• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Bitti Nisan 2018 - Paskalya Etkinliği (Özel Etkinlik)

• Konuyu başlatan DeletedUser919
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser919

Guest
Paskalya%20Etkinli%C4%9Fi%20-%2012%20Nisan.png

Paskalya%20Etkinli%C4%9Fi%20-%2012%20Nisan.png

BAŞLANGIÇ: 12/04/2018
BİTİŞ: 16/04/2018

Nas%C4%B1l%20Oynan%C4%B1r.png

Anka Kuşu Etkinliği'nden kazandığınız yapıları şehrinize nasıl yerleştirdiniz? Etkinlik yapılarınızın tek bir karede ekran görüntüsü alıp bizimle paylaşmanız yeterli olacaktır. Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız Ekran Görüntüsü Alma konusuna göz atınız.

Etkinlik sona erdiğinde etkinliğe katılan katılımcılar arasında anket açılacaktır ve en fazla oyu alan katılımcıya göre ödüllendirme olacaktır. Oylama 2 gün sürecektir. Aynı sayıda oy alınması durumunda o katılımcılar arasında çekiliş yapılacaktır ve çekiliş sonucuna göre ödül verilecektir.

Ay%C4%B1ra%C3%A7%20-%20Mini.png

Ek%20Ba%C5%9Fl%C4%B1k%202.png

1) Her oyuncu her bir etkinliğe yalnızca 1 hesabı ile katılabilir.
2) Her oyuncunun her bir etkinlik için yalnızca 1 cevap hakkı vardır.
3) Etkinlik sonucunda 1 katılımcı ödüllendirilir.

%C3%96d%C3%BCl.png

Kazanan kişiye :diamond: 750

Alt%20Ba%C5%9Fl%C4%B1k.png

Saygılarımızla
Elvenar Ekibiniz

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser1073

Guest
uzun zaman uğraşmayınca çok hata yapılabiliyor. sonunda oldu teşekkürler themeibo ;)

Deleted User - 46528

Guest
Emeği geçenlere teşekkür ederim, Epeyce işe yarar ödüller kazandım. Kullandıklarımı gösteremiyorum. Şehir resmi alıntısını yükleyemedim.
Saygılarımla

Eklentiler

• Ekran Alıntısı.PNG-2.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG-2.PNG
    530 KB · Görüntüleme: 88

DeletedUser1100

Guest
jydJGG.jpg

1JRjYY.jpg

Şehrin 4 te 1 anka kuşu etkinliği binaları
kullanılmayan tek bir öz yok "0"
11 tane 140 lık denemede set parçalarını da çıkarta bilseydim daha da kalabalık olacaktı

TheMeibo

Tecrübeli Üye
Resim paylaşmak için herhangi bir resim upload sayfasını kullandığınızda size verilen linkler içerisinden "RESİM ADRESİ" linkini kopyalayıp HERHANGİ BİR FORUMDA cevap yazarken "resim/resim bağlantısı" özelliğine tıklayıp linki yapıştırabilirsiniz. O bağlantıyı bulamadıysanız aşağıdaki kodu kullanabilirsiniz. Tabi benim başına koyacağım noktayı koymayacaksınız:

[.img]buraya linki yapıştır[/img]

Resim yükleme sitesindeki hiçbir ayara dokunmanıza gerek yok. Yapacağınız bir ayar varsa, etkinlik yapılarına zoom yapmak gibi, bunu resmi kaydetmeden önce yapmanız gerekir. Mesela Paint'e resmi yapıştırdığınızda etkinlik yapılarına zoom yaparsınız, sonra resmi kaydedersiniz. Ondan sonra da internete yüklersiniz.

Nasıl ekran görüntüsü alınıp foruma yüklenebileceği daha önce burada anlatılmıştı.

Durum
Konu yanıtlara kapalı.