesaj var.Tekrar silip kapat-aç yapıyorum mesajlar tekrar geliyor

DeletedUser3

Guest
Bu sorun hep vardı hiç düzelmedi :) Bir diğer sorun şu ; Mesaj kutusundaki dolu&boş tüm mesaları temizliyorum,kapatıyorum,tekrar açıyorum bir bakıyorum ki bir sürü dolu&boş mesaj var.Tekrar silip kapat-aç yapıyorum mesajlar tekrar geliyor

Peki teşekkürler. İletiyorum.

DeletedUser3

Guest
Bu soruna sebep olan etken bulundu ve çözüm için çalışmalara başlandı.

DeletedUser3

Guest
Boş gelen mesaj sorunu çözülmüştür ve v1.2 güncellemesi ile oyuna aktarılması planlanmıştır.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.