• Merhaba Yabancı! Forumda yeni misin?

Forumdaki aktif tartışmalara ve düzenlenen etkinliklere katılabilmen hatta kendi konularını oluşturabilmen için bir forum hesabına ihtiyacın var. BURADAN KAYIT OL!

Bitti Ocak 2018 - Puzzle Tablosu Etkinliği

• Konuyu başlatan DeletedUser919
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser919

Guest
Puzzle%20Tablosu%20-%20Ba%C5%9Fl%C4%B1k.png

Puzzle%20Tablosu.png
Puzzle'ı yapmaya başlamak için buraya tıklayın.

Divider.png

Etkinlik Başlangıç: 17/01/2018
Etkinlik Bitiş: 19/01/2018 - Saat: 23.59

Sevgili İnsanlar ve Elfler,

Elvenar ile ilgili bir görseli bozduk! Bunu yapabilmemiz için yardımınıza ihtiyaç duyuyoruz. Puzzle parçalarını doğru bir şekilde yapıp tabloyu oluşturmaya çalışacaksınız.

Etkinlik Kuralları:
  1. Her oyuncu yarışmaya sadece 1 hesap ile katılabilir. Birden fazla hesap ile yarışmaya katılan hesapların tespiti halinde o yarışmadan ihraç edilir.
  2. Her oyuncunun yarışma için sadece 1 cevap hakkı bulunmaktadır. Birden fazla cevap verenlerin ilk cevapları doğru kabul edilecektir.
  3. Puzzle'ı tamamladığınızda ekranınızın tam ekran görüntüsünü alıp göndermeniz yeterli olacaktır. Bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız Ekran Görüntüsü Alma konusuna göz atınız.
  4. Yarışma bitimine kadar verilen cevaplar başka oyuncular tarafından görünmez olacaktır.
  5. Yarışma bitiminde doğru cevabı verenler arasından yapacağımız çekiliş ile 3 kişi ödüllendirilecektir.

Etkinlik Ödülleri:

:diamond: Kazanan 1. kişiye 350 Elmas
:diamond: Kazanan 2. kişiye 250 Elmas
:diamond: Kazanan 3. kişiye 150 Elmas
Alt%20Ba%C5%9Fl%C4%B1k.png
Saygılarımızla
Elvenar Ekibiniz

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser476

Guest
adsz_64424679.jpg

oyuncu adı: saparrow

Eklentiler

• Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    238 KB · Görüntüleme: 71

DeletedUser666

Guest
Destekten de yardım istedim ama kısa sürede bir cevap gelmeyince eksik olan parçaları ile birlikte yüklemek istedim çözdüğüm puzzle'ı. 5 parçanın kenarlardan çıkarak kaybolduğunu biliyorum ama nasıl bulacağımı bir türlü beceremediğim için eksik parçalarına rağmen puzzle'ı yüklemek istedim. Puzzle'ı bulmak bir saatimi almadı ama kayıp parçaları 2 saat uğraşmama rağmen bulamadım. iyi çalışmalar diliyorum.
puzzle.jpg

DeletedUser984

Guest
Muhteşemdi, biraz zorlandım ama sonunda yaptım :) Teşekkürler.

Eklentiler

• zcbilgin.JPG
    zcbilgin.JPG
    132,8 KB · Görüntüleme: 66

DeletedUser997

Guest
tamamladım

Eklentiler

• elvenar.png
    elvenar.png
    453,5 KB · Görüntüleme: 68
Durum